FAQ: En Yakın Yapı Kredi Nerede?

Yapı Kredi hangi bankaya ait?

Yapı Kredi, sürdürülebilir ve kârlı büyümeyi destekleyen güçlü bir ortaklık yapısına sahiptir. Banka ‘nın %9,02 oranındaki hissesi Koç Holding A.Ş.’ye ait olup, %40,95 oranındaki hissesi, hisselerinin %100’ü Koç Grubu’na ait olan Koç Finansal Hizmetler’e (KFS) aittir.

Yapı Kredi Bankası kaç şubesi var?

Banka, Türkiye’nin tüm bölgelerini kapsayan 835 şube ve yaklaşık 15,9 bin çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Bayburt Yapı Kredi Bankası nerede?

Yapı ve Kredi Bankası Bankasının Bayburt Şehrinde Şubesi Bulunmamaktadır! Diğer şehirlerdekiYapı ve Kredi Bankası A.Ş. şubelerini buradan hızlıca listeleyebilirsiniz. Diğer şehirlerdeki Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Genel Müdür?

EFT veya havale gibi para transferi işlemleri için Yapı ve Kredi Bankası banka kodu ” 67 “, Sanko Sanayi Sitesi şube kodu “1061” olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferleri için kullanılan SWIFT (BIC) kodu tüm Yapı Kredi şubeleri için aynı olup “YAPITRISFEX” şeklindedir.

Yapı Kredi hangi banka ile birleşti?

Koçbank ile Yapı Kredi arasında yürütülen Türk finans sektörünün en büyük birleşme projesi, 2 Ekim 2006 tarihi itibarıyla tamamlandı.

Yapı ve Kredi Bankası kime ait?

Yapı ve Kredi Bankası Türkiye’nin ilk özel sermayeli bankası olarak 1944 yılında Kazım Taşkent tarafından kurulmuştur. 2005 yılında bağlı bulunduğu Çukurova Holding’in TMSF’ye olan borçları nedeniyle holding tarafından %51’lik hissesi Koç Holding bünyesindeki Koç Finansal Hizmetler’e satılmıştır. 2006 yılında Koç

You might be interested:  Yapı Kredi Altın Hesabı Nasıl Açılır?

Yapı Kredi Mobil giriş nasıl yapılır?

Yapı Kredi Mobil ‘e bireysel kullanıcı olarak; kullanıcı kodu ya da T.C. Kimlik No ve mevcut şifreniz ile giriş yapabilir veya Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsünden yeni bir şifre alabilirsiniz. Kurumsal kullanıcı olarak; firma kodu, kullanıcı kodu ve mevcut şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Yapı Kredi istanbul’da kaç şubesi var?

Yapı Kredi İstanbul şubeleri toplamda 344 tanedir.

Yapı ve Kredi Bankası ne zaman kuruldu?

Yurt Dışı Şubelerimizin bulunduğu ülkeler: Kosova, KKTC, İngiltere, Irak, Bahreyn, Mısır, Çin. Şubelerimiz ve İşbank AG Şubeleri iletişim bilgilerine www.isbank.com.tr adresinden Şube ve Bankamatikler/Yurtdışı ​sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bayburt’ta hangi bankalar var?

Bayburt ‘ ta altı bankanın şubesi bulunuyor. Bu bankalar: Ziraat Bankası, VakıfBank, Halk Bankası, İş Bankası, Garanti Bankası ve DenizBank.

Yapı Kredi şube kodu nerede yazar?

16 haneli bankamatik kartı numaranızın alt kısmında yer almaktadır. Bu 16 haneli hesap numarasının da ilk 4 rakam bankanızın şube kodunu göstermektedir.

Cizrede hangi bankalar var?

Cizre Banka Şubeleri

  • 1375 – Denizbank Cizre Şubesi. Şah Mah.
  • 472 – Garanti Bankası Cizre Şubesi. Şah Mahallesi Sanayi Caddesi No:12/B.
  • 1453 – Halk Bank Cizre Şubesi. Şah Mah.
  • 6520 – İş Bankası Cizre Şubesi. Dicle Mah.
  • 275 – Türkiye Finans Cizre Şubesi. Şah Mah.
  • 549 – Vakıfbank Cizre Şubesi.
  • 288 – Ziraat Bankası Cizre Şubesi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *