Sık sorulan: Sur Yapı Antalya Nerede?

Sur Yapı Antalya hangi semtte?

19 bin konut, home ofis, dükkandan meydana gelen Sur Yapı Antalya projesi Antalya Kepez Santral Mahallesi’nde kentsel dönüşüm projesi olarak 1 milyon 300 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçiriliyor.

Sur Yapı Antalya nerede kuruluyor?

Sur Yapı ‘nın Antalya ‘nın Kepez ilçesi Santral Mahallesi’nde hayata geçirdiği kentsel dönüşüm projesi 1 milyon 300 bin metrekarelik alanda inşa ediliyor.

Sur Yapı Antalya projesi ne durumda?

Sur Yapı ‘nın 8 milyar TL’lik yatırım bütçesiyle hayata geçirdiği Sur Yapı Antalya Projesi ‘nin ilk anahtar teslimleri 2020 Haziran ayında, A parsel 9 blokta 606 dairede gerçekleşti. Proje son hızıyla devam edecek ve tüm hak sahibi vatandaşlarımız etap etap evlerine kavuşacaklar.

Sur Yapı Antalya kac daire?

Sur Yapı, 1.300.000 m²’lik alanda 19.000 konut, dükkân, home ofis ve diğer üniteler inşa ederek toplamda 70.000 kişilik yasam alanı kuruyor. 157 bin m²’lik alanda bol oksijenli bir hava solumanız için planlanan dev şehir parkı ve yeşil alanlarla essiz güzellikte modern bir şehir inşa ediliyor.

Sur Yapı Antalya sahibi kim?

SUR YAPI SAHİBİ ZİYA ALTAN ELMAS KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA? 52 yaşında olan Altan Elmas, 1969 Erzincan Refahiye doğumludur. 1986 yılında Işık Lisesi’nden mezun olarak üniversite eğitimini İTÜ’de almıştı. 1992 İTÜ Mimarlık Fakültesi mezunudur.

You might be interested:  Sık sorulan: Yapı Kredi Yayınları Kimin?

Sur Yapı Antalya kaç katlı?

Sur Yapı ‘nın Kepez-Santral bölgesinde 8 milyar TL yatırımla hayata geçirdiği Antalya Projesi’nde bir ve ikinci etapların inşaatı hızla devam ediyor. 23 kule vinç ve bin 500’ün üzerinde işçi 24 saat aralıksız çalışıyor. Projenin ilk etabında yer alan 93 bloktan oluşan 6417 konutun 2019’da teslim edilmesi planlanıyor.

Sur Yapı Antalya Devremülk nerede?

Sur Yapı devremülk projesi Antalya İli, Kepez İlçesi’nde hayata geçirilmektedir.

Sur Yapı AVM Bursa nasıl gidilir?

Mihraplı Caddesi 3/D0166 Otobüs Durağında şu otobüs hatları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

  1. 6F Üçevler – Heykel.
  2. 6F/1 Alaaddinbey – Devlet Hastanesi.
  3. 6F/2 Çalı – Devlet Hastanesi.
  4. 6K/1 Yaylacık – Atatürk Caddesi.
  5. 6E Özlüce – Derebahçe.
  6. 6A Altınşehir – Derebahçe.
  7. B42/A Ataevler – Devlet Hastanesi.
  8. 92 Beşevler – Terminal.

Antalya Projesi Nedir?

Türkiye’nin “en büyük” kentsel dönüşüm projesi, Antalya ‘da Kepez-Santral bölgesindeki 1 milyon 300 bin metrekarelik alanda gerçekleştirilecek. 19 bin konut ve kültürel alanlar, okullar, sağlık tesis alanları, ofisler, ticari alanların inşa edileceği proje için Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Sur Yapı arasında imzalar

Sur Yapı Antalya projesi ne zaman bitecek?

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Sur Yapı 8 milyar TL’lik yatırım bütçesiyle hayata geçirdiği Sur Yapı Antalya Projesi ‘nin ilk etabı olan Park Etabı’nda, 6 bin 417 konutun teslimlerine 2020 Haziran ayında başladı. Projenin kademeli olarak tamamlanan diğer parsellerinde de teslimler devam ediyor.

Sur Yapı ne zaman açılıyor?

Sur Yapı ‘nın Bursa Nilüfer’de yapımına devam ettiği Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi 13 Nisan 2017’de açılacak. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas,Bursa Marka AVM ile 3 bin kişiye istihdam sağlanacağını da belirtiyor.

Sur Yapı nasıl bir firma?

“Uygarlığın mimarı” sloganı ile yola çıkan Sur Yapı, konut, ofis ve AVM başta olmak üzere pek çok farklı sektördeki inşaat projeleri ile konut ve inşaat alanında başarılara imza atmaya devam ediyor. 1992 yılından bu yana pek çok prestijli projeye imza atan ve sektöründe öncü bir nitelik taşıyan Sur Yapı İstanbul,

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Yapı Kredi World Puan Nasıl Kullanılır?

Antalya Kepez arası kaç kilometredir?

Antalya ile Kepez arası kaç km yaklaşık olarak toplam 10 Kilometre mesafededir. Antalya ile Kepez arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 22 dk sürecektir. Yani şimdi yola çıkarsanız saat varış saatiniz 08:56 olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *