Okuyucular soruyor: Yapı Kredi Genel Müdürü Kim?

Yapı Kredi Yönetim Kurulu Başkanı kim?

Koç, Nisan 2016 tarihinden bu yana Yapı Kredi ve Koç Finansal Hizmetler’de Yönetim Kurulu Başkanı ‘dır. Levent Çakıroğlu, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamış, University of Illinois’den yüksek lisans derecesini almıştır.

Yapı Kredi Bankasi Genel müdür?

Mehmet Erkan Akbulut 1989 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur.

Yapı Kredi Bankası Genel Merkezi nerede?

Erdoğan, iş hayatına Xerox Corporation’da (Rochester, NY) İş Analisti olarak başlamış, 2000 yılında Accenture Türkiye ofisine katılarak yönetim danışmanlığı kariyerine adım atmıştır. ‘de Mart 2020 tarihinden bu yana Yönetim Kurulu Üyesidir.

Yapı Kredi Bankası kime ait?

Banka ‘nın %9,02 oranındaki hissesi Koç Holding A.Ş.’ye ait olup, %40,95 oranındaki hissesi, hisselerinin %100’ü Koç Grubu’na ait olan Koç Finansal Hizmetler’e (KFS) aittir. Koç Grubunun Banka ‘daki doğrudan ve dolaylı toplam sahiplik oranı %49,99’dur. Banka hisselerin %20,00’lik kısmı ise UniCredit S.P.A.

Serkan Ülgen kimdir?

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden 1998 yılında mezun olan Serkan Ülgen, kariyerine Boyner Holding bünyesindeki Benkar Tüketici Finansmanı ve Kredi Kartı Hizmetleri’nde başladı. Ülgen, aynı zamanda Yapı Kredi Azerbaycan Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?

444 0 444 / 0850 222 0 444’ü Türkiye’nin her yerinden ve tüm operatörlerden alan kodu çevirmeden arayabilirsiniz.

You might be interested:  Soru: Riskli Yapı Lisans Belgesi Nasıl Alınır?

Yapı Kredi Ege Bölge Müdürü kimdir?

Tuncay Karaoğlu – Bölge müdürü – Yapı Kredi | LinkedIn.

Demir Karaaslan kimdir?

1999 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olan Demir Karaaslan, Eylül 1999 Aralık 2004 tarihleri arasında PricewaterhouseCoopers’ta Asistan olarak iş hayatına başlamış ve son olarak Denetim Müdürü görevini üstlenmiştir. 2005 yılı Ocak ayında Koçbank’ta göreve başladıktan sonra, sırası ile

Yapı Kredi Ankara Bölge Müdürü kim?

M.Seyhun Gorpelioglu – Kuzey Ankara Bölge Müdürü – YapıKredi A.S | LinkedIn.

Operasyon Merkezi Bölüm Başkanlığı Yapı Kredi nedir?

Operasyon Merkezi Bölüm Başkanlığı Para İadesi. Türkiye Bankalar Birliği’nin alt birimlerinden biri de operasyon merkezi bölüm başkanlığıdır. Burada yapılacak işlem; IBAN kontrolü ve alıcı isim-soyisim kontolü yapılarak para transfer işleminin tamamlanmasıdır.

Merkez Bankası Genel Müdürlüğü nerede?

Ankara, Türkiye

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *