Hızlı Cevap: Yapı Kredi Ek Hesap Nasıl Açılır?

Yapı Kredi ek hesap nedir?

Esnek Hesap; adınıza tanımlanan özel limit dahilinde kullanabileceğiniz kredili vadesiz tasarruf hesabıdır. Hesabınızda yeterli bakiye bulunmadığı dönemlerde Esnek Hesap ile nakit ihtiyacınızı karşılayabilir, fatura, kredi kartı gibi diğer ödemelerinizi de talimat verdiğiniz takdirde gerçekleştirebilirsiniz.

Esnek Hesap nasil acilir?

– Esnek hesap açmak için bankanın bireysel internet bankacılığı kullanılabilir. – Yapı Kredi bankalarının tüm şubelerinden başvuru yapılabilir. – Bankaya ait tüm ATM’lerden başvuruda bulunulabilir. – Son olarak da Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezleri üzerinden esnek hesap açma başvurusunda bulunulabilir.

Yapı Kredi Esnek Hesap ne zaman ödenir?

Basılı gönderim ücreti, Esnek Hesap dönem borcu oluşan ayı takip eden ayın 15’inde (eğer bu tarih haftasonu ya da resmi tatile denk geliyorsa bir sonraki iş gününde) Esnek Hesap ‘ınızın bağlı olduğu vadesiz hesabınızın artı bakiyesi olması durumunda tahsil edilecektir.

Yapı Kredi vadeli hesap nasıl açılır?

Vadeli mevduat hesabı açtırmak için 444 0 444 numaralı Müşteri İletişim Merkezi’ne başvurabilir, avantajlı mevduat faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

Yapı Kredi artı para nasıl alınır?

Esnek Hesap başvurusu yapmak için Yapı Kredi Mobil ya da Bireysel İnternet Şubesi’ne giriş yaptıktan sonra Hesaplarım > Esnek Hesap Başvurusu ve Limit Arttırımı adımlarını izleyebilirsiniz. Yapı Kredi Mobil’i telefonunuza anında indirebilir, Bireysel İnternet Şubesi’ne hemen giriş yapabilirsiniz.

You might be interested:  Yapı Denetim Parası Nasıl Hesaplanır?

Ek hesap limiti nedir?

Ek hesap, bankaların belirlediği bir limite sahip olan vadesiz mevduat hesabına tanımlanana hesapta yeterli bakiye olmasa dahi hesaptan para çekilebilmesini, alışveriş yapılabilmesini sağlayan bir kredi ürünüdür. Bir kere tanımlandığı müddetçe limit dahilinde istenilen her anda kullanılabilir.

Esnek Hesap nasıl açılır Ziraat?

Ziraat Bankası ek hesap açma işlemi için öncelikle bankaya başvuruda bulunmanız gerekiyor. Başvuru işlemi internet şubesi, banka şubesi veya müşteri hizmetleri üzerinden olabilmektedir. Ek hesaplar kredili ürünler oldukları için banka tarafından onaylanması gerekmektedir.

Garanti esnek hesap nasıl açılır?

Garanti BBVA Mobil’de Bankacılık İşlemleri > Başvurular > Kredi/Avans Hesap Başvurusu > Avans Hesap Başvurusu adımlarını takip ederek başvuru yapabilirsiniz. GarantiBBVA.com.tr Bireysel Krediler>Avans Hesap adımından başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz şubelerimizden de başvuru yapabilirsiniz.

Ek hesap hemen açılır mı?

Kredili mevduat hesabı olarak da adlandırılan ek hesap, bankaya başvurmanız ile anında açılır. Maaş hesabı olan kişiler için otomatik olarak tanımlanırken, istenilen bankada hesabı olmayan kullanıcıların başvuruda bulunarak yeni bir hesap üzerinden işlemlerini tamamlaması gerekiyor.

Ek hesap ne zaman ödenir?

Ek Hesap borcumu nasıl öderim? Ek Hesap ‘tan kullanılan tutar, diğer bir deyişle anapara borcu, vadesiz hesabınıza para girişi olduğunda hesabınızdan otomatik olarak kesilir. Faiz tutarınız ise Ek Hesap açılışı sırasında belirlemiş olduğunuz faiz ödeme gününde yine hesabınızdan otomatik olarak tahsil edilir.

Esnek hesap sözleşmesi nedir?

Esnek Hesap ile MÜŞTERİ, hesap bakiyesi yeterli olmadığı durumlarda dahi tahsis edilen/edilecek limit dahilinde nakit çekim işlemi, havale/EFT yapabilir ve faturalarını ödeyebilir. BANKA’nın muvafakatı olmadan MÜŞTERİ, bu Sözleşme ‘den doğan haklarını başkalarına devir ve temlik edemez.

Yapi Kredi çalişan vadeli hesap nedir?

Çalışan Vadeli Hesap ile nakit yönetiminiz artık çok kolay! Çalışan Vadeli Hesap, hesabınızdaki parayı sizin adınıza gecelik mevduat faiziyle değerlendirir. Dilediğiniz zaman hesabınıza para ekleme/çıkarma yapabilirsiniz. Çalışan Vadeli Hesabınızdan otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Yapı Denetim Bedeli Nasıl Hesaplanır?

Yapı Kredi Bankası hoşgeldin faizi ne kadar?

Yapı Kredi Kampanyalar Bankamıza getireceğiniz yeni paranıza özel %17,75’e varan kaçmaz faiz fırsatı!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *