Sık sorulan: Sur Yapı Ne Zaman Kuruldu?

Sur Yapı AVM Bursa ne zaman açıldı?

Sur Yapı ‘nın Bursa Nilüfer’de yapımına devam ettiği Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi 13 Nisan 2017’de açılacak. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, Bursa Marka AVM ile 3 bin kişiye istihdam sağlanacağını da belirtiyor.

Sur Yapı AVM kimin?

1992 senesinde Altan Elmas tarafından kurulan Sur Yapı bugün 34 bağlı şirketi olan, inşaat, gayrimenkul, AVM ve enerji sektörlerinde hizmet veren bir grup şirketi olarak inşaat sektöründe faaliyetlerini güçlendirerek sürdürmektedir.

Sur Yapı ne demek?

Sur, bir yerleşim yerini savunma amacıyla inşa edilen bir tür tahkimattır. Antik dönemlerden beri yerleşim yerleri ya da kalelerin etrafına inşa edilen surlar, Berlin Duvarı örneğindeki gibi modern dönemlerde de kullanılır.

Sur Yapı antalya ne zaman başladı?

Teslimler vesilesiyle bilgi veren Sur Yapı Genel Müdür Yardımcısı Barış Ekener; “Eylül 2017 tarihinde ilk hafriyatına başladığımız gerek kentsel dönüşüm modeliyle gerekse akıllı şehir fonksiyonlarıyla tüm dünyaya örnek teşkil eden Antalya projemizin bugün ilk anahtar teslimlerini gerçekleştiriyor olmaktan büyük bir

Sur yapıda HM var mı?

Bursa Marka AVM 75 bin metrekare kiralanabilir alana sahip Sur Yapı Marka AVM’de Inditex Grubu markaları olan Massimo Dutti, Zara, Zara Home, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear ve Oysho’nun yanı sıra H&M, Decathlon, LCWaikiki, DeFacto, Koton ve Migros gibi markalar yer alıyor.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Yapı Kredi Güncel Dönem Borcu Ne Demek?

Sur Yapı Marka Hangi mağazalar var?

Giyim Mağazaları

  • Altınyıldız.
  • Benetton.
  • Bershka.
  • Beymen Club.
  • Çift Geyik Karaca.
  • Dufy.
  • KİP.
  • Lacoste.

Sur Enerji kimin?

Konut, AVM projeleri, Ofis projeleri, taahhüt işleri ve enerji işleri yürüten Sur Yapı şirketi Yönetim Kurulu Başkanı olan Altan Elmas başta İstanbul olmak üzere pek çok ilde nitelikli konut projeleri ve son yıllarda AVM projeleriyle tanınıyor.

Sur Yapı hangi holding?

Hayat Holding Yönetim Merkezi – Sur Yapı

Sur Yapı Marka AVM kaç metrekare?

Kulelerin alt kısmında bir alışveriş merkezinin bulunduğu proje, bölgenin en görkemli ve ayrıcalıklı yaşam alanı Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM, 63 metrekare ile 293 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1ve 4+1 dairelerin yer aldığı üç kulenin yanı sıra alışveriş merkezinde bulunan 250 mağazasıyla Bursa’nın en

Sur Yapı Antalya projesi ne durumda?

Sur Yapı ‘nın 8 milyar TL’lik yatırım bütçesiyle hayata geçirdiği Sur Yapı Antalya Projesi ‘nin ilk anahtar teslimleri 2020 Haziran ayında, A parsel 9 blokta 606 dairede gerçekleşti. Proje son hızıyla devam edecek ve tüm hak sahibi vatandaşlarımız etap etap evlerine kavuşacaklar.

Sur Yapı Antalya kaç konut?

Sur Yapı, 1.300.000 m²’lik alanda 19.000 konut, dükkân, home ofis ve diğer üniteler inşa ederek toplamda 70.000 kişilik yasam alanı kuruyor. 157 bin m²’lik alanda bol oksijenli bir hava solumanız için planlanan dev şehir parkı ve yeşil alanlarla essiz güzellikte modern bir şehir inşa ediliyor.

Sur Yapı Antalya projesi nerede?

Sur Yapı ‘nın Antalya ‘nın Kepez ilçesi Santral Mahallesi’nde hayata geçirdiği kentsel dönüşüm projesi 1 milyon 300 bin metrekarelik alanda inşa ediliyor. Yaklaşık 19 bin konutun yer alacağı projede 260 bin metrekare yeşil alan bulunuyor.

You might be interested:  Soru: Yapı Kredi Gold Kart Limiti Ne Kadardır?

Sur Yapı Antalya kaç blok?

Projenin ilk etabında yer alan 93 bloktan oluşan 6417 konutun 2019’da teslim edilmesi planlanıyor. Sur Yapı Antalya Projesi’nde bugüne kadar 450 bin metrekare imalat yapılarak kaba inşaatın %50 lik kısmı tamamlandı.

Sur Yapı Antalya hangi semtte?

19 bin konut, home ofis, dükkandan meydana gelen Sur Yapı Antalya projesi Antalya Kepez Santral Mahallesi’nde kentsel dönüşüm projesi olarak 1 milyon 300 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçiriliyor.

Antalya Projesi Nedir?

Türkiye’nin “en büyük” kentsel dönüşüm projesi, Antalya ‘da Kepez-Santral bölgesindeki 1 milyon 300 bin metrekarelik alanda gerçekleştirilecek. 19 bin konut ve kültürel alanlar, okullar, sağlık tesis alanları, ofisler, ticari alanların inşa edileceği proje için Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Sur Yapı arasında imzalar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *