Hızlı Cevap: Yapı Kredi Cüzdan Ile Nasıl Ödeme Yapılır?

Dijital kart ödemesi nasıl yapılır?

Dijital kartınızın hesap kesim ve son ödeme tarihleri Yapı Kredi kartınızla aynıdır. Dijital kartınız ile yaptığınız harcamalarınızı asıl kartınızın Hesap Özeti’nden, World Mobil, Yapı Kredi Mobil ya da İnternet Şubesi’ne girerek takip edebilir, ödemelerinizi asıl kartınızla yapabilirsiniz.

Yapı Kredi World mobil nasıl kullanılır?

World Mobil ‘i akıllı telefonunuzun internet tarayıcısından https:// yapikredi.com.tr/worldmobil adresini ziyaret ederek ya da akıllı telefonunuza QR kodu okutarak anında yükleyebilirsiniz. World Mobil ‘e Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’nde kullandığınız şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil ödeme nasıl açılır?

Yapı Kredi Mobil ‘e Kredi Kartı ile temassız giriş yapabilmek için, Yapı Kredi asıl kredi kartınızı telefonunuzun arkasında bulunan NFC okuyucusu alanına okutmanız gerekmektedir. Bu işlem NFC özelliği olan Android cihazlarla ve temassız özellikli Yapı Kredi bireysel asıl kredi kartları ile yapılabilmektedir.

Telefonla ödeme nasil yapilir?

Telefonunuz ile ödeme yaparken;

  1. Cihazı ekran kilidi açık bir şekilde POS cihazına yaklaştırmanız yeterlidir.
  2. 250 TL üstü işlemler için POS terminali sizden şifrenizi girmenizi isteyecektir.
  3. Mobil Temassız Ödeme işlemlerinde güvenliğiniz için arka planda size özel dijital bir kart üretilir.
You might be interested:  Sık sorulan: Bina Yapı Denetimi Kim Yapar?

Takograf kartı ödemesi nasıl yapılır?

Kart Ücretinin Yatırılması T.C. Vakıflar Bankası’nın tüm şubelerinden ödeme yapılabilir. İnternet veya telefon bankacılığı aracılığıyla ödeme yapılabilmesi mümkün değildir. Sürücülerin kart ücretini yatırırken banka görevlisine ödeme numaraları ile sürücü kartı başvurusunda bulunduklarını söylemeleri gerekmektedir.

Yapı Kredi dijital kart nedir nasıl kullanılır?

Yapı Kredi kredi kartına başvurduğunuzda dijital kartınız anında kullanıma hazır! Başvurunuz onaylandığı anda fiziksel kartınızın gelmesini beklemeden internetten alışveriş yapabilir; QR/mobil ödeme ile kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yapı Kredi World pay nasıl kullanılır?

Alışveriş yaptığınız mağazada kasiyere QR Kod ile ödeme yapacağınızı belirtin. Yapı Kredi Mobil’den ödeme yapmak için, Kartlarım menüsünde bulunan World PAY altında bulunan QR Kod ile Ödeme’yi veya Jet İşlemler menüsünden World PAY ‘i seçerek QR Kod okuyucu açın.

World kart mobil ödeme nasıl yapılır?

Yapı Kredi Mobil ile Mobil Ödeme yapmak için, uygulama içerisindeki Kartlarım menüsü altında yer alan Mobil Ödeme menüsünden kartınızı Mobil Ödeme ‘ye açın ve öncelikli kart olarak belirleyin.

World Kart Araçta ödeme Nasıl Yapılır?

World Mobil’e giriş yaparak PAY butonuna tıklayıp Araçta Ödeme ‘yi seçin veya Yapı Kredi Mobil’den Kartlarım menüsünde bulunan World Pay altından Araçta Ödeme ‘yi seçin ve plakanızı ekleyin. Bu işlemi bir kez yapmanız yeterli. Akaryakıt dolumu başlamadan önce World Pay ile Araçta Ödeme yapacağınızı belirtin.

Yapı Kredi TL Kart kredi kartı mı?

TLcard, tüm Yapı Kredi müşterileri için sunulan vadesiz hesaba bağlı banka kartıdır. TLcard ile nakit taşımaya gerek olmadan ister işyerlerinde ister internette alışveriş yapabilir, dilerseniz nakit ihtiyacınızı karşılamak için ATM’lerden para çekebilir ve daha birçok bankacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi temassız ödeme nasıl açılır?

TEMASSIZ yazıp, bir boşluk bırakıp mevcut TLcard’ınızın son 6 hanesini 4411’e gönderin, hemen kartınız Temassız Özellikli olarak yenilensin.

You might be interested:  FAQ: Yapı Denetim Nereye Bağlı?

Cep telefonundan temassız ödeme nasıl yapılır?

NFC ile Ödeme Nasıl Yapılır? NFC özelliği kullanılarak ödeme yapmak için bu özelliğe sahip bir POS cihazı ile bir akıllı telefona ihtiyaç duyulur. Ardından akıllı telefon, POS cihazına değdirilmeden yalnızca yaklaştırılır. Böylece 1 saniyeden kısa bir süre içinde ödeme yapılabilir.

NFC ile ödeme nasıl yapılır?

Temassız ödeme özelliğini kullanan uygulamaları yönetme

  1. Temassız ödeme özelliğinin açık olduğundan emin olun.
  2. Temassız ödemeler için kullanmak istediğiniz uygulamayı açın.
  3. Telefonunuzun Ayarlar uygulamasını açın.
  4. Bağlı cihazlar Bağlantı tercihleri. NFC ‘ye dokunun.
  5. Temassız ödemeler.
  6. Varsayılan ödeme uygulamanızı seçin.

Mobil ödeme nasıl kapatılır?

Hattınız Mobil Ödeme kullanımına kapalı ise MOBILODEME KAYIT yazıp 5555’e kısa mesaj atarak kolayca açtırabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayarak ya da MOBILODEME IPTAL yazıp 5555’e kısa mesaj atarak hattınızı mobil ödemeye kapattırabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *