Okuyucular soruyor: Yapı Kredi Kart Borcumu Nasıl Öğrenebilirim?

Kredi kartı borcumu nasıl öğrenirim?

Ekstrelerinizi e-posta aracılığıyla almak için;

  1. EKSTRE yazıp 5724’e SMS gönderebilir,
  2. İnternet Bankacılığı veya Mobil Bankacılıktan giriş yapabilir,
  3. 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizi arayabilir veya.
  4. Size en yakın Şubemize başvurabilirsiniz.

Yapı Kredi kartı hesap özeti nasıl öğrenilir?

444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı arayarak 1-1’i tuşladıktan sonra müşteri temsilcimizin yardımıyla e- Hesap Özeti talimatı verebilirsiniz.

Yapı Kredi kredi kartı borcu nasıl ödenir?

Yapı Kredi Mobil veya Internet Şubesi’nde Kartlarım > Borç Ödeme menüsü altından Kendi Kredi Kartım’ı seçerek kendi kredi kartı borcunuzu veya dilerseniz Başka Banka Kredi Kart ‘nı seçerek diğer banka kredi kartı borcunuzu da Yapı Kredi Mobil veya Internet Şube’sinden ödeyebilirsiniz.

Yapı Kredi borç ödeme nasıl yapılır?

Sınırsız Bankacılık üyesiyseniz, faturalarınızı 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi’ni günün 24 saati Türkiye’nin her yerinden şehir içi görüşme fiyatına arayarak Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi yetkilisinin yardımıyla ya da sesli yanıt sistemi aracılığıyla ödeyebilirsiniz.

Ziraat hesap özeti nasıl öğrenilir?

Hesap sorgulama işlemini 3 farklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz: Bankamızda tanımlı cep telefonunuzdan BAKIYE yazıp 4747’ye SMS gönderdiğinizde ilk 10 hesabınıza ait bakiye bilgileri cep telefonunuza gelecektir.

You might be interested:  FAQ: Yapı Kooperatif Nasıl Kurulur?

Garanti kredi borcumu nasıl öğrenebilirim?

“3340” numaraya SMS gönderdiğiniz telefonun mutlaka sistemimize sizin adınız ile kayıtlı olması gerekmektedir. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne “ekstre” yazıp boşluk bırakıp kredi kartınızın son 4 rakamını eklediğiniz takdirde;

  1. Ekstre borç bilgisi.
  2. Minimum ödeme tutarı
  3. Son ödeme tarihi.
  4. Kalan borç

Hesap ekstresi nasıl öğrenilir Halkbank?

0850 222 0 400 Dialog’dan ve Halkbank İnternet Şubesi’nden hesap özeti bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Talep etmeniz halinde Hesap Özeti’nizi e-mail ya da SMS ile de alabilirsiniz.

Yapi kredi Hesap özeti borcu nedir?

Kredi kartı hesap özetinizde diğer adıyla kredi kartı ekstrenizde birçok bilgi yer alır. Güncel borç olarak adlandırılan toplam borç tutarı, bir dönem içinde tarafınızdan yapılan taksitli ve taksitsiz harcamaların tutarını ifade eder. Son ödeme tarihi ise ilgili borç tutarının ödenmesi için verilen son tarihtir.

TLcard hesap özeti nedir?

TLcard ‘ınız ile gerçekleştirdiğiniz nakit çekim, alışveriş ve puan işlemlerinizi aylık olarak takip etmek için TLcard e- Hesap Özeti alabilirsiniz. TLcard e- hesap özeti sadece bilgilendirme amaçlı olup sadece kart ile yapılan alışveriş, nakit çekim ve puan işlemlerini göstermektedir.

Kredi kartı borcu nasıl ödenir?

Kredi Kartı Borcunu Ödeme Yolları Bankamatiklerimizden, Nakit olarak PTT şubelerinden, Telefon şubemizden, Tüm şubelerimizden ödeyebilirsiniz.

E devletten kredi kartı borç sorgulama nasıl yapılır?

Bu hizmetten faydalanmak isteyen kullanıcılar, e – devlet kapısında yer alan kimlik doğrulama yöntemlerinden biri ile kimliklerini doğrulayıp sisteme giriş yaptıktan sonra, “Risk Merkezi Raporu Başvurusu” hizmetini seçerek, “ Kredi Limit ve Borç Bilgileri” veya “Çek Bilgileri” raporlarından birini talep edebilirler.

Kredi kartı borcunu başkası ödeyebilir mi?

Bu gibi durumlarda mükellefin Borçlar Kanunun eski mülga 174. yeni 196.maddesine göre bir sözleşme yapması halinde üçüncü şahısların kredi kartı ile borçlarını (Alacaklı – borçlu ve üçüncü şahıs üçlemesinde fatura, borç devri ve sözleşme ile üçüncü şahısların kredi kartı ile borçlu alacaklıya üçüncü şahsın kredi kartı

You might be interested:  FAQ: Yapı Kayıt Belgesi Nasıl Çıktı Alınır?

Yasal Takip ne zaman silinir?

Eğer borcunuzu 90 gün boyunca ödemedi iseniz ve yasal takip sürecine girdiyseniz artık kara listeye girmiş olursunuz ve bunun geri dönüşü maalesef yok. Kredi Kayıt Bürosu (KKB) tarafından tutulan sicil kaydınızın silinmesi için borcunuzu ödedikten sonra 5 sene geçmesi gerekir.

Yapı Kredi ödeme internet bankacılığı nedir?

İnternete erişiminiz olan her yer, sizin için bir banka şubesi sayılır. Şubeye gitmeden internet üzerinden hızlı ve güvenli olarak hesaplarınızı, kart bilgilerinizi kontrol edebilir, ödemelerinizi yapabilir, yatırım ürünlerinizi yönetebilir ve daha bir çok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi kredi ödenmezse ne olur?

Kredi borcu iki ay art arda ödenmediği takdirde banka tüketiciye 30 gün süre tanıyor. Kredi borcu ödenmediğinde yasal takip durumu dahil, kullanılan kredi faizinin en fazla %30 fazlası gecikme faizi uygulanıyor. Kredi ödemesi yapılmadığında kişinin banka hesaplarına el konulabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *