FAQ: Ankara Yapı Fuarı Nerede?

2021 Yapı Fuarı nerede?

Ticaret Bakanlığı’nın tüm ulusal ve uluslararası fuarlara ilişkin kararını takiben, 43. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 01-04 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Ankarada nerede fuar var?

Ankara Uluslararası Fuar Alanı, Ankara ‘nın Akyurt İlçesi sınırları içinde Esenboğa Havalimanı’na yakın bir konumda hayata geçiriliyor.

Yapı Fuarında neler var?

Yapı sektörünün önemli fuarlarından biri olan Yapı Fuarı 06-09 Nisan 2021 tarihinde ziyaretçilerine kapılarını açacak. Başta İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Hizmetler, Altyapı, Kaba Yapı, Bitirme İşleri, Tesisat, Elektrik-Elektronik, Bina Donanımı, Mutfak-Banyo, Çevre Düzenleme gibi bir çok konuları kapsamaktadır.

Yapı Fuarı nedir?

YAPI FUARI – TURKEYBUILD, 1978 yılından bu yana her yıl büyüyen fuar alanları, zenginleşen ürün ve hizmetleri, artan yerli ve yabancı katılımcı sayısı ile dünya standartlarında hizmet sunan uluslararası bir YAPI MALZEMELERİ ve TEKNOLOJİLERİ zirvesidir.

Tüyap Yapı Fuarı nedir?

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, Yeni Salonlar ve Açık Alan ile Toplamda 100.000m2, ürün gruplarına göre ayrılmış salonlarındaki 1.000’in üzerinde katılımcı ile, ‘Balkanlar, Rusya ve BDT Ülkeleri ile Ortadoğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgedeki en büyük fuar olma özelliği taşımaktadır.

Yapı Fuarı kaçta açılıyor?

Sektörün uzman ve kanaat önderi isimlerin gerçekleştirecekleri değerlendirmelerle sektör için bir kuzey yıldızı olma misyonunu sürdürecek olan Yapı Fuarı dolu dolu bir programla 6 Nisan 2021 tarihinde 13:30’da TÜYAP’ta kapılarını açıyor. Fuarın ilk günü Başkanlar Forumu’nda ekonomist Dr.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Yapı Kredi Numaramı Nasıl Güncellerim?

Artankara 2021 ne zaman?

Galeri Soyut 30 Mart – 3 Nisan 2021 tarihlerinde Ankara ATO Congresium’da gerçekleşecek 7. ArtAnkara Çağdaş Sanat Fuarı’na 30 sanatçı ile katılıyor.

Art Ankara 2021 ne zaman?

ARTANKARA Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı, galerileri ve sanatçıları sanatseverlerle buluşturmak, yaptığı projeler ve söyleşilerle de sanatsal ve estetik farkındalığı arttırmak amacıyla 30 Mart – 3 Nisan, 2021 tarihleri arasında ATO Congresium’da 15 ülkeden 125 galeri, müze, üniversite, insiyatif ve projenin yer aldığı

Ankara Çağdaş Sanat Fuarı nerede?

Ülkemizin, bölgemizin sanat ortamının ve piyasalarının güçlenmesini, gelişmesini yanısıra sanatçıların düşsel penceresinden, yeniden yaratılan bir dünyaya bakma şansını sağlayan ARTANKARA Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı 12-15 Mart 2020 tarihlerinde 6.kez ATO Congresium’da düzenlenecek.

Istanbulda ne fuarı var?

İstanbul

  • Diğer Organizatör Fuarı Sign İstanbul Fuarı
  • Diğer Organizatör Fuarı WorldFood İstanbul Fuarı
  • Diğer Organizatör Fuarı Zuchex İstanbul.
  • Diğer Organizatör Fuarı ISK Sodex İstanbul.
  • İntermob. 09.10.2021 / 13.10.2021 Tüyap İstanbul.
  • WoodTech.
  • Avrasya Ambalaj İstanbul.
  • Food – Tech Eurasia.

Tüyap ne zaman 2020?

Her yıl yarım milyon ziyaretçiye ulaşan Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, 31 Ekim-8 Kasım 2020 tarihleri arasında okurları, yurt içi ve yurt dışından pek çok değerli yazarla buluşturacak. Uluslararası Salon, fuarın ilk dört günü boyunca açık olacak (31 Ekim-3 Kasım 2020 ).

Izmir Yapı Fuarı ne zaman?

6–9 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, Türk yapı malzemesi üreticilerini bölgenin yapı profesyonelleriyle 20. kez bir araya getiriyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *