Hızlı Cevap: Sur Yapı Nın Sahibi Kim?

Elmas ailesi nerelidir?

Sezgin ve Saniye Elmas’ın oğlu olarak 19 Mart 1974 tarihinde İstanbul’un Şişli ilçesinde doğdu. Burçin Elmas ve Burçak Elmas adında iki kardeşi bulunuyor. Aslen Giresunludur. Eski Galatasaray başkanlarından iş insanı Faruk Süren’in kızı Yelda Süren ile evlendi.

Sur Yapı ne zaman kuruldu?

Sur Yapı ne zaman kuruldu? Sur Yapı; Altan Elmas, Ufuk Elmas, Hakan Elmas, Bilal Özkan ve Abdullah Armağan tarafından 1992 yılında Sur Yapı End. San.

Sur Yapı nasıl bir firma?

“Uygarlığın mimarı” sloganı ile yola çıkan Sur Yapı, konut, ofis ve AVM başta olmak üzere pek çok farklı sektördeki inşaat projeleri ile konut ve inşaat alanında başarılara imza atmaya devam ediyor. 1992 yılından bu yana pek çok prestijli projeye imza atan ve sektöründe öncü bir nitelik taşıyan Sur Yapı İstanbul,

Sur Yapı hangi holding?

Hayat Holding Yönetim Merkezi – Sur Yapı

Sezgin Elmas aslen nereli?

Sezgin Elmas (1950 -. ) – Kim Kimdir? – FORSNET. 1950 Giresun doğumlu olan Sezgin Elmas evli ve 3 çocuk babasıdır. İstanbul Pertevniyal Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme-İstatistik mezunudur.

Burak Elmas ne iş yapiyor?

Sur Yapı ‘nın 8 milyar TL’lik yatırım bütçesiyle hayata geçirdiği Sur Yapı Antalya Projesi ‘nin ilk anahtar teslimleri 2020 Haziran ayında, A parsel 9 blokta 606 dairede gerçekleşti. Proje son hızıyla devam edecek ve tüm hak sahibi vatandaşlarımız etap etap evlerine kavuşacaklar.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Fibrotik Yapı Ne Demek?

Sur Yapı muhit ne zaman bitecek?

Daire Sayısı 217. Daire m² Aralıkları 60 – 202 m² Proje Başlangıç December 2017. Teslim Tarihi September 2021.

Sur Yapı kaç konut?

Sur Yapı, 1.300.000 m²’lik alanda 19.000 konut, dükkân, home ofis ve diğer üniteler inşa ederek toplamda 70.000 kişilik yasam alanı kuruyor. 157 bin m²’lik alanda bol oksijenli bir hava solumanız için planlanan dev şehir parkı ve yeşil alanlarla essiz güzellikte modern bir şehir inşa ediliyor.

Sur Yapı Şehir Konakları ne zaman teslim?

Sur Yapı Şehir Konakları 438 bin TL ile 2 milyon 100 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Satışları yapılan dairelerin 2019 yılının Mayıs ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Sur Yapı ne demek?

Sur, bir yerleşim yerini savunma amacıyla inşa edilen bir tür tahkimattır. Antik dönemlerden beri yerleşim yerleri ya da kalelerin etrafına inşa edilen surlar, Berlin Duvarı örneğindeki gibi modern dönemlerde de kullanılır.

Sur Yapı Topkapı ne zaman teslim?

Daire Sayısı 224. Daire m² Aralıkları 49 – 404 m² Proje Başlangıç July 2017. Teslim Tarihi February 2022.

Sur Yapı Bursa Hangi mağazalar var?

Giyim Mağazaları

  • Altınyıldız.
  • Benetton.
  • Bershka.
  • Beymen Club.
  • Çift Geyik Karaca.
  • Dufy.
  • KİP.
  • Lacoste.

Bursa Sur Yapı hangi metro istasyonu?

Sur Yapı Marka AVM Ulaşım Bilgileri. BursaRay ile Ulaşım; – Üniversite hattına giden metro ile Nilüfer Durağı’nda inince.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *