FAQ: Yapı Kredi Bankası Genel Müdürü Kim?

Serkan Ülgen kimdir?

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden 1998 yılında mezun olan Serkan Ülgen, kariyerine Boyner Holding bünyesindeki Benkar Tüketici Finansmanı ve Kredi Kartı Hizmetleri’nde başladı. Ülgen, aynı zamanda Yapı Kredi Azerbaycan Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

Cahit Erdoğan kimdir?

Erdoğan, iş hayatına Xerox Corporation’da (Rochester, NY) İş Analisti olarak başlamış, 2000 yılında Accenture Türkiye ofisine katılarak yönetim danışmanlığı kariyerine adım atmıştır. ‘de Mart 2020 tarihinden bu yana Yönetim Kurulu Üyesidir.

Demir Karaaslan kimdir?

1999 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olan Demir Karaaslan, Eylül 1999 Aralık 2004 tarihleri arasında PricewaterhouseCoopers’ta Asistan olarak iş hayatına başlamış ve son olarak Denetim Müdürü görevini üstlenmiştir. 2005 yılı Ocak ayında Koçbank’ta göreve başladıktan sonra, sırası ile

Yapı Kredi Bankası Genel Merkezi nerede?

Denetim Grubu Başkanlığı’nda koordinatör olarak görev alan Abdullah Geçer, 20 Nisan 2020 tarihinde Yapı Kredi’de İç Denetim Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı görevine atanmıştır. 2020 yılı Mart ayından bu yana Finansal Planlama ve Mali İşler’ den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CFO) olarak görevini sürdürmektedir.

Cemal Aybars Sanal kimdir?

Cemal Aybars Sanal, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olup, çalışma hayatına 1986 yılında Sanal&Sanal Hukuk Bürosu’nda Ortak Avukat olarak başlamıştır. Sanal, Temmuz 2008’den bu yana Yapı Kredi’de Hukuk Yönetimi’nden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevini sürdürmektedir.

You might be interested:  Soru: Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanabilirim?

Yapı Kredi Yönetim Kurulu Başkanı kim?

Koç, Nisan 2016 tarihinden bu yana Yapı Kredi ve Koç Finansal Hizmetler’de Yönetim Kurulu Başkanı ‘dır. Levent Çakıroğlu, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamış, University of Illinois’den yüksek lisans derecesini almıştır.

Yapı Kredi Gökhan Erün kimdir?

İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun olduktan sonra, İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Bölümünde lisans eğitimini tamamlayan Gökhan Erün ‘ün Yeditepe Üniversitesi’nden İşletme yüksek lisansı bulunuyor. Gökhan Erün Yapı Kredi CEO’su olarak yeni görevine 15 Ocak 2018 tarihi itibari ile başladı.

Yapı Kredi Bankası kime ait?

Banka ‘nın %9,02 oranındaki hissesi Koç Holding A.Ş.’ye ait olup, %40,95 oranındaki hissesi, hisselerinin %100’ü Koç Grubu’na ait olan Koç Finansal Hizmetler’e (KFS) aittir. Koç Grubunun Banka ‘daki doğrudan ve dolaylı toplam sahiplik oranı %49,99’dur. Banka hisselerin %20,00’lik kısmı ise UniCredit S.P.A.

Erhan Adalı Kimdir?

1966’da İstanbul’da doğdu. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde tamamladı. Çalışma yaşamına, 1989 yılında, Garanti Bankası’nın Teftiş Kurulu’nda müfettiş yardımcısı olarak başladı. Garanti’nin, Kurumsal Bankacılık, KOBİ Bankacılığı gibi farklı birimlerinde yönetici olarak görev aldı.

Yapı Kredi Ege Bölge Müdürü kimdir?

Tuncay Karaoğlu – Bölge müdürü – Yapı Kredi | LinkedIn.

Yapı Kredi Bursa Bölge Müdürü kim?

Mustafa Çetinkaya Eskicioğlu – Bölge müdürü -Region manager – Yapı Kredi | LinkedIn.

Yapı Kredi Ankara Bölge Müdürü kim?

M.Seyhun Gorpelioglu – Kuzey Ankara Bölge Müdürü – YapıKredi A.S | LinkedIn.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *