Hızlı Cevap: Yapı Kredi Opet Kartı Nerede Kullanılır?

Opet World Kart ile alışveriş yapılır mı?

Yeni Opet Worldcard ‘ınıza aktarılan Worldpuan’lar tüm World Üye İşyerlerinde geçerli olmaya devam edecektir. Opet istasyonlarından gerçekleştirdiğiniz akaryakıt ve otogaz harcamalarınız aylık olarak hesaplanırken, yalnızca Opet Worldcard ‘ınız ile gerçekleştirmiş olduğunuz harcamalar dikkate alınacaktır.

Opet Kart Puanlar ne zaman silinecek?

Opet, kişisel verilerin kullanım amacına yönelik hususlar hariç, önceden bildirmeden, Opet Kart Programı şartlarını değiştirebilir, programı durdurabilir, üyeliği iptal edebilir, üyeliğe ilişkin aidat alabilir. Yıl içinde kazanılan puanlar, takip eden yılın 31 Ocak günü sıfırlanabilir.

Opet Worldcard ne ise yarar?

Opet Worldcard ile Kazanmak Alışkanlık Yapar! Opet Worldcard ile her ay Opet istasyonlarından yapacağınız tek seferde her 150 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımlarınızda anında 5 TL, toplamda 25 TL Opet istasyonlarında harcanabilir Opet Puan kazanabilirsiniz.

World Marka puan nasıl kullanılır?

Worldcard’ınızla yaptığınız harcama ve ödemelerle topladığınız Worldpuanlar, World Üye İşyerleri’nde para yerine geçer. Kazandığınız her 2 Worldpuan, üye işyerlerinde 1 Kuruş değerindedir. 10 TL değerindeki bir ürünü, 2.000 Worldpuan kullanarak satın alabilirsiniz.

Opet hangi bankayla çalışıyor?

Mobil Ödeme Sistemi sadece Opet istasyonlarından yapılacak olan akaryakıt alışverişlerinde kullanılabilir. Mobil ödeme ile yapılan alışverişler neticesinde yalnızca Yapı Kredi Bankası ( Opet Worldcard hariç) kartları yine Yapı Kredi Bankası tarafından düzenlenecek kampanyalardan faydalanabilecektir.

You might be interested:  FAQ: Güncel Bakiye Ne Demek Yapı Kredi?

Opet YGS nedir?

Yakıtınızı sürekli Opet /Sunpet istasyonlarından aldığınız ve sorunun yakıttan kaynaklandığı belirlenirse, aracınızın uğradığı zarar Yakıt Güvence Sistemi kapsamında ücretsiz olarak giderilir. YGS kartınızı kullanarak Yakıtpuan da kazanırsınız.

Shell Club Kart puan ne işe yarar?

Bir ay içerisinde en az 500, en fazla 20.000 Smart puan olmak üzere 100 ve katları değerlerde harcama yapılabilmektedir. 100 Smart Puan, 1 TL değerinde akaryakıt veya otogaza eşdeğerdir. Smart Puanların harcanması sırasında en az 1 TL değerinde harcama yapılması gerekliliği bulunmaktadır.

Paro nedir ne işe yarar?

Paro, size duyarlı markaları ortak paydada buluşturan bir dünyadır. Parolu kartınızla yaptığınız alışverişlerde sizi tanır, dinler ve ihtiyacınıza yönelik kampanya ve indirimleri sunar. Paro ‘da 20’yi aşkın markadan her zaman size uygun bir kampanya vardır.

Opet World kart kredi kartı mı?

Opet Worldcard, Opet ve Yapı Kredi işbirliği ile yürütülmekte olan bir kart programıdır. Opet istasyonlarından her ay tek seferde yapacağınız her 150 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz harcamalarınızdan 5 TL, toplamda 25 TL Opet Puan kazanırsınız.

Opet’te World Puan geçiyor mu?

Yeni Opet Worldcard’ınıza aktarılan Worldpuan ‘lar tüm World Üye İşyerlerinde geçerli olmaya devam edecektir. Opet istasyonlarından gerçekleştirdiğiniz akaryakıt ve otogaz harcamalarınız aylık olarak hesaplanırken, yalnızca Opet Worldcard’ınız ile gerçekleştirmiş olduğunuz harcamalar dikkate alınacaktır.

Yapı Kredi taksitlendirme nasıl yapılır?

Peşin alışverişlerinizi taksitlendirme başvurunuzu, World Mobil, Yapı Kredi Mobil üzerinden, Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden veya işlem anında cep telefonunuza gönderilen SMS ile yapabilirsiniz. Taksitli alışverişlerinize World Mobil Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi üzerinden taksit ekleyebilirsiniz.

Yapı Kredi TL puanları nerede kullanılır?

TLcard’ınız ile World Üye İşyerleri’nden yapacağınız alışverişlerden ve Yapı Kredi ATM’lerinden yapacağınız bankacılık işlemlerinden puan kazanırsınız. Kazandığınız puanları, TLcard’ınız veya varsa Yapı Kredi kredi kartınız ile 300.000’i aşkın World Üye İşyeri’nde para yerine kullanabilirsiniz.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Çin Seddinden Sonra Dünyada En Uzun Surlara Sahip Yapı Hangi Ilimizdedir?

Yapı Kredi Worldpuan hangi sitelerde kullanılır?

Bu iş yerlerinin yanı sıra birçok iş yerinde de World puan geçerlidir. Üye iş yerleri arasında giyim mağazaları, mobilya mağazaları, tatil firmaları, turizm acentaları, beyaz eşya mağazaları, uçak bileti satışı yapan firmalar ve marketler gibi çok sayıda sektörden iş yerleri yer almaktadır.

Yapı Kredi World puan nasıl kullanılır?

Worldcard’ınızla yaptığınız harcama ve ödemelerle topladığınız Worldpuan ‘lar, World Üye İşyerleri’nde para yerine geçer. Kazandığınız her 2 Worldpuan, üye işyerlerinde 1 Kuruş değerindedir. 10 TL değerindeki bir ürünü, 2.000 Worldpuan kullanarak satın alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *