Hızlı Cevap: Folkart Yapı Kimin?

Folkart Izmir sahibi kimdir?

İzmir ‘in cazibesi katlandı! Hürriyet’ten Elif Ergu, Folkart ‘ın patronu Mesut Sancak ile İzmir ‘deki gayrimenkul piyasasıyla ilgili röportaj gerçekleştirdi. Sancak, İzmir -İstanbul otoyolunun İzmir ‘in değerini katladığını söyledi…

Folkart Yönetim Kurulu Başkanı kimdir?

Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, ofisindeki dürbünle inşaat vinçlerinin yönünü gözetliyor.

Folkart ne şirketi?

Aile, Saya Grup’un kurulduğu 2006 yılında grubun ilk şirketi olan Folkart Yapı A.Ş.’nin de temellerini attı. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren; yüksek yapılar, A+ konut ve ofisler, alışveriş merkezleri ve okul projelerine odaklanan Folkart “Hayat Buna Değer” mottosu ile yolcuğuna başladı.

Folkartta ne yapılır?

Folkart Towers AVM bulunan Kulenin 5, 6 ve 7. katlarında yaklaşık 4 bin 225 metrekaresi kapalı 1325 metrekaresi açık olmak üzere, bünyesinde açık ve kapalı havuzlar, spa, fitness, sauna, tenis – basketbol sahaları yer alan sağlık ve spor merkezi bulunuyor.

Mesut Sancak Kimdir?

2006 yılında Folkart markasının temellerini atan Sancak, Folkart Yapı A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanlığını ve Saya Grup ile Volt Elektrik Motorları’nın da Yönetim Kurulu Üyeliğini yürütmektedir. Metin Sancak, Yeditepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nü mezunudur.

Murat Sancak aslen nereli?

Abdulrezzak Sancak Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanıdır. Saya Grup bünyesinde yer alan şirketlerin sahibi olan Abdulrezzak Sancak 47 yaşındadır. 14 çocuklu bir ailenin en büyük çocuğu olan Abdulrezzak Sancak Folkart Yapı ile birçok proje hayata geçirmiştir.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Yapı Kredi Kart Numarası Nerede Yazar?

Levent Selamoğlu Kimdir?

YÖNETİM KURULU ÜYESİ 1959 doğumlu olan Levent Selamoğlu, Eskişehir Maarif Koleji ve Boğaziçi Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi’ni bitirmiştir. 2015 yılı Nisan ayından bu yana Saya Grup ve Pharmactive İlaç A.Ş’de yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

Mesut Sancak kiminle evli?

Mesut Sancak ‘la Çeşme’deki evlerinde buluştuk. Genç yaşta anne baba olan Mesut Sancak ve güzel eşi İnci hanımla keyifli bir sohbetin içine daldık. Oğulları Kerem, Fırat ve Tarık’la İzmir’de kendilerine kurdukları dünyada murtlu bir aile tablosu çizen Sancak ailesi sizlerle

Folkart depreme dayanıklı mı?

Evet çok çok iddialıyız, Folkart Towers’ın deprem açısından hiçbir eksiği kesinlikle yok.

Folkart line depreme dayanıklı mı?

Folkart Line ‘da yaşamak, her şeyden önce güvenli. İzmir’in depreme en dayanıklı lokasyonlarından birinde tasarlanan proje, Folkart ayrıcalığı ile hayata geçti.

Izmir Folkart raylı sistem mi?

Folkart Towers İzmir Bayraklı’da inşa ediliyor. Folkart Towers projesinde, 2 kulenin çekirdek 3 gözlü şaft perdesinde kullanılmak üzere dizayn edilen ACS-P tırmanır sistem 3 pompa, 20 piston ile hareket etmektedir.

Folkart Towers kaç katlı?

Toplam 200 metrelik boyuyla Türkiye’nin en uzun ikiz kuleleri Folkart Towers’ı İzmir ‘de inşa eden Folkart Yapı, şimdi de 375 metre uzunluğundaki Highlife projesi için kolları sıvadı. 85 katlı kule projesi tamamlandığında Avrupa’nın en yüksek binası olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *