Hızlı Cevap: Yapı Kredi Emekli Promosyonu Ne Kadar?

Yapı Kredi Emekli Maaşını taşıyana ne veriyor?

Emekli Referans Kampanyası ile emekli yakınlarınıza referans olarak emekli maaşlarının bankamıza taşınmasını sağlayın, onlar emekli promosyonu kazanırken siz de 2.500 TL’ye varan ödül kazanın! Kampanyadan yararlanmak için Yapı Kredi Mobil’i hemen telefonunuza indirerek kolayca müşterimiz olabilirsiniz.

Emekli maaşını hangi bankadan almak avantajlı 2021?

SGK Emekli Maaşını Akbank’tan Alanlara 1.750 TL’ ye Varan Promosyon Fırsatı! SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı emekli maaşınızı 5 Mayıs 2021 – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında Akbank’a taşıyarak ve 3 yıl boyunca maaşınızı Bankamızdan almayı taahhüt ederek 1.750 TL’ye varan promosyon fırsatından yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi maaş ödeme nasıl yapılır?

Maaş ödemelerinizi Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi’nden yapabilmeniz için öncelikle şubenizle irtibata geçiniz. Gerekli yetkilendirmeler yapıldıktan sonra kurumsal internet şubemizden maaş ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yapı Kredi emekli promosyon ne kadar 2021?

1.750 TL’ye Varan Nakit Promosyon Kampanyası 1 Nisan 2021 – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında emekli maaşını üç yıl boyunca Yapı Kredi ‘den alma taahhüdü veren müşterilerimiz 1.750 TL’ye varan nakit promosyon fırsatından yararlanabileceklerdir.

Promosyon paraları ne zaman yatacak?

promosyon ödemesi yapılacaktır. (*) Emekli maaşı almakta olan kişilerin promosyon ödemeleri başvurularından itibaren 3 iş günü içerisinde, yeni maaş alacak kişilerin ödemeleri ise ilk maaş ödemesini takiben 3 işgünü içerisinde gerçekleştirilmektedir.

You might be interested:  Sık sorulan: Yapı Kayıt Belgesi Nereye Ödenecek?

Emekli maası NE KADAR olacak?

5 ayda oluşan yüzde 6.39’luk kümülatif enflasyonla şimdiden en düşük esnaf emekli maaşı 1.763 liradan 1.876 lira oldu. en düşük çiftçi emeklisi aylığı 1.662 liradan 1.768 liraya çıkacak. En düşük SSK emeklisi maaşı 2.420 TL’den 2.575 liraya yükselecek.

Emekli birikmiş aylık nereden alınır?

Emekli kişiler birikmiş emeklilik maaşlarını ve hangi ayın kaçıncı günü yatacağı bilgisine e-devlet sistemi üzerinden SGK Birikmiş Maaş Sorgulama ve Bağ-Kur Birikmiş Maaş Sorgulama yazarak aratma işlemi gerçekleştirilebilir. Bu işlem yalnızca e-devlet sistemi üzerinden öğrenilmektedir.

Maaş hesaba ne zaman geçer?

Memur maaşları ayın 14’ünü 15’ine bağlayan gece saat 12’yi geçtikten sonra hesaplara yatırılmaktadır. Ancak maaşın hesaba geçiş hızı, maaş alınan bankaya göre değişiklik göstermektedir.

Yapı Kredi çalışanları ne kadar maaş alıyor?

Yapı Kredi Bankası Bankacı Maaşları Yapı kredi bankası müşteri temsilcisi maaşları asgari ücretin üstünde 5 bin TL civarındadır. Yapı Kredi Bankası Müfettiş maaşları ise 10 bin ile 15 bin TL arasında değişiklik göstermektedir. Yapı Kredi Bankası Genel Müdür maaşları ise 25 bin TL civarlarında seyretmektedir.

Yapı Kredi promosyon parası ne kadar?

Yapı Kredi ‘den yapılan açıklamaya göre, devam eden kampanyayla emekli maaşlarının yatırılması için Yapı Kredi ‘yi tercih edenler, bir aylık net maaşları 2 bin 500 TL ve üzerindeyse 1.750 TL, 1.500-2 bin 500 TL arasındaysa 1.500 TL, 1.500 TL’ye kadarsa 1.200 TL ile en yüksek nakit promosyon ödemesini kazanıyor.

Garanti emekli promosyon 2021 ne kadar?

Garanti BBVA’nın hem mevcut emekli maaş müşterileri hem de yeni emekli maaş müşterileri kazanmaya devam ediyor. Garanti BBVA, 1.500 liraya kadar emekli maaşı alanlara 1.000 TL, 1.500-2.500 TL arasında emekli maaşı alanlara 1.250 TL, 2.500 TL ve üstünde maaş alanlara ise 1.500 TL nakit promosyon ödemesi yapacak.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Kaçak Yapı Cezası Ne Kadar?

DenizBank emekliye ne kadar promosyon veriyor?

Emekli maaşını DenizBank ‘tan 3 yıl süre ile alma sözü veren emeklilerimiz 1.000 TL’ye varan nakit promosyon kazanıyor.

Yapı Kredi öğretmenlere ne kadar promosyon veriyor?

6 Bankanın katıldığı ihalede finale Yapı Kredi Bankası ve Halk Bankası kaldı. İhalede en yüksek teklifi veren Yapı Kredi Bankası öğretmenlere 3 yıllığına 4.826,00 TL promosyonu peşin olarak ödeyecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *