Hızlı Cevap: Yapı Kredi Faiz Oranları Ne Kadar?

Yapı Kredi emekliye ne kadar kredi veriyor?

1 Nisan 2021 – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında emekli maaşını üç yıl boyunca Yapı Kredi ‘den alma taahhüdü veren müşterilerimiz 1.750 TL’ye varan nakit promosyon fırsatından yararlanabileceklerdir.

Denizbank mevduat faiz oranları ne kadar?

%19,25 Hoş Geldin faiz oranından 5.000 TL’nin üzerindeki tüm vadeli mevduatlarınız için yararlanabilirsiniz. %19,25 faiz oranı MobilDeniz ve Açıkdeniz kanallarından yapılan TL Vadeli Mevduat Hoş Geldin hesap açılışları için geçerlidir.

Akbank Mevduat faiz oranları ne kadar?

Vadeli mevduat hesabına %18,50 faiz oranı

150 bin TL krediye ne kadar faiz gelir?

150.000 TL İhtiyaç kredisinin geri ödemesi, 60 ay vade ve % 2,56 faiz oranı ile toplam 330.229,39 TL ‘dir.

Ev kredisi en fazla ne kadar?

Konut kredisi peşinatı, gayrimenkul değerleme uzmanının ( konut eksperinin) konuta biçtiği değerin 500 bin TL’ye kadar olan konutlar için en az %10, 500 bin TL üzeri konutlar için en az %20’sidir. Özetle konuta biçilen değerin ilgili mevzuat gereğince en fazla %90’nına kadar kredi kullandırılabilir.

Yapı Kredi emeklilere kredi veriyor mu?

Yapı Kredi ‘den emekli müşterilerimize özel kredi fırsatı. 36 aya varan vade seçenekleriyle dilerseniz masrafsız, dilerseniz düşük faizli kredi alternatiflerini kullanarak, bütçenizi zorlamadan kredinizi geri ödeyebilirsiniz.

Bireysel kredi limiti nedir?

Bugün Türkiye’deki çoğu banka nakit ihtiyaç kredileri için üst sınırı 100 bin TL seviyesinde belirlemiş durumda. Birkaç istisna banka ise kişinin geliri yeterliyse üst sınırı 125 bin TL’ye kadar arttırabiliyor.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Yapı Denetimi Nedir Ne Iş Yapar?

Maaşa göre ne kadar kredi alabilirim?

Çekebileceğiniz maksimum ihtiyaç kredisi tutarı yasalarla sınırlandırılmıştır. Buna göre aylık taksit ödemeleriniz, belgelenebilir aylık gelirinizin %50’sini geçemez. Yüzde elliye kadar olan kısım için kredi kullanmanız mümkün.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *