FAQ: Yapı Kredi Sanal Kart Ne Işe Yarar?

World dijital kart nasıl kullanılır?

World Dijital Kart ‘ınız, kredi kartınıza bağlı olarak çalışır ve başlangıç limiti 0 TL’dir.Mobil ve İnternet Şubesini kullanarak kredi kartınızdan World Dijital Kart ‘ınıza istediğiniz miktarda limit tanımlayarak World Dijital Kart ‘ınızın limitinizi kendiniz belirlersiniz.

World sanal kart ücretli mi?

Sanal Kart, VakıfBank Worldcard’ınıza bağlı olarak çalışan, kartın fiziki olarak bulunmadığı ve dolayısıyla kayıp/çalıntı riski taşımayan, internet ve mail order alışverişlerinizde kullanılabileceğiniz bir kredi kartıdır. Sanal Kart anında oluşur, hemen kullanılabilir ve kart ücreti yoktur.

Sanal kredi kartı nasıl oluşturulur?

Sanal Kart

 1. Mobil veya İnternet Bankacılığı’ndan; Başvurularım > Kredi Kartı Başvurusu > Sanal Kart Oluştur menüsünden,
 2. SANAL boşluk asıl kredi kartınızın son 6 hanesini 5724’e SMS göndererek,
 3. En yakın VakıfBank şubesinden oluşturabilirsiniz.

Dijital kart nedir nasil kullanilir?

Dijital kartınız, Yapı Kredi kartınıza bağlı olarak çalışır ve başlangıç limiti 0 TL’dir. World Mobil, Yapı Kredi Mobil ve İnternet Şubesi’ni kullanarak kartınızdan dijital kartınıza istediğiniz miktarda limit tanımlayarak dijital kart limitinizi kendiniz belirlersiniz.

Yapı Kredi dijital kart nedir nasıl kullanılır?

Yapı Kredi kredi kartına başvurduğunuzda dijital kartınız anında kullanıma hazır! Başvurunuz onaylandığı anda fiziksel kartınızın gelmesini beklemeden internetten alışveriş yapabilir; QR/mobil ödeme ile kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

You might be interested:  Sık sorulan: Karta Hesap Bağlamak Ne Demek Yapı Kredi?

Dijital kart ile sanal kart aynı mı?

Dediğim gibi Dijital kart aslında bir sanal kart dolayısıyla öncesinde normal statülü bir açık yapı kredi kartınız olması gerekiyor. Dolayısıyla kartınız varsa bir bir başvuru ve onay süreci içermiyor.

Sanal kart ücreti var mı?

Sanal Kart hem alıcı, hem de satıcı için tam güvenlik sağlar: Garanti Sanal Kart için yıllık kart ücreti ödemezsiniz. Garanti Sanal Kart birçok sanal mağazada indirimli alışveriş yapmanızı da sağlar. Hem alıcı, hem de satıcı açısından tam güvenlik sağlayabilmek amacıyla Garanti BBVA tarafından geliştirilmiştir.

Banka kartına sanal kart olur mu?

Bankkart’ınıza bağlı olarak oluşturulan, kartınızın fiziki olarak bulunmadığı tüm alışverişlerde kullanabileceğiniz ve Bankkart dünyasının avantajlarından yararlanabileceğiniz Sanal Kart ‘ınız ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Kaç tane sanal kart oluşturulur?

Sanal kart, İnternet Şube ve Ziraat Mobil aracılığı ile oluşturulabileceği için, Bankamıza ait kredi kartına sahip olmanız, İnternet Şubesi müşterisi olmanız ve kredi kartınızın İnternet Şubeye tanımlı olması gerekmektedir. Yılda en fazla 10 adet Sanal Kart tanımlanabilmektedir.

Sanal kredi kartı nedir nasıl kullanılır?

Sanal kart nasıl kullanılır?

 1. Adım #1: Bir banka hesabı ya da kredi kartı için dilediğiniz bankaya başvurun.
 2. Adım #2: Bankanızın mobil uygulamasını indirin ya da internet bankacılığı sayfasını açın.
 3. Adım #3: Kartlarım ekranını açın.
 4. Adım #4: Buradan Sanal Kart bölümünü açın.
 5. Adım #5: Sanal Kart Oluştur butonuna tıklayın.

Sanal kart hangi bankalarda var?

Sanal Kart Hangi Bankalarda Vardır?

 • YapıKredi Bankası
 • İş Bankası
 • Ziraat Bankası
 • Odeabank.
 • Fibabank.
 • Burgan Bank.
 • Şeker Bank.
 • HSBC Bank.

Sanal karta taksit yapılıyor mu?

Maximum Sanal Kart ‘ınız, yapacağınız alışverişleriniz üzerinden MaxiPuan kazandırır ve ayrıca Maximum üye işyerlerinde taksit yapar.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Yapı Kredi Hesap No Nerede Yazar?

Yapı Kredi Play Dijital kart nedir?

Dijital kart ile internet ortamında çok daha güvenle alışveriş yapabilirsiniz. World Mobil, Yapı Kredi Mobil ve İnternet Şubesi’ni kullanarak kartınızdan dijital kartınıza istediğiniz miktarda limit tanımlayarak dijital kart limitinizi kendiniz belirlersiniz.

World kart dijital kart nedir?

Ön ödemeli bir kart olan World Nakit Dijital ile kartınıza kolayca para yükler, kartınızı internet alışverişlerinizde ve ATM’lerden para çekerken kullanabilirsiniz. Üstelik kart ücreti ve işlem ücreti ödemezsiniz!

Sanal kart limiti en fazla ne kadar?

Marketten yaptığınız ya da somut olarak harcama yaptığınız herhangi bir yerde sanal kartınızın geçerli olması mümkün değil. İsterseniz sanal kartınızın limiti 10 bin TL olsun. Bunu sadece internet üzerinden yapabileceğiniz alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *