Hızlı Cevap: Yapı Kredi 4943 Hangi Şube?

Yapı Kredi hangi şube kodu?

EFT veya havale gibi para transferi işlemleri için Yapı ve Kredi Bankası banka kodu “67”, Sanko Sanayi Sitesi şube kodu “1061” olarak tanımlanmıştır.

Yapı Kredi Bankası kaç şubesi var?

Banka, Türkiye’nin tüm bölgelerini kapsayan 835 şube ve yaklaşık 15,9 bin çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Yapı Kredi 1000 hangi şube?

EFT veya havale gibi para transferi (TL) işlemleri için Yapı ve Kredi Bankası banka kodu “67”, Kepez şube kodu ” 1000 ” olarak tanımlanmıştır.

1572 hangi şube?

Ziraat Bankası 1572 Operasyon Merkezi B.

Yapı Kredi hangi bankaya ait?

Yapı Kredi, sürdürülebilir ve kârlı büyümeyi destekleyen güçlü bir ortaklık yapısına sahiptir. Banka ‘nın %9,02 oranındaki hissesi Koç Holding A.Ş.’ye ait olup, %40,95 oranındaki hissesi, hisselerinin %100’ü Koç Grubu’na ait olan Koç Finansal Hizmetler’e (KFS) aittir.

Yapı Kredi istanbul’da kaç şubesi var?

Yapı Kredi İstanbul şubeleri toplamda 344 tanedir.

Yapı Kredi Bankası kim kurdu?

Şube kodunu öğrenmek için yapılması gereken ilk şey müşteri temsilcisini aramaktır. Vatandaşların hizmet aldıkları bankanın müşteri hizmetleri numarasını arayarak şube kodlarını öğrenmeleri mümkündür. Bunun dışında ilgili bankadan alınan banka kartının üzerinden de şube kodu anlaşılabilmektedir.

Yapı kredi hangi banka ile birleşti?

Koçbank ile Yapı Kredi arasında yürütülen Türk finans sektörünün en büyük birleşme projesi, 2 Ekim 2006 tarihi itibarıyla tamamlandı.

You might be interested:  Soru: Doğal Yapı Taşları Teknolojisi Ne Iş Yapar?

Yapı Kredi bilgi güncelleme nasıl yapılır?

Adres ve diğer iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda; yeni adres ve iletişim bilgilerinizi, değişiklik olduktan sonraki 15 gün içinde 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’na veya size en yakın Yapı Kredi şubesine bildirmeniz gerekmektedir.

Ziraat Bankası Şubemi nasıl öğrenebilirim?

İnternet bankacılığı kullanıyorsanız hesabınıza giriş yaptıktan sonra hesap bilgilerim sekmesine tıklayabilir şube kodunuzu görebilirsiniz. Bu sekme içerisinde şube kodunuzu rahatlıkla bulabilirsiniz. Yapabileceğiniz bir diğer yöntem ise bankanın ve şubenin adını yazarak arama motorunda şube kodunu aramaktır.

Şube numarası nedir?

Şube kodunu öğrenmek isteyenler banka kartlarının üstündeki 16 haneli kodla şube numarasını öğrenebilir. Bazı bankalar 16 haneli numaranın ilk 4 hanesini şube kodunu temsilen yerleştirir. Bu sayede banka şube numarasını öğrenebilir. Geri kalan 12 haneli numara ise banka kart numarasıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *