FAQ: Yapı Kredi Ceo’su Kim?

Yapı Kredi Gökhan Erün kimdir?

İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun olduktan sonra, İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Bölümünde lisans eğitimini tamamlayan Gökhan Erün ‘ün Yeditepe Üniversitesi’nden İşletme yüksek lisansı bulunuyor. Gökhan Erün Yapı Kredi CEO’su olarak yeni görevine 15 Ocak 2018 tarihi itibari ile başladı.

Yapı Kredi Yönetim Kurulu Başkanı kim?

Koç, Nisan 2016 tarihinden bu yana Yapı Kredi ve Koç Finansal Hizmetler’de Yönetim Kurulu Başkanı ‘dır. Levent Çakıroğlu, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamış, University of Illinois’den yüksek lisans derecesini almıştır.

Yapı Kredi insan kaynakları müdürü kim?

Çiğdem Gençer – Human Resources Manager – Yapi Kredi Faktoring A.S. | LinkedIn.

Yapı Kredi Yatırım Genel Müdür?

İSTANBUL (AA) – Yapı Kredi Yatırım Genel Müdürü Gülsevin Çipli’nin emekliliğinin ardından resmi onayları takiben genel müdürlük görevini Yılmaz Arısoy devraldı.

Yapı Kredi Ege Bölge Müdürü kimdir?

Tuncay Karaoğlu – Bölge müdürü – Yapı Kredi | LinkedIn.

Yapı Kredi Ankara Bölge Müdürü kim?

M.Seyhun Gorpelioglu – Kuzey Ankara Bölge Müdürü – YapıKredi A.S | LinkedIn.

Yapı Kredi Bankası kime ait?

Banka ‘nın %9,02 oranındaki hissesi Koç Holding A.Ş.’ye ait olup, %40,95 oranındaki hissesi, hisselerinin %100’ü Koç Grubu’na ait olan Koç Finansal Hizmetler’e (KFS) aittir. Koç Grubunun Banka ‘daki doğrudan ve dolaylı toplam sahiplik oranı %49,99’dur. Banka hisselerin %20,00’lik kısmı ise UniCredit S.P.A.

You might be interested:  Yapı Bakımından Sınıflandırılan Dillere Göre Türkçe Hangi Grupta Yer Alır?

Serkan Ülgen kimdir?

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden 1998 yılında mezun olan Serkan Ülgen, kariyerine Boyner Holding bünyesindeki Benkar Tüketici Finansmanı ve Kredi Kartı Hizmetleri’nde başladı. Ülgen, aynı zamanda Yapı Kredi Azerbaycan Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

Erhan Adalı Kimdir?

1966’da İstanbul’da doğdu. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde tamamladı. Çalışma yaşamına, 1989 yılında, Garanti Bankası’nın Teftiş Kurulu’nda müfettiş yardımcısı olarak başladı. Garanti’nin, Kurumsal Bankacılık, KOBİ Bankacılığı gibi farklı birimlerinde yönetici olarak görev aldı.

Yapı Kredi kaç kişi çalışıyor?

Kalan %30,03 oranındaki pay ise halka açıktır. Banka’nın halka açık olan hisseleri Borsa İstanbul’da işlem görmektedir. Banka, Türkiye’nin tüm bölgelerini kapsayan 835 şube ve yaklaşık 15,9 bin çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Yapı Kredi Management Trainee nedir?

Kariyerine 3.5 aylık kapsamlı bir eğitimle başlamanı sağlıyor; rotasyon, derecelendirilmiş bursla Koç Üniversitesi’nden MBA ve Yapı Kredili olmanın ayrıcalığını yaşayacağın imkanlarla geleceğe hazırlanman için destek oluyoruz!

Demir Karaaslan kimdir?

1999 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olan Demir Karaaslan, Eylül 1999 Aralık 2004 tarihleri arasında PricewaterhouseCoopers’ta Asistan olarak iş hayatına başlamış ve son olarak Denetim Müdürü görevini üstlenmiştir. 2005 yılı Ocak ayında Koçbank’ta göreve başladıktan sonra, sırası ile

Yapı Kredi Yatırım dünyam ücretli mi?

“ Yatırım Dünyam ” portalının ister web ister mobil uygulaması ile alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilir, piyasaları ücretsiz takip edebilir, yatırıma dair merak ettiğiniz her şeyi kolayca öğrenebilir ve risk almadan yatırım stratejinizi test edebilirsiniz.

Yapı Kredi Yatırım Hesabı Nasıl Açılır?

Yatırım hesabı açmak için öncelikle internet şubesi ya da Yapı Kredi mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra sırasıyla Yatırımlar sekmesine, daha sonra Hisse Senedi seçeneğine ve son olarak Yatırım Hesabı Açılış kısmına gelmeniz gerekir.

You might be interested:  FAQ: Müşteri Numaramı Nasıl Öğrenebilirim Yapı Kredi?

Denizbank Yönetim Kurulu Başkanı kim?

Hakan Ateş (Haz 1997–)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *