Okuyucular soruyor: Izmir Tekzen Yapı Market Nerede?

Tekzen hangi illerde var?

Mağazalarımız

  • Tekzen – Atapark AVM Trabzon/TRABZONMERKEZ.
  • Tekzen – Perlavista AVM İstanbul-Avrupa/BEYLİKDÜZÜ
  • Tekzen – Geçit Bursa/OSMANGAZİ
  • Tekzen – Liman AVM Balıkesir/BANDIRMA.
  • Tekzen – Fourium Avm Sivas/SİVASMERKEZ.
  • Tekzen – Şimal Plaza Kastamonu/KASTAMONUMERKEZ.
  • Tekzen – Milas Kariaport Muğla/MİLAS.

Tekzen in kaç tane mağazası var?

Müşterilerine ve iş ortaklarına saygılı, sürekli değer üreten, dürüst, öncü ve lider marka misyonuyla yoluna devam eden Tekzen, bugün Edirne’den Kars’a Trabzon’dan Adana’ya Türkiye’nin her yerinde faaliyet gösteriyor. 57 ilde 125 mağazasında yerli ve yabancı binlerce ürünü uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleriyle

Tekzen yasaklarda açık mı?

Bize ulaşan en fazla soruların başında da Tekzen Corona da Açık mı? Corona sebebi ile alınan tedbirler nedeniyle Tekzen mağazaları sabah saat 10:00 da açılmakta olup, akşam 20:00 da kapanmaktadır. Hafta sonu veya alınan genel sokağa çıkma yasakları kapsamında tekzen kapalı olmaktadır.

Tekzen hafta sonu açık mı?

TEKZEN MAĞAZASI HAFTA SONU AÇIK MI? Koronavirüs sebebi ile alınan tedbirler nedeniyle Tekzen mağazaları hafta sonu kapalı olmaktadır.

Bauhaus hangi illerde var?

Avrupa’da 300’den fazla şubesi bulunan Bauhaus Türkiye’de 1995 yılında açılmıştır ve günümüzde İstanbul, Bursa, Ankara ve Antalya’da toplam 10 mağaza ile hizmet vermektedir.

Tekzen Yapı Market sahibi kim?

Tekzen CEO ‘su Murat Gigin, 2016 sonuna kadar 6 yeni mağaza daha açacaklarını belirterek, “Ülkemize ve ekonomimize olan güvenimizle yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Riskli Yapı Şerhi Nasıl Kaldırılır?

Ikealar açık mı?

IKEA ÇALIŞMA SAATLERİ 2020 IKEA hafta içi her gün mesaiye saat 10:00’da başlar ve akşam kapanış saati olan 22:00’a kadar aralıksız olarak hizmet vermeye devam eder. IKEA öğle arası molası vermemektedir. IKEA hafta sonları cumartesi ve pazar günleri de aynı saatler arasında hizmet vermektedir.

Koçtaş saat kaça kadar açık?

Bazı mağazaları sabah saat 08.00’de mesaiye başlar ve kapanış saati olan akşam saat 20.00’ye kadar hizmet verirken bazı mağazaları ise sabah saat 09.00’da açılır ve akşam saat 22.00’de kapanır. Koçtaş çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu her gün aynı saatler arasındadır.

Koçtaş bugün açık mı?

Koçtaş Market çalışma saatleri hafta içi her gün sabah tam 10.00’da başlar ve Kapanış saati olan 22.00’a kadar hizmet vermeye devam eder. KOÇTAŞ ÖĞLE MOLASI SAAT KAÇTA? Koçtaş alışveriş marketleri öğle arası vermemektedir. Koçtaş Market hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günleri de açıktır.

Avm’ler kaçta açılıp kaçta kapanıyor?

Genelgeye göre AVM çalışma saatleri, Pazar günleri hariç 07.00 ile 21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebilecek.

Marketler saat kacta aciliyor?

Online market ve yemek sipariş firmaları, hafta içi ve hafta sonu 07.00 – 24.00 saatleri arasında evlere/adrese servis şeklinde çalışabileceklerdir. BİM hafta içi 09:00 – 21:00 arası çalışıyor. BİM hafta sonu 10.00- 17.00 arası çalışıyor. A101 hafta içi 09:00 – 21:00 arası çalışıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *