FAQ: Yapı Kredi Ek Hesap Faizi Ne Kadar?

Yapi Kredi Esnek Hesap faiz var mi?

Hesaptaki Esnek Hesap limitinin (Tüketici Kredisi ve Kredi Kartı ödemeleri, Otomatik Ödemeler ve Temel Bankacılık işlemleri için de dahil olmak üzere) kullanılması halinde faiz aylık olarak işler, hesaba para girişi olduğunda faiz öncelikli olacak şekilde kullanılan tutar otomatik olarak tahsil edilir.

Ek hesaptan para çekilir mi?

Ek hesap ile para çekilebilir, ödemeler yapılabilir. Elbette ek hesaptan yapılan ödemelerin belli faizleri de bulunmaktadır. Bu faizler bankaya ve kredinin limitine göre değişiklik göstermektedir. Ek hesap faizleri günlük olarak aktarılmaktadır.

Vakıfbank ek hesap faizi ne kadar?

Vakıfbank ek hesap faiz oranı şuanda %1.98’dur. Taksit gecikmesinde uygulanacak olan faiz oranı ise %2.28’dir. Vakıfbank taksitli ek hesap faiz oranı da %1.98’dur. Ek hesap özetinizi basılı olarak isterseniz ekstra 3,22 TL ücret ödemektesiniz.

Garanti avans hesap faizi ne kadar?

Avans Hesap faiz oranı her tutar için %1,89’dur. Avans Hesaba yapılan tüm para girişleri hesabınıza bir sonraki gün yansımaktadır. 200 TL’nin 7 günlük kullanımı süresince oluşacak KKDF ve BSMV dahil faiz tutarı 1,00 TL’dir. Borcun tamamen kapatılması sonucunda ödenmesi gereken tutar 201.00 TL’dir.

Halkbank ek hesap faizi ne kadar?

Halkbank ek hesap (açık hesap ) faiz oranı 31 Ağustos 2021 tarihinde %1,98’dir. Açık hesap gecikme faizi ise %2,28’dur. Açık hesaba ait diğer özellikleri aşağıdaki gibidir. Açık hesabınızdan istediğiniz an nakit çekebilirsiniz, hakeza hava ve EFT işlemlerinizi de kolaylıkla yapabilirsiniz.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Yapı Kredi Bekleyen Işlemler Ne Demek?

Esnek Hesap aylık akdi faizi nedir?

Yapıkredi’den gelen açıklamaya göre; 25 Ocak 2021 itibariyla Esnek Hesap aylik akdi faiz orani ve aylik gecikme faiz orani %1,79, aylik temerrut faiz orani %2,09 olarak uygulanacaktir.

100 bin lira aylık ne kadar faiz getirir?

Sunulan 4 üründen hiç birinin kullanılmaması durumunda %17,75 faiz oranına göre 100 bin lira aylık net kazancı 1.488,35 TL ‘dir. Sunulan ekstra ürünlerin hepsinin kullanılması durumunda 32 günlük vadede %18,75 oran üzerinden 100 bin tl faiz kazancı net 1.561,64 TL ‘dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *