Hızlı Cevap: Yapı Kredi Esnek Hesap Nasıl Kapatılır?

Yapı Kredi Esnek Hesap nedir?

Esnek Hesap; adınıza tanımlanan özel limit dahilinde kullanabileceğiniz kredili vadesiz tasarruf hesabıdır. Hesabınızda yeterli bakiye bulunmadığı dönemlerde Esnek Hesap ile nakit ihtiyacınızı karşılayabilir, fatura, kredi kartı gibi diğer ödemelerinizi de talimat verdiğiniz takdirde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Esnek Hesap kapatma nasıl iptal edilir?

Esnek hesap vadesiz mevduat hesabınıza bağlı bir kredili hesap olduğundan öncelikle kapatma işlemi için Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerini aramanız gerekecektir. Buradan Esnek Hesap kapatma talebinizi iletebilirsiniz.

Yapı Kredi Esnek Hesap ne zaman ödenir?

Basılı gönderim ücreti, Esnek Hesap dönem borcu oluşan ayı takip eden ayın 15’inde (eğer bu tarih haftasonu ya da resmi tatile denk geliyorsa bir sonraki iş gününde) Esnek Hesap ‘ınızın bağlı olduğu vadesiz hesabınızın artı bakiyesi olması durumunda tahsil edilecektir.

Esnek hesapta faiz var mı?

Esnek Hesap (Kredili Mevduat Hesabı)’ınızı kullanmadığınız durumda hiçbir ücret ödemezsiniz. Yalnızca limitinizden kullanım yapmanız durumunda; faiz borcu, kullanılan tutarın ve kullanım yapılan gün sayısının üzerinden hesaplanır.

Yapıkredi hesap özeti nasıl bakılır?

444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı arayarak 1-1’i tuşladıktan sonra müşteri temsilcimizin yardımıyla e- Hesap Özeti talimatı verebilirsiniz.

You might be interested:  Soru: Yeni Yapı Denetim Sistemi Nasıl Olacak?

Yapı Kredi gelir belgesi nasıl alınır?

e-Devlet şifresi bulunmayan müşterilerimiz, Yapı Kredi İnternet Şubesi üzerinden e-Devlet’e giriş yapabilirler. Ayrıca gelir belgeleri, Yapı Kredi Şubeleri’nde Sınırsız Bankacılık Köşeleri’nden çıktı alarak da temin edilebilir. 5

DenizBank KMH nasıl kapatılır?

Müşterilerimiz hareketsiz hesap kapatma taleplerini DenizBank Şubeleri, Açıkdeniz İnternet Şubesi veya 0850 222 0 800 nolu İletişim Merkezi’ne iletebilir ve bu kanallar aracılığıyla işlem yapabilirler.

Eksi hesap nasıl kapatılır?

Bu işlem için izlemeniz gereken yol; internet bankacılığı sistemiminize şifrenizle giriş yapıp, Hesaplarım > Hesap Açma Kapama > Kredili Mevduat Hesabı Açma Kapama alt menülerini izleyip, buradan kapatmak istediğiniz ek hesabı seçmenizdir.

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine direk nasıl bağlanır?

444 0 444 / 0850 222 0 444’ü Türkiye’nin her yerinden ve tüm operatörlerden alan kodu çevirmeden arayabilirsiniz.

Ek hesap faizi günlük mü aylık mı?

Ek Hesapta faiz hesabı günlük bazda gerçekleştirilir. Tanımlanmış olan limit kullanılarak para çekildikten sonra ödeme yapılan güne kadar faiz işletilir. KKDF ve BSMV faiz üzerinden hesaplanarak ayrıca tahsil edilmektedir. Limitinizin aynı gün içerisinde kullanılıp kapatılması durumunda, 1 günlük faiz uygulanır.

Ek hesaptan çekilen para ne zaman ödenir?

Ek hesap tatil gününde kullanılmışsa ve aynı gün içerisinde hesaba para yatırılmış ise bir sonraki iş gününe değin faiz işler. Ek hesaba para bir iş günü valörlü şekilde yatar.

Kredili mevduat hesabı faizi ne kadar?

Avans Hesap faiz oranı her tutar için %1,89’dur. Avans Hesaba yapılan tüm para girişleri hesabınıza bir sonraki gün yansımaktadır. 200 TL’nin 7 günlük kullanımı süresince oluşacak KKDF ve BSMV dahil faiz tutarı 1,00 TL’dir. Borcun tamamen kapatılması sonucunda ödenmesi gereken tutar 201.00 TL’dir.

Finansbank ek hesap faizi ne kadar?

QNB Finansbank Taksitli Ek Hesap Nedir? (24 Ay Vade) Taksitli ek hesap faiz oranı %1,98 ve gecikme faizi %2,19’dur. Kullanabileceğini miktar ek hesap limitiniz kadar olabilir. Taksitli ek hesaptan 24 ay vadeli nakit kullanma işlemi 200 TL ile 10 Bin TL arasında olabilir. Nakit kullanım vadesi en az 2 ay olabilmektedir.

You might be interested:  Sık sorulan: Gür Yapı Kimin?

Halkbank açık hesap faizi ne kadar?

Açık Hesabınızdan herhangi bir komisyon ya da hesap işletim ücreti alınmaz. Hesap limitinizden yaptığınız harcamaların günlük faiz oranı %1.25’tir. KKDF ve BSMV dahil her 100 TL’lik harcamanız için günlük faiz tutar toplamı 1,5 kuruştur.

Ek para KMH nedir?

Ek Hesap, diğer adıyla kredili mevduat hesabı ( KMH ) olarak da bilinen, vadesiz mevduat hesabınıza bağlı çalışan bir tür kredi ürünüdür. Vadesiz hesabınızda bulunan tutardan daha fazla paraya ihtiyacınız olduğunda Ek Hesap’ınız devreye girerek sizi rahatlatır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *