Hızlı Cevap: Yapı Kredi Play Kart Nasıl Iptal Edilir?

Yapı Kredi Play kart ücreti var mı?

Öğrenci belgesi ile başvuran üniversite öğrencileri, yıllık üyelik ücreti ödemeden Play kartın tüm fırsatlarından yararlanabiliyor. Dilediklerinde Play Harçlık ile iki güne kadar faiz ve ücret ödemeden nakit çekerek anlaşmalı World üye İşyerlerinden yapacakları alışverişlerde puan kazanıyor.

Yapı Kredi Play Kart taksit yapıyor mu?

Peşin harcamalarınız için Harcama Taksitlendir, World Mobil, Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden 2 veya 3 taksit olarak gerçekleştirilmektedir. SMS ile yapılan taksitlendirmelerde taksit sayısı ve faiz oranı SMS detayında belirtilmektedir.

YKB Play nedir?

Play kart bütün gençleri bir araya getiren ve sadece onlara özel olarak kredi kartı ve bankacılıkta çeşitli fırsatlar ve ayrıcalıklar sunan bir karttır.

Play kart kimler alabilir?

18 yaşını doldurmuş ve Türkiye’deki tüm üniversitelerin (Açıköğretim ve uzaktan eğitim veren üniversitelerdeki bölümler hariç) 2 yıllık bölümlerinde okuyan öğrenciler ile 4 yıllık lisans ve yüksek lisans öğrencileri Yapı Kredi Play karta kefilsiz olarak başvurabilir.

Yapı Kredi Play Kart nasıl kullanılır?

Yapı Kredi Mobil ve World Mobil ile alışverişlerinde cep telefonunu Play TLcard olarak kullanabilir, kartının yanınızda olmasına gerek kalmadan cep telefonunu POS cihazına yaklaştırarak kolayca ödeme yapabilirsin. 350 TL ve altındaki işlemlerini şifreye ve imzaya gerek duymadan, 350 TL üzeri işlemlerini ise yalnızca

You might be interested:  Yapı Kredi Hesap Numaramı Nasıl Öğrenebilirim?

Play öğrenci kredi kartı nedir?

Yapı Kredi ‘nin öğrenci için kredi kartının ismi Play Kart ‘tır. Yapı Kredi gençleri bir araya getiren bir kredi kartını sunmaktadır. Bu kart da Yapı Kredi Play Kart ‘tır. Play Kart öğrencilerin başvurabileceği özel bir karttır.

Yapı Kredi Play Dijital kart nedir?

Dijital kart ile internet ortamında çok daha güvenle alışveriş yapabilirsiniz. World Mobil, Yapı Kredi Mobil ve İnternet Şubesi’ni kullanarak kartınızdan dijital kartınıza istediğiniz miktarda limit tanımlayarak dijital kart limitinizi kendiniz belirlersiniz.

Play kart ne işe yarar?

Play TLcard’ın ile vadesiz hesabından para çekebilir, alışveriş yapabilir ve birçok bankacılık işlemini kolayca gerçekleştirebilirsin! Play TLcard’ını internette 3 boyutlu güvenlik (3D secure) sistemine üye işyerlerinden alışveriş yaparken de kullanabilirsin.

Play kart kaç taksit?

Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda, Play ‘den nakit avans çekebilir, 5-12 ay arası sabit taksit ve uygun faiz oranlarıyla rahatça geri ödeyebilirsiniz. Taksitli Nakit Avans faiz oranları ve taksit seçenekleri aşağıda belirtilmiştir.

Vakıfbank sonradan taksitlendirme nasıl yapılır?

SMS kanalıyla taksitlendirmek için TAKSİTLENDİR yazıp, kartınızın son 6 hanesini ve istediğiniz taksit sayısını ekleyerek 5724’e gönderebilirsiniz. Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

En Avantajlı Kredi Kartı Hangisi?

En Avantajlı Kredi Kartları

  • 3,10. Enpara.com. Kredi Kartı Ödül Para/Puan – Yıllık Ücret Ücretsiz.
  • 3,00. DenizBank. Bonus. Ödül Para/Puan 100 TL. Yıllık Ücret 155 TL.
  • 3,20. QNB Finansbank. CardFinans. Ödül Para/Puan 50 TL. Yıllık Ücret 162 TL.
  • 3,30. Yapı Kredi. Worldcard. Ödül Para/Puan 50 TL.
  • 3,20. Akbank. Axess. Ödül Para/Puan 75 TL.

Yapı Kredi Platinum Kart nedir?

Yapı Kredi Platinum TLcard Platinum Bankacılık müşterileri için sunulan Platinum TLcard ile alışveriş ve nakit çekim işlemlerinin yanı sıra, seçkin otel ve restoranlardaki indirim, asistans ve concierge hizmetleri gibi bir çok özel ayrıcalıktan yararlanılabilmektedir.

You might be interested:  Soru: Ataerkil Yapı Ne Demek?

Yapı Kredi TL kart ne işe yarar?

TLcard ile nakit taşımaya gerek olmadan ister işyerlerinde ister internette alışveriş yapabilir, dilerseniz nakit ihtiyacınızı karşılamak için ATM’lerden para çekebilir ve daha birçok bankacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *