FAQ: Yapı Kredi Play Kart Limiti Ne Kadar?

Yapı Kredi Play kart ücreti var mı?

Öğrenci belgesi ile başvuran üniversite öğrencileri, yıllık üyelik ücreti ödemeden Play kartın tüm fırsatlarından yararlanabiliyor. Dilediklerinde Play Harçlık ile iki güne kadar faiz ve ücret ödemeden nakit çekerek anlaşmalı World üye İşyerlerinden yapacakları alışverişlerde puan kazanıyor.

Yapı Kredi Play Öğrenci Kart nedir?

Play kart sahipleri World’ün tüm özellik ve kampanyalarından yararlanabilmelerinin yanı sıra, tüm alışverişlerinden puan kazanırlar.Ayrıca Play kart sahipleri, gençlere yönelik etkinliklerde indirim, çeşitli markalarda dönemsel fırsatlar, Play harçlık, concierge hizmetlerine kadar gençlerin yaşam tarzına uygun birçok

TL kart limiti ne kadar?

İlk defa kredi kartı sahibi olacak kişiler için ilk yıl (5.000 TL *2) en fazla 10.000 TL, İlk yıldan sonra ve daha önce kredi kartı sahibi olanlar için toplam kredi kartları limiti ise (5.000 TL *4) 20.000 TL olabilir.

Play nakit nedir?

Ön ödemeli bir kart olan Play Nakit ile kartına yüklediğin kadar tutarı alışverişlerinde, internet harcamalarında, oyun oynarken yapman gereken ödemelerde, fatura ödemelerinde, GSM TL/Paket yüklemelerinde kullanabilirsin, ön ödemeli kartların arasında para transferi yapabilir ve ATM’lerden para çekebilirsin.

You might be interested:  Soru: Heterojen Yapı Ne Demektir?

Play kart kimler alabilir?

18 yaşını doldurmuş ve Türkiye’deki tüm üniversitelerin (Açıköğretim ve uzaktan eğitim veren üniversitelerdeki bölümler hariç) 2 yıllık bölümlerinde okuyan öğrenciler ile 4 yıllık lisans ve yüksek lisans öğrencileri Yapı Kredi Play karta kefilsiz olarak başvurabilir.

Yapı Kredi Play Kart taksit yapıyor mu?

Peşin harcamalarınız için Harcama Taksitlendir, World Mobil, Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden 2 veya 3 taksit olarak gerçekleştirilmektedir. SMS ile yapılan taksitlendirmelerde taksit sayısı ve faiz oranı SMS detayında belirtilmektedir.

Play ogrenci karti nedir?

Play Kart 24 yaşından daha küçük gençler için özellikle öğrenciler için Yapı Kredi Bankası tarafından tasarlanan ve kullanıma sunulan bir karttır. Play kart gençler için kullanımı oldukça avantajlı bir kredi kartıdır. Play kart gençler için kullanımı oldukça avantajlı bir kredi kartıdır.

Öğrenci kredi kartı nasıl çıkartılır?

Öğrenci Kredi Kartına Nasıl Başvuru Yapılabilir? Öğrenci kredi kartlarına bankaların şubelerinden, internet sitelerinden, kredi kartı karşılaştırma sitelerinden veya telefon bankacılığı üzerinden başvuru yapılabilir.

Play kart kaç yaş?

24 yaşından küçük ve öğrenci isen; eğlenmeyi, sinemada bir film izleyip arkadaşlarıyla paylaşmayı, gece sokaklarda şarkılar söyleyip, gündüz işine konsantre olmayı, müziği, mutluluğu, macerayı, keşfetmeyi seven herkeslerin kartı: Play TLcard!

Ilk kredi kartı limiti ne kadar?

Hürriyet’ten Neşe Karanfil’in haberine göre 9 Temmuz tarihinde yapılan bir düzenleme ile de ilk defa kredi kartı sahibi olacak bir kişinin, aylık veya yıllık ortalama gelir düzeyinin tespit edilememesi halinde kredi kartı limiti 2 bin lira olarak belirlendi.

Kredi kartı limiti maaşın kaç katı olabilir 2020?

Maaş beyan edilen durumlarda aylık ve yıllık gelir ortalamanız esas alınacak ve buna göre ilk defa kredi kartı başvurusunda bulunanlar için ilk yıl için maaşın iki katı olacak. Daha sonraki yıllarda ise en fazla maaşın dört katına kadar artırılabilecek.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Yapı Kayıt Belgesinden Sonra Kat Mülkiyeti Nasıl Alınır?

Kullanılabilir kart limiti ne demek?

Kullanılabilir Müşteri Limiti: Tarafınıza tahsis edilen müşteri limitinden her bir kredi kartınız için hesap kesim tarihine kadar Bankamıza ulaşan borç ve alacak işlemlerinizle taksitli alışveriş işlemlerinden henüz vadesi gelmemiş taksitler toplamı ve verilen provizyonlar düşüldükten sonra kalan tutarı gösterir.

Ön ödemeli kredi ne demek?

Ön ödemeli kart, kredi kartının yapabildiği birçok işlemi yapabildiğin, risksiz, nakit taşıma derdini ortadan kaldıran ve herhangi bir banka hesabına ihtiyaç duymadan harcama yapabilmeni sağlayan bir ödeme aracıdır.

Ön ödemeli kart ile eft yapılır mı?

Ön Ödemeli Karta Nasıl Para Yüklenir? Banka hesabından EFT veya havale yapılabilir. Kredi kartından para yüklenebilir. Anlaşmalı büyük mağaza veya marketlerden yükleme yapılabilir.

Ön ödemeli hesap ne demek?

Ön ödemeli kart, bir kredi kartı veya bankamatik kartından farklıdır. Bir vadesiz hesaba bağlı olmasına gerek olmadan kullanıcının karta yüklediği miktar kadar harcama yapmasını sağlar. Bu sayede çocuğunun harcamalarını da kolaylıkla kontrol edebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *