Okuyucular soruyor: Yapı Kredi Play Kart Limiti Ne Kadardır?

Yapı Kredi Play kart ücreti var mı?

Öğrenci belgesi ile başvuran üniversite öğrencileri, yıllık üyelik ücreti ödemeden Play kartın tüm fırsatlarından yararlanabiliyor. Dilediklerinde Play Harçlık ile iki güne kadar faiz ve ücret ödemeden nakit çekerek anlaşmalı World üye İşyerlerinden yapacakları alışverişlerde puan kazanıyor.

Yapı Kredi Play Kart nasıl kullanılır?

Yapı Kredi Mobil ve World Mobil ile alışverişlerinde cep telefonunu Play TLcard olarak kullanabilir, kartının yanınızda olmasına gerek kalmadan cep telefonunu POS cihazına yaklaştırarak kolayca ödeme yapabilirsin. 350 TL ve altındaki işlemlerini şifreye ve imzaya gerek duymadan, 350 TL üzeri işlemlerini ise yalnızca

Yapı Kredi temassız limit ne kadar?

Temassız işlemlerinde kullanabileceğin toplam limit sahip olduğun her Temassız Özellik’li kart için 350 TL olarak belirlenmiştir. Yapacağın her şifreli alışveriş sonrası, Temassız Özellik limitin tekrar 350 TL olarak güncellenecektir.

Play öğrenci kredi kartı nedir?

Yapı Kredi ‘nin öğrenci için kredi kartının ismi Play Kart ‘tır. Yapı Kredi gençleri bir araya getiren bir kredi kartını sunmaktadır. Bu kart da Yapı Kredi Play Kart ‘tır. Play Kart öğrencilerin başvurabileceği özel bir karttır.

YKB Play nedir?

Play kart bütün gençleri bir araya getiren ve sadece onlara özel olarak kredi kartı ve bankacılıkta çeşitli fırsatlar ve ayrıcalıklar sunan bir karttır.

You might be interested:  Yapı Kayıt Belgesi Nasıl Alınır 2019?

Play kart kimler alabilir?

18 yaşını doldurmuş ve Türkiye’deki tüm üniversitelerin (Açıköğretim ve uzaktan eğitim veren üniversitelerdeki bölümler hariç) 2 yıllık bölümlerinde okuyan öğrenciler ile 4 yıllık lisans ve yüksek lisans öğrencileri Yapı Kredi Play karta kefilsiz olarak başvurabilir.

Yapı Kredi Play Kart taksit yapıyor mu?

Peşin harcamalarınız için Harcama Taksitlendir, World Mobil, Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden 2 veya 3 taksit olarak gerçekleştirilmektedir. SMS ile yapılan taksitlendirmelerde taksit sayısı ve faiz oranı SMS detayında belirtilmektedir.

Yapı Kredi aidatsız kredi kartı hangisi?

Yıllık kart ücreti olmayan yeni kartınız World Eko World Eko kartınızın temassız özelliği ile, 350 TL ve altındaki alışverişlerinizi imzaya ve şifreye gerek olmadan, 350 TL üzerindeki alışverişlerinizi kart şifrenizi girerek hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Play Kart nakit avans nasıl çekilir?

Yapı Kredi Mobil’den QR Kod ile Nakit & Taksitli Nakit Avans İlk ekranda para çekmek istediğin “Para Çek” sekmesinde “Hesap veya Kredi Kartı” seçiniz alanında “ Kredi Kartı” sekmesine geçerek para çekmek istediğin kredi kartını seç. Kredi kartı seçimini yaptıktan sonra, aynı ekranda para çekmek istediğin tutarı seç.

Play kart kaç yaş?

24 yaşından küçük ve öğrenci isen; eğlenmeyi, sinemada bir film izleyip arkadaşlarıyla paylaşmayı, gece sokaklarda şarkılar söyleyip, gündüz işine konsantre olmayı, müziği, mutluluğu, macerayı, keşfetmeyi seven herkeslerin kartı: Play TLcard!

Yapı Kredi ek kart başvurusu nasıl yapılır?

Bu tanımlamaları yapmak için ek kart başvuru formlarındaki ilgili bölümü isteğiniz doğrultusunda doldurabilir, 444 0 444 / 0850 222 0 444 Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilir, Yapı Kredi İnternet Şubesi’ni kullanabilirsiniz.

Temassız kart nasıl alınır Yapı Kredi?

Temassız TLcard’a başvurmak için ücretsiz temassız TLcard talebinde bulunabilirsiniz. TEMASSIZ yazıp, bir boşluk bırakıp mevcut TLcard’ınızın son 6 hanesini 4411’e gönderin, hemen kartınız Temassız Özellikli olarak yenilensin.

You might be interested:  Istanbul Yapı Fuarı 2017 Ne Zaman?

Temassız kart limiti günlük mü?

Bankalararası Kart Merkezi, temassız ödemelerde şifresiz işlem limitinin yarın itibarıyla 250 TL’den 350 TL’ye çıkarılacağını bildirdi. Temassız ödemeler 350 TL’ye kadar şifresiz, bu tutar üzerindeki işlemler ise temassız ve şifreli olarak yapılacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *