Okuyucular soruyor: Ege Yapı Kimin?

Inanç Kabadayı Ege Yapı Kimdir?

İnanç Kabadayı, 1974 İstanbul doğumlu. Lise eğitimini Kadıköy Anadolu Lisesi’nde tamamlayan İnanç Kabadayı, bugün Ege Yapı Group Yönetim Kurulu Başkanı. İnşaat sektörünün genç patronlarından biri olan İnanç Kabadayı, 1996 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi’nden mezun oldu.

Inanç kabadayı nereli?

İnanç Kabadayı kimdir? 1974 yılında İstanbul’da doğdum. Orta ve lise eğitimimi Kadıköy Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldum.

Ege Yapı nasıl bir firma?

Taahhüt ve gayrimenkul alanlarında faaliyet gösteren, 35 yıllık bilgi birikiminin ve deneyimin güçlü sinerjisini bir araya getiren Ege Yapı, ulusal ve uluslararası deneyimi ile inşaat sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Böylece EgeYapı ‘nın toplam inşaat alanı 2.000.000 m² üzerine çıkmaktadır.

Batışehir kime ait?

Ege Yapı A.Ş.

Batışehir kim yaptı?

İstanbul’un Avrupa yakasındaki ilçesi Bağcılar’da Ege Yapı tarafından hayata geçirilen proje.

Ege Yapı Batışehir projesi nerede?

Ege Yapı Batışehir Evleri adres bilgilerine göre proje İstanbul Bağcılar Göztepe Mahallesi’nde bulunuyor.

Batışehir projesi nerede?

Bağcılar’da Avrupa’ya açılan kapı: Batışehir Ege Yapı tarafından Bağcılar’da inşa edilen Batışehir, yeni bir yaşam merkezi olarak öne çıkıyor. Batışehir ‘de birçok ödül alan özel bir proje. Proje kapsamında birçok konut ve ticari alan bulunmakta.

Batı şehirde kaç daire var?

Ege Yapı imzası ile hayata geçirilen Batışehir ‘de kaç daire var sorusunun yanıtı belli oldu. Batışehir daire sayısı toplamda 3 bin 700’dür. 1+0’dan 5+1 dublekslere kadar konutlar, A+ ofisler, ticari ünitelerden oluşan projede yaklaşık 15 bin kişinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik sosyal yaşam alanları bulunuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *