Okuyucular soruyor: Yapı Kredi Mobil Ödeme Nasıl Açılır?

Yapı Kredi Mobil ödeme nasıl yapılır?

Yapı Kredi Mobil ile Mobil Ödeme yapmak için, uygulama içerisindeki Kartlarım menüsü altında yer alan Mobil Ödeme menüsünden kartınızı Mobil Ödeme ‘ye açın ve öncelikli kart olarak belirleyin.

Yapı Kredi kartsız ödeme nasıl yapılır?

POS’ta QR Kod ile Ödeme yapmak için;

  1. Alışveriş yaptığınız mağazada kasiyere QR Kod ile ödeme yapacağınızı belirtin.
  2. Yapı Kredi Mobil’den ödeme yapmak için, Kartlarım menüsünde bulunan World PAY altında bulunan QR Kod ile Ödeme ‘yi veya Jet İşlemler menüsünden World PAY ‘i seçerek QR Kod okuyucu açın.

Yapı Kredi World mobil nasıl kullanılır?

World Mobil ‘i akıllı telefonunuzun internet tarayıcısından https:// yapikredi.com.tr/worldmobil adresini ziyaret ederek ya da akıllı telefonunuza QR kodu okutarak anında yükleyebilirsiniz. World Mobil ‘e Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’nde kullandığınız şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil temassız nasıl yapılır?

Yapı Kredi Mobil ‘e Kredi Kartı ile temassız giriş yapabilmek için, Yapı Kredi asıl kredi kartınızı telefonunuzun arkasında bulunan NFC okuyucusu alanına okutmanız gerekmektedir. Bu işlem NFC özelliği olan Android cihazlarla ve temassız özellikli Yapı Kredi bireysel asıl kredi kartları ile yapılabilmektedir.

You might be interested:  FAQ: Hangi Yapı Ve Organlarda Çizgili Kas Bulunur?

Yapı Kredi TL Kart kredi kartı mı?

TLcard, tüm Yapı Kredi müşterileri için sunulan vadesiz hesaba bağlı banka kartıdır. TLcard ile nakit taşımaya gerek olmadan ister işyerlerinde ister internette alışveriş yapabilir, dilerseniz nakit ihtiyacınızı karşılamak için ATM’lerden para çekebilir ve daha birçok bankacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kartımın temassız özelliğini nasıl açarım?

Bankkart Mobil üzerinden Ödemeler>Mobil Temassız Ödemeler menüsü seçilmelidir. Açılan menüde özelliğin aktifleştirilmesi için uygun kartlarınız listelenecektir. Dilediğiniz kredi kartınız için özelliği aktive edebilirsiniz. Yine bu menü aracılığı ile özelliği kapatıp dilediğiniz zaman tekrar aktive edebilirsiniz.

Yapı Kredi banka kartımı nasıl temassız özelliği açma?

TEMASSIZ yazıp, bir boşluk bırakıp mevcut TLcard’ınızın son 6 hanesini 4411’e gönderin, hemen kartınız Temassız Özellikli olarak yenilensin.

Kredi kartı temassız ödemeye nasıl açılır?

Ancak hali hazırda temassız ödeme özelliği kapalı olan kredisi kartınızı temassız ödemeye açtırmak isterseniz; bankaların internet bankacılığını veya çağrı merkezini kullanabilirsiniz. Nitekim çağrı merkezine bağlanarak kredi kartınızı temassız ödemeye açtırmanız 5 dakikanızı almayacaktır.

Cep telefonu ile temassız ödeme nasıl yapılır?

NFC ile Ödeme Nasıl Yapılır? NFC özelliği kullanılarak ödeme yapmak için bu özelliğe sahip bir POS cihazı ile bir akıllı telefona ihtiyaç duyulur. Ardından akıllı telefon, POS cihazına değdirilmeden yalnızca yaklaştırılır. Böylece 1 saniyeden kısa bir süre içinde ödeme yapılabilir.

Mobil ödeme nasıl yapılır?

Mobil ödeme, telefon faturalarımıza yansıtılan bir ödeme şeklidir. Yani siz alış verişi yaparsınız, operatörünüzden mobil ödemeyi aktif edersiniz ve alış verişiniz telefon faturanıza yansır. Çok büyük devasa harcamaların yanı sıra daha küçük çaplı harcamalar için kullanılan bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Mobil Ödeme ile neler yapılabilir?

Mobil ödeme internet üzerinden güvenli alışveriş gerçekleştirmeye ve bazen de düzenli ödeme yapılacak abonelik gibi hizmetleri satın almada kullanılabilir. Alınan hizmet ve ürünlere ait detaylı harcama bilgisinin sonraki faturaya yansıtılması kullanıcıların ödemeleri yakından takip etmesini sağlar.

You might be interested:  Sık sorulan: Yapı Izin Belgesi Nasıl Alınır?

World Kart Araçta ödeme Nasıl Yapılır?

World Mobil’e giriş yaparak PAY butonuna tıklayıp Araçta Ödeme ‘yi seçin veya Yapı Kredi Mobil’den Kartlarım menüsünde bulunan World Pay altından Araçta Ödeme ‘yi seçin ve plakanızı ekleyin. Bu işlemi bir kez yapmanız yeterli. Akaryakıt dolumu başlamadan önce World Pay ile Araçta Ödeme yapacağınızı belirtin.

World Mobil Şifre Nasıl Alınır?

ŞİFRE, kart numarasının son 4 hanesi, kart arka yüzündeki 3 haneli güvenlik no ve belirlemek istediğiniz 4 haneli şifreyi aralarda boşluk ile 4440’a kısa mesaj atarak şifrenizi alabilir veya değiştirebilirsiniz.

World dijital kart nasıl kullanılır?

World Dijital Kart ‘ınız, kredi kartınıza bağlı olarak çalışır ve başlangıç limiti 0 TL’dir.Mobil ve İnternet Şubesini kullanarak kredi kartınızdan World Dijital Kart ‘ınıza istediğiniz miktarda limit tanımlayarak World Dijital Kart ‘ınızın limitinizi kendiniz belirlersiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *