FAQ: Yapı Kredi Kartı Borcumu Nasıl Ödeyebilirim?

Yapı Kredi borç ödeme nasıl yapılır?

Sınırsız Bankacılık üyesiyseniz, faturalarınızı 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi’ni günün 24 saati Türkiye’nin her yerinden şehir içi görüşme fiyatına arayarak Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi yetkilisinin yardımıyla ya da sesli yanıt sistemi aracılığıyla ödeyebilirsiniz.

Yapı Kredi güncel dönem borcu ne demek?

Güncel borç olarak adlandırılan toplam borç tutarı, bir dönem içinde tarafınızdan yapılan taksitli ve taksitsiz harcamaların tutarını ifade eder. Son ödeme tarihi ise ilgili borç tutarının ödenmesi için verilen son tarihtir. Son ödeme tarihi, hesap kesim tarihinden en az 10 gün sonrası olarak belirlenir.

Yapı Kredi hesabımda ne kadar para var?

444 0 444 veya 0850 222 0 444 numaralarından Yapı Kredi Bankası hesap numarasıyla bakiye sorgulaması yaptırabilirsiniz.

Yasal Takip ne zaman silinir?

Eğer borcunuzu 90 gün boyunca ödemedi iseniz ve yasal takip sürecine girdiyseniz artık kara listeye girmiş olursunuz ve bunun geri dönüşü maalesef yok. Kredi Kayıt Bürosu (KKB) tarafından tutulan sicil kaydınızın silinmesi için borcunuzu ödedikten sonra 5 sene geçmesi gerekir.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Yapı Kredi World Puan Nasıl Kullanılır?

Yapı Kredi ödeme internet bankacılığı nedir?

İnternete erişiminiz olan her yer, sizin için bir banka şubesi sayılır. Şubeye gitmeden internet üzerinden hızlı ve güvenli olarak hesaplarınızı, kart bilgilerinizi kontrol edebilir, ödemelerinizi yapabilir, yatırım ürünlerinizi yönetebilir ve daha bir çok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Iş bankası kredi kartı borcu nasıl ödenir?

Hesap özetinizin elinize geçmemesi halinde, Şubelerimizden, 0 850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemiz, İnternet Şubemiz, İşCep, Maximum Mobil ve Bankamatik cihazlarımız aracılığı ile hesap özeti borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Banka borcu Atm’den nasıl ödenir?

Kredi kartı borcunu kartla/kartsız ödemek için:

 1. Banka kartınızı ATM ‘nin kart okuyucusuna yerleştirip şifrenizi yazın.
 2. Menüden “Fatura ve Ödemeler” seçeneğini seçin.
 3. Sonraki sayfada “Kredi Kartı Borç Ödeme ” seçeneğini seçin.
 4. Kartlı işlemde “Kendi kredi kartınız” ya da “Başkasının kredi kartını seçin.

Garanti Bankası kredi kartı borcu nasıl ödenir?

Kartınıza ödeme yapmak, kartınızı kullanmak kadar kolay!

 1. BonusFlaş
 2. Garanti BBVA ATM’leri.
 3. Garanti BBVA Şubeleri.
 4. 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi.
 5. Otomatik Ödeme Talimatı
 6. Ödeme Noktası Amblemli işyerleri*
 7. Diğer bankalardan EFT ile ödeme.

World Kart güncel dönem borcu nedir?

Kredi Kartı Toplam Borç ( Güncel Borç ) Kredi kartından dönem içinde yapılan harcamalar ile taksitlerin toplam tutarını gösteren borç, toplam borç olarak ifade edilir. Yani kredi kartında olan tüm borçlarınızın toplamdır.

Ekstrede dönem alacağı ne demek?

Dönem Borcunuz: Hesap kesim tarihi itibariyle varsa önceki dönemden kalan borcu ve bu döneme ait alışveriş, nakit, faiz ve ücretler toplamından, hesaba yatırılan tutarların düşülmesinden sonra kalan bakiyedir.

Hesap kesim tarihinden sonra harcama yapılır mı?

Hesap kesim tarihi, harcama döneminin sona erdiği gün olarak kabul edilir. Bu günden sonra yapılan harcamalar, bir sonraki dönemin ekstresine yansır. Yani o gün yaptığınız harcamanın ödemesini 40 gün sonra yaparsınız.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Canlıları Oluşturan En Küçük Yapı Birimi Ne Olabilir?

Yapı Kredi kartı hesap özeti nasıl öğrenilir?

444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı arayarak 1-1’i tuşladıktan sonra müşteri temsilcimizin yardımıyla e- Hesap Özeti talimatı verebilirsiniz.

Kredi kartı ekstresi nasıl öğrenilir?

Günümüzde internet bankacılığı kullanılarak kredi kartı ekstresi internet üzerinden incelenebiliyor. Eğer bir internet şubesi hesabınız yoksa, hemen bir hesap alarak ekstrenizi buradan inceleyebilirsiniz. Bununla beraber telefon bankacılığı da size ekstre inceleme imkanı sunuyor.

Kredi Kartimda ne kadar para var nasil ogrenirim?

SMS ile bakiye öğrenmek için “BAKIYE boşluk kartın son 6 hanesi”ni yazıp 0850 988 99 99’a SMS gönderilmelidir. Yemekmatik Kart kullanıcıları ise bakiyesini öğrenmek için “BAKIYE boşluk kartın son 6 hanesi”ni yazıp 0850 988 99 99’a SMS göndererek yemek ve serbest cüzdanındaki bakiyeyi öğrenebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *