Sık sorulan: Taş Yapı Kimin?

Emrullah Turanlı aslen nereli?

Emrullah Turanlı, 1963 yılında Rize İkizdere’de Demirkapı Köyünde doğmuştur. İki erkek iki kız kardeşi vardır. Annesi Fazliye Turanlı, babası Hüseyin Turanlı ‘dır. Babası Almanya’da işçi olarak çalışıyordu.

Taşyapı inşaat sahibi kim?

taşyapı inşaat kimin Haberi Emrullah Turanlı, 1963 yılı Rize İkizdere doğumlu. İş hayatına Tahtakale’de inşaat işçiliği yaparak başlayan Emrullah Turanlı bugün, Taşyapı Group’un patronu.

Taş Yapı kime ait?

10’uncu Hatay İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı’nda konuşan Taşyapı Group sahibi Emrullah Turanlı asgari ücretle nitelikli iş yapılamayacağını, işsizlerin beceri sahibi yapılması gerektiğini söyledi ve hemen bin kişiyi işe başlatacağını açıkladı.

Taşyapı inşaat Taahhüt San ve Tic A Ş kimin?

EMRULLAH TURANLI 1979 yılında Tamyapı olarak ilk temellerini attığımız, 1985 yılından itibaren ise TAŞYAPI markasıyla Türkiye’de ve dünyada birbirinden başarılı projelere imza atan markanın, elbette bir hikayesi olacaktır.

Taşyapı inşaat sahibi nereli?

Emrullah Turanlı, 1963 yılında Rize İkizdere’de Demirkapı Köyünde doğmuştur. İki erkek iki kız kardeşi vardır. Annesi Fazliye Turanlı, babası Hüseyin Turanlı’dır. Babası Almanya’da işçi olarak çalışıyordu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *