Sık sorulan: Gür Yapı Kimin?

Gür Yapı kime ait?

Hasan Gürsoy’un başkanı olduğu Gürsoy Grup Şirketleri arasında yer alan Güryapı İnşaat”ın İstanbul”da çok sayıda eserde imzası var.

Gürsoy holding kimin?

Hasan Gürsoy, Gürsoy Grup’un temellerini 1988 yılında attı; Kurumsal yapısını ise 1998 yılında kurdu. Hasan Gürsoy ‘un yönettiği Gürsoy Grup inşaat, metal, doğal taş, tarım-gıda sektörlerinde faaliyet gösteriyor.

Abdurrahman Gürsoy kimdir?

Çamlıca Camisi’ni yapan Gürsoy Grup’un CEO’su Abdurrahman Gürsoy tedavi gördüğü hastanede dün sabaha karşı vefat etti. İş insanı Hasan Gürsoy ‘un kardeşi olan Abdurrahman Gürsoy, dün Çamlıca Camii’nde ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazı sonrası son yolculuğuna uğurlandı.

Gürsoy Grup Genel Müdür?

Bilgin Köseoğlu – General Manager – GURSOY CONSTRUCTION GROUP | GÜRSOY İNŞAAT GRUBU | LinkedIn.

Ergun Gürsoy ne iş yapar?

1993 yılında Ergun GÜRSOY tarafından inşaat, taahhüt, dekorasyon ve proje yönetimi alanında hizmet vermek üzere kurulmuştur. 2004 yılında Ali GÜRSOY ‘ un şirket yönetimine katılımı ve 2006 yılından itibaren devir aldığı Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı takiben firmamız Türkiye’nin önde gelen sanayi, finans ve sağlık

Fatih Gürsoy kimdir?

Sanayi, inşaat, restorasyon, iletişim ve endüstriyel gıda alanlarında faaliyet gösteren Gürsoy Grup ve Gürsoy Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Gürsoy 1987 yılında İstanbul’da doğdu.

Ebru Gürsoy kaç yaşında?

1945 Trabzon doğumlu. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Birimler Fakültesi Mezunu. Gürsoy Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı. 4 dönem yöneticilik yaptı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *