Hızlı Cevap: Yapı Kredi Ticari Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ticari kredi kartı nasıl alınır?

Ticari kredi kartı başvurusu yapabilmek için öncelikle bağlı bulunulan banka şubesi nezdinde bir ticari hesabın olması gerekir. Ticari hesaba sahip olmak için ise bir işletme sahibi olunmalıdır. Vergi levhasında ve diğer ticari evraklarda kişinin adının geçiyor olması ticari hesap açılması için yeterli olacaktır.

Yapı Kredi TL Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

TLcard dünyasında siz de yerinizi almak istiyorsanız; Yapı Kredi İnternet Şubesi veya Yapı Kredi Mobil’den hemen başvurabilir, size en yakın Yapı Kredi Şubesi’ni ziyaret edebilir veya 444 0 444 Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Ticari kredi kartı nedir Yapı Kredi?

Ticari kart; kişisel harcamalarınızı ve iş harcamalarınızı birbirinden rahatça ayırabildiğiniz, raporlama ve pek çok diğer avantajıyla nakit akışınız üzerinde etkili bir kontrol kurmanızı sağlayan, paranızın yönetiminde verimliliği artırırken aynı zamanda masrafları düşüren, ticari hayatınızda size rekabette avantaj

Yapı Kredi Business kart nasıl alınır?

Business TLcard nasıl alınır? Business TLcard’a başvurmak için, firma yetkilisinin şubelerimizdeki Ticari Müşteri Temsilcimiz ile görüşerek, Business TLcard Başvuru Formu’nu doldurmaları gereklidir.

Ticari kredi kimlere verilir?

Ticari krediler, ticari faaliyet içerisinde bulunan ve ticari belgelere sahip olan herkes tarafından kullanılabilir. Yani, ticari kredi kullanabilmek için öncelikle faal bir şirketiniz olmalıdır. Ticari kredi başvurularında banka, işletmenin dönemlik finansal raporuna ve işletmenin geçmiş çek – kredi ödemelerine bakar.

You might be interested:  Sık sorulan: Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ticari kredi kartı kaç günde gelir?

İkamet edilen il ve ilçeye göre kredi kartının ulaşma süresi değişkenlik göstermekle birlikte yaklaşık 3 ila 10 gün arasında kredi kartı sahibine ulaşır. Ayrıca şube üzerinden teslim veya online kullanıma açma gibi alternatiflerle bazı bankalar aynı gün içerisinde kredi kartını kullanıma açıp teslim edebiliyor.

Yapı Kredi TL kart ne işe yarar?

TLcard ile nakit taşımaya gerek olmadan ister işyerlerinde ister internette alışveriş yapabilir, dilerseniz nakit ihtiyacınızı karşılamak için ATM’lerden para çekebilir ve daha birçok bankacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Banka kartı ücretli mi?

Ücretler: Tüm işlemleriniz için banka kartı kullandığınızda, yıllık kart ücreti ödemezsiniz. Banka kartları her zaman ücretsizdir ve hesabınıza tanımlanan kredili mevduat hesabınızı (KMH) kullanmadığınız sürece herhangi bir faize tabi değildir.

Ticari kart nedir TEB?

TEB Bonus Business Card ile şirketiniz adına yurt içinde ve yurt dışında güvenli bir şekilde harcama yapabilirsiniz. Yaptığınız harcamalardan Bonus kazanır, biriken bonuslarınızla bedava alışveriş yapabilir, şirket masraflarınızdan tasarruf edebilirsiniz.

Business kartı nedir?

Şirket harcamaları için geliştirilen ticari kart, bireysel harcamaları ticari harcamalardan ayırabilmenizi sağlayan bir karttır. Şirketinize çok sayıda kolaylık sunan ticari kartlar, aylık ödeme tutarını optimize edebilmenize ve yapılan işlemleri ayrıntılı olarak raporlayabilmenize de olanak tanır.

World Business nedir?

World Business kart ile tüm harcamalarınızda size özel ayrıcalıklardan yararlanırken iş hayatınızı kolaylaştıracak ve yoğun rekabet içinde şirketinizi bir adım öne geçirecek en mükemmel çözümlere sahip olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. ATM’lerden nakit çekebilir, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

World Business kart ne işe yarar?

World Business Kart, acil nakit ihtiyacı duyduğunuzda uygun koşullarda nakit avans çekme avantajı sağladığı gibi, World Üye İşyerleri’nde taksitle alışveriş yapma olanağı da tanır. Ayrıca peşin alışverişlerinizi uygun koşullarla taksitlendirebilir, nakit akışınıza uygun ödeme planları oluşturabilirsiniz.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Yapı Kayıt Belgesi Almak Için Nereye Başvurulur?

Ticari World Kart nasıl alınır?

World Business Kart’a nasıl başvurabilirsiniz? Şubenize giderek, Müşteri Temsilciniz aracılığıyla World Business kart başvurunuzu yapabilirsiniz. Kartınızla ilgili sorunlarınız için 444 0 448 Yapı Kredi Kurumsal Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.

Yapı Kredi Business kart aidatı ne kadar?

World Business kart yıllık üyelik ücreti 185 TL olup, ilk altı ay ücret alınmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *