Okuyucular soruyor: Sur Yapı Kimin?

Sur Yapı hangi holding?

Hayat Holding Yönetim Merkezi – Sur Yapı

Sur Yapı nasıl bir firma?

“Uygarlığın mimarı” sloganı ile yola çıkan Sur Yapı, konut, ofis ve AVM başta olmak üzere pek çok farklı sektördeki inşaat projeleri ile konut ve inşaat alanında başarılara imza atmaya devam ediyor. 1992 yılından bu yana pek çok prestijli projeye imza atan ve sektöründe öncü bir nitelik taşıyan Sur Yapı İstanbul,

Sur Yapı ne demek?

Sur, bir yerleşim yerini savunma amacıyla inşa edilen bir tür tahkimattır. Antik dönemlerden beri yerleşim yerleri ya da kalelerin etrafına inşa edilen surlar, Berlin Duvarı örneğindeki gibi modern dönemlerde de kullanılır.

Sur Yapı Bursa Hangi mağazalar var?

Giyim Mağazaları

  • Altınyıldız.
  • Benetton.
  • Bershka.
  • Beymen Club.
  • Çift Geyik Karaca.
  • Dufy.
  • KİP.
  • Lacoste.

Bursa Sur Yapı hangi metro istasyonu?

Sur Yapı Marka AVM Ulaşım Bilgileri. BursaRay ile Ulaşım; – Üniversite hattına giden metro ile Nilüfer Durağı’nda inince.

Sur Yapı Şehir Konakları ne zaman teslim?

Sur Yapı Şehir Konakları 438 bin TL ile 2 milyon 100 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Satışları yapılan dairelerin 2019 yılının Mayıs ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Sur Yapı ne zaman kuruldu?

Sur Yapı ne zaman kuruldu? Sur Yapı; Altan Elmas, Ufuk Elmas, Hakan Elmas, Bilal Özkan ve Abdullah Armağan tarafından 1992 yılında Sur Yapı End. San.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Primer Yapı Ne Demek?

Sur Yapı muhit ne zaman bitecek?

Daire Sayısı 217. Daire m² Aralıkları 60 – 202 m² Proje Başlangıç December 2017. Teslim Tarihi September 2021.

Sur Yapı Antalya projesi ne durumda?

Sur Yapı ‘nın 8 milyar TL’lik yatırım bütçesiyle hayata geçirdiği Sur Yapı Antalya Projesi ‘nin ilk anahtar teslimleri 2020 Haziran ayında, A parsel 9 blokta 606 dairede gerçekleşti. Proje son hızıyla devam edecek ve tüm hak sahibi vatandaşlarımız etap etap evlerine kavuşacaklar.

Sur Yapı Antalya kaç konut?

Sur Yapı, 1.300.000 m²’lik alanda 19.000 konut, dükkân, home ofis ve diğer üniteler inşa ederek toplamda 70.000 kişilik yasam alanı kuruyor. 157 bin m²’lik alanda bol oksijenli bir hava solumanız için planlanan dev şehir parkı ve yeşil alanlarla essiz güzellikte modern bir şehir inşa ediliyor.

Sur Yapı Antalya projesi nerede?

Sur Yapı ‘nın Antalya ‘nın Kepez ilçesi Santral Mahallesi’nde hayata geçirdiği kentsel dönüşüm projesi 1 milyon 300 bin metrekarelik alanda inşa ediliyor. Yaklaşık 19 bin konutun yer alacağı projede 260 bin metrekare yeşil alan bulunuyor.

Nef firması nedir?

Nef, Timur Holding’in bünyesi altında yer alan bir gayrimenkul markasıdır. 2010 yılından bu yana en küçük alanları değerlendirerek yaşama katan ve insanlar için ince düşünülmüş yaşam alanları tasarlamayı amaçlayan Nef, bu hedefle çıktığı yolda kısa sürede büyük işlere imza attı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *