Okuyucular soruyor: Yapı Kredi Esnek Hesap Nasıl Açılır?

Esnek Hesap nasil acilir?

– Esnek hesap açmak için bankanın bireysel internet bankacılığı kullanılabilir. – Yapı Kredi bankalarının tüm şubelerinden başvuru yapılabilir. – Bankaya ait tüm ATM’lerden başvuruda bulunulabilir. – Son olarak da Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezleri üzerinden esnek hesap açma başvurusunda bulunulabilir.

Yapı Kredi Esnek Hesap nedir?

Esnek Hesap; adınıza tanımlanan özel limit dahilinde kullanabileceğiniz kredili vadesiz tasarruf hesabıdır. Hesabınızda yeterli bakiye bulunmadığı dönemlerde Esnek Hesap ile nakit ihtiyacınızı karşılayabilir, fatura, kredi kartı gibi diğer ödemelerinizi de talimat verdiğiniz takdirde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi vadeli hesap nasıl açılır?

Vadeli mevduat hesabı açtırmak için 444 0 444 numaralı Müşteri İletişim Merkezi’ne başvurabilir, avantajlı mevduat faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

Yapı Kredi Esnek Hesap ne zaman ödenir?

Basılı gönderim ücreti, Esnek Hesap dönem borcu oluşan ayı takip eden ayın 15’inde (eğer bu tarih haftasonu ya da resmi tatile denk geliyorsa bir sonraki iş gününde) Esnek Hesap ‘ınızın bağlı olduğu vadesiz hesabınızın artı bakiyesi olması durumunda tahsil edilecektir.

Yapı Kredi artı para nasıl alınır?

Esnek Hesap başvurusu yapmak için Yapı Kredi Mobil ya da Bireysel İnternet Şubesi’ne giriş yaptıktan sonra Hesaplarım > Esnek Hesap Başvurusu ve Limit Arttırımı adımlarını izleyebilirsiniz. Yapı Kredi Mobil’i telefonunuza anında indirebilir, Bireysel İnternet Şubesi’ne hemen giriş yapabilirsiniz.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Sur Yapı Nın Sahibi Kim?

Esnek Hesap nasıl açılır Ziraat?

Ziraat Bankası ek hesap açma işlemi için öncelikle bankaya başvuruda bulunmanız gerekiyor. Başvuru işlemi internet şubesi, banka şubesi veya müşteri hizmetleri üzerinden olabilmektedir. Ek hesaplar kredili ürünler oldukları için banka tarafından onaylanması gerekmektedir.

Yapıkredi hesap özeti nasıl bakılır?

444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı arayarak 1-1’i tuşladıktan sonra müşteri temsilcimizin yardımıyla e- Hesap Özeti talimatı verebilirsiniz.

Esnek Hesap aylık akdi faizi nedir?

Yapıkredi’den gelen açıklamaya göre; 25 Ocak 2021 itibariyla Esnek Hesap aylik akdi faiz orani ve aylik gecikme faiz orani %1,79, aylik temerrut faiz orani %2,09 olarak uygulanacaktir.

Avans Hesap faizi ne kadar?

Avans Hesap faiz oranı her tutar için %1,89’dur. Avans Hesaba yapılan tüm para girişleri hesabınıza bir sonraki gün yansımaktadır. 200 TL’nin 7 günlük kullanımı süresince oluşacak KKDF ve BSMV dahil faiz tutarı 1,00 TL’dir. Borcun tamamen kapatılması sonucunda ödenmesi gereken tutar 201.00 TL’dir.

Yapı Kredi Bankası hoşgeldin faizi ne kadar?

Yapı Kredi Kampanyalar Bankamıza getireceğiniz yeni paranıza özel %17,75’e varan kaçmaz faiz fırsatı!

Ek hesap faizi günlük mü aylık mı?

Ek Hesapta faiz hesabı günlük bazda gerçekleştirilir. Tanımlanmış olan limit kullanılarak para çekildikten sonra ödeme yapılan güne kadar faiz işletilir. KKDF ve BSMV faiz üzerinden hesaplanarak ayrıca tahsil edilmektedir. Limitinizin aynı gün içerisinde kullanılıp kapatılması durumunda, 1 günlük faiz uygulanır.

Ek hesaptan çekilen para ne zaman ödenir?

Ek hesap tatil gününde kullanılmışsa ve aynı gün içerisinde hesaba para yatırılmış ise bir sonraki iş gününe değin faiz işler. Ek hesaba para bir iş günü valörlü şekilde yatar.

Esnek hesap sözleşmesi nedir?

Esnek Hesap ile MÜŞTERİ, hesap bakiyesi yeterli olmadığı durumlarda dahi tahsis edilen/edilecek limit dahilinde nakit çekim işlemi, havale/EFT yapabilir ve faturalarını ödeyebilir. BANKA’nın muvafakatı olmadan MÜŞTERİ, bu Sözleşme ‘den doğan haklarını başkalarına devir ve temlik edemez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *