FAQ: Yapı Kredi Sigorta Ne Zaman Satıldı?

Yapı Kredi Sigorta ne oldu?

Allianz – Yapı Kredi ortaklığını hayata geçirmek için gerekli olan onayın Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan ve Rekabet Kurumu’ndan alınmasının ardından söz konusu ortaklık hayata geçti.

Yapı ve Kredi Bankası ne zaman kuruldu?

Allianz Hayat ve Emeklilik ile Allianz Yaşam ve Emeklilik şirketleri ise müşterilerine bireysel emeklilik planları, otomatik katılım, bireysel ve kurumsal hayat sigortaları ürünlerini sunuyor. Allianz ‘ın Türkiye’deki tarihçesi 1923, varlığı ise 1988 yılına dayanıyor.

Yapı Kredi Hayat Sigortası Nedir?

Ticari Hayat Sigortası, Yapı Kredi Bankası’ndan işletmelerin kullandığı nakit ya da gayrinakit ticari kredinin süresi içerisinde şirketin sahibi veya ortağının yaşam kaybı ve tam ve daimi maluliyet riskine karşı, işletmeye güvence sağlayan sigortadır.

Yapı Kredi nazar boncuğu sigortası nedir?

Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası ‘na 12 ay süresince, ayda yalnızca 45 TL prim ödeyerek yıllık 540 TL’ye sahip olunabilir. Yurt içinde gerçekleşen yatarak tedavileriniz sonucu oluşan sağlık giderleri, Nazar Boncuğu anlaşmalı sağlık kurumlarında yıllık 75,000 TL limit ve %90 teminat yüzdesi ile karşılanır.

Yapı Kredi Bankası Kimin 2020?

5 Şubat 2020 tarihindeki hisse devir işlemin sonucunda Koç Finansal Hizmetler Yapı Kredi ‘nin %40,95 hissesine, Koç Holding A.Ş. hisselerin %9,02’sine, UniCredit Grubu ise hisselerin %31,93’üne sahip olmuştur. Koç Grubu’nun doğrudan ve dolaylı hisseleri toplamı %9,02’lik artış ile %49,99’a yükselmiştir.

You might be interested:  Türkçe Köken Ve Yapı Bakımından Hangi Dil Ailesine Mensuptur?

Yapı Kredi Bankası Genel Müdürü kim?

Banka, Türkiye’nin tüm bölgelerini kapsayan 835 şube ve yaklaşık 15,9 bin çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Yapı Kredi hangi bankayla ortak?

HSBC banka kartı müşterileri QNB Finansbank ATM’sinden, Türkiye Finans müşterileri de Türkiye’nin her yerinde Yapı Kredi ve PTT ATM’lerinden hiç bir komisyon ödemeden parasına kavuşabiliyor.

Şark Sigorta ne oldu?

Şark Sigorta, Koç Topluluğu’nun bünyesine girdi. Şark Sigorta, Türkiye’nin ilk paket sigortaları “Tüm Ev”, “Özel Emeklilik Sigortası” ve “Tüm İşyeri Paket Poliçesi”ni hizmete sundu. Dünyanın finans ve sigorta devi Allianz ile Japonya’nın en büyük sigorta şirketi Tokio Marine Şark Sigorta ‘ya ortak oldu.

Koç Allianz ayrıldı mı?

Koç Allianz ‘daki tüm Koç Holding hisselerini 2008’de satın alarak Türkiye’deki varlığını güçlendiren Allianz, faaliyetlerini artık kendi markasıyla sürdürecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *