Hızlı Cevap: Yapı Kredi World Kart Yıllık Aidatı Ne Kadar?

Yapı Kredi aidatsız kredi kartı hangisi?

Yıllık kart ücreti olmayan yeni kartınız World Eko World Eko kartınızın temassız özelliği ile, 350 TL ve altındaki alışverişlerinizi imzaya ve şifreye gerek olmadan, 350 TL üzerindeki alışverişlerinizi kart şifrenizi girerek hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Yapı Kredi banka kartı aidatı var mı?

Üstelik kart ücreti yok!

Yapı Kredi Eko Kart taksit yapıyor mu?

Yapı Kredi Bankası: World Eko Kart Banka yıllık üyelik ücreti tahsil etmediği World Eko kart ile tüm World üye işyerlerinde taksit sunuyor.

World Eko kart limiti ne kadar olur?

World Eko Kart ‘a başvuru yaptım ve tarafıma 900 liralık limit tanımlandı. 11 Temmuz’da tarafıma gelen SMS de şu şekildedir. ” Sn. B** G**** bankamızca tespit edilen gelirinize istinaden kartınızın limiti 7900 TL olarak belirlenmesine rağmen yasal düzenlemeler gereği 900 TL olarak tahsis edilmiştir.

En iyi aidatsız kredi kartı hangisi?

En İyi Aidatsız Kredi Kartı 2021 Listemiz: Yapı Kredi: World Eko Kredi Kartı Garanti BBVA: Bonus Flexi Kredi Kartı İş Bankası: Maximum Aidatsız Kredi Kartı Denizbank: Aidatsız Net Kart.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Yapı Kredi Heykel Şubesi Bursa Nerede?

Banka kartı ücretli mi?

Ücretler: Tüm işlemleriniz için banka kartı kullandığınızda, yıllık kart ücreti ödemezsiniz. Banka kartları her zaman ücretsizdir ve hesabınıza tanımlanan kredili mevduat hesabınızı (KMH) kullanmadığınız sürece herhangi bir faize tabi değildir.

Yapı Kredi TLcard nedir kredi kartı mıdır?

TLcard, tüm Yapı Kredi müşterileri için sunulan vadesiz hesaba bağlı banka kartıdır. TLcard ile nakit taşımaya gerek olmadan ister işyerlerinde ister internette alışveriş yapabilir, dilerseniz nakit ihtiyacınızı karşılamak için ATM’lerden para çekebilir ve daha birçok bankacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi nakit çekim ücreti ne kadar?

Kredi kartınızla nakit çekilen veya nakit çekim hükmünde sayılan tutarlar için alınacak nakit çekim ücreti, nakit çekim tutarının %1,05’i olarak tahsil edilmektedir.

Play öğrenci kredi kartı nedir?

Yapı Kredi ‘nin öğrenci için kredi kartının ismi Play Kart ‘tır. Yapı Kredi gençleri bir araya getiren bir kredi kartını sunmaktadır. Bu kart da Yapı Kredi Play Kart ‘tır. Play Kart öğrencilerin başvurabileceği özel bir karttır.

YKB Play nedir?

Play kart bütün gençleri bir araya getiren ve sadece onlara özel olarak kredi kartı ve bankacılıkta çeşitli fırsatlar ve ayrıcalıklar sunan bir karttır.

Yapı Kredi Play Dijital kart nedir?

Dijital kart ile internet ortamında çok daha güvenle alışveriş yapabilirsiniz. World Mobil, Yapı Kredi Mobil ve İnternet Şubesi’ni kullanarak kartınızdan dijital kartınıza istediğiniz miktarda limit tanımlayarak dijital kart limitinizi kendiniz belirlersiniz.

Yapıkredi Eko kart nedir?

World Eko kartınıza ücretsiz olarak tanımlanmış temassız özellik sayesinde 120 TL’ye kadar olan alışverişlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca World Eko kartınızla taksitli nakit avans kullanabilir, 5-12 ay arası sabit ve uygun faiz oranlarıyla rahatça geri ödeyebilirsiniz.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Yapı Kredi Pos Cihazından Iptal Işlemi Nasıl Yapılır?

Kart aidatı olmayan kredi kartları hangileri?

Hangi Kredi Kartları Aidatsız?

  • Garanti Bankası Flexi Card.
  • Akbank Axess Free.
  • İş Bankası Maximum Aidatsız Kart.
  • Enpara.com Kredi Kartı
  • TEB Sade Kart.
  • ING Light Kart.
  • Yapı Kredi World Eko.
  • HSBC Concept Kart.

Yapı Kredi Bankasının kredi kartı hangisi?

Yapı Kredi World Platinum Yaşamın her anında kendinizi özel hissettiren bir kredi kartı! World Platinum ile seçkin otel ve restoranlardaki indirim fırsatlarından yararlanıp, size özel ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz! Yapı Kredi adios Bedavaya seyahat ettiren kart! 4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *