FAQ: Dap Yapı Izmir Projesi Nerede?

Dap Yapı izmir kaç katlı?

Kentin karayolları ağının merkezinde yer alan, yeşili, nar bahçeleri ve piknik alanlarıyla bilinen Bornova ilçesinde gerçekleştirilecek DAP İzmir, 31 – 32 katlı iki bloktan meydana geliyor. 450 milyon TL yatırımla gerçekleştirilen her biri balkonlu ve ferah dairelerden oluşan proje 707 konut ve ticari alanlardan

Dap Yapı izmir ne zaman teslim?

Daire Sayısı 707. Daire m² Aralıkları 45 – 212 m² Proje Başlangıç 2018 1. Teslim Tarihi Aralık 2020.

Dap Yapı sahibi kim?

DAP Yapı ‘ nın sahibi Ziya Yılmaz,34 yaşında. Trabzonlu olan Yılmaz, “Karadenizliyim ama sanılanın aksine babadan kalma bir işi devralmadım” diye söze giriyor. Babası taş ocağı işletmeciliği yapan Yılmaz,”Hedeflerimi daima büyük tuttum.

Dap Yapı Çeşme nerede?

İzmir İli’nin Çeşme İlçesi’nde denizde sıfır bir konumda hayata geçirilecek olan Dap Çeşme projesi çok lüks bir konut projesi olarak inşa edilecek. İzmir konut arz ve talebinin en dengeli olduğu şehirlerde biri. Firma İzmir’de iki yeni projeyi hayata geçirmeyi planlıyor.

Folkart Incity projesi nerede?

Folkart Incity mimari tasarım Açık adresi Bornova’da Kazımdirik Mahllesi’nde yer alan proje, çevre yoluna oldukça yakın ve trafik karmaşasına girmeden okul, hastane, alışveriş merkezi gibi pek çok yere kolayca ulaşabilmenizi sağlıyor.

Ziya Yılmaz Ne doktoru?

Diyaliz Ünitesi Hemodiyaliz hekimi. 1996-2003 Giresun Devlet Hastanesi Acil hekimliği.

Yılmaz inşaat Ahmet Yılmaz kimdir?

Ahmet Reyiz Yılmaz (d. 4 Ağustos 1968, Rize), Türk iş adamı ve yönetici, ekonomist ve Orta Doğu uzmanı, araştırmacı tarih yazarı. Yılmaz, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunu.

You might be interested:  FAQ: Yapı Kredi Cebe Havale Nasıl?

Dap Yapı Genel müdür?

Uğur Gökbulut – Genel müdür – Dap Yapı | LinkedIn.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *