Sık sorulan: Yapı Kredi Akıllı Rehberden Kayıt Nasıl Silinir?

Yapı Kredi Akıllı rehber nasıl kullanılır?

Akıllı Rehber, Para Transferleri ve Ödeme işlemlerinden istedikleriniz için işlem detaylarını saklar. Aynı kişiye tekrar Para Transferi yapmak istediğinizde, size bir tek Akıllı Rehber ‘deki kaydınıza tıklayarak işlem ekranına ulaşmak ve burada göndermek istediğiniz tutarı girerek işleminizi tamamlamak kalır.

Yapı Kredi aylık ödeme planı iptali nasıl yapılır?

Size en yakın şubemizde Bireysel Müşteri Temsilcisiyle görüşerek ya da Sınırsız Bankacılık üyesiyseniz Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi ya da Yapı Kredi Internet Bankacılığını kullanarak, vereceğiniz tek bir talimatla Düzenli Ödeme sistemiyle ilgili her türlü başvuru, değişiklik ve iptal işlemini yapabilirsiniz.

Yapı Kredi bilgi güncelleme nasıl yapılır?

Adres ve diğer iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda; yeni adres ve iletişim bilgilerinizi, değişiklik olduktan sonraki 15 gün içinde 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’na veya size en yakın Yapı Kredi şubesine bildirmeniz gerekmektedir.

Yapi Kredi akilli bildirim nasil silinir?

Akıllı Bildirim ‘i, İnternet Şubesi’ne giriş yaptıktan sonra Ayarlarım > Akıllı Şifre İşlemlerim > Akıllı Bildirim adımlarını takip ederek de kapatabilirsiniz.

You might be interested:  Soru: Yapı Denetim Firmasında Makine Mühendisi Ne Iş Yapar?

Yapı Kredi vergi ödeme nasıl yapılır?

Vergi ödemelerinizi Yapı Kredi Şubeleri’nden ya da Yapı Kredi Internet Şubesinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi internet bankacılığı havale nasıl yapılır?

Cebe Havale ile para transferi yapmak için tek yapmanız gereken İnternet /Mobil Şube’ye girip Para Transferleri -> Cebe Havale Menüsü’nde para göndermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını ve göndermek istediğiniz tutarı girmektir.

Yapı Kredi Mobil EFT iptali nasıl yapılır?

Öncelikle Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri olan 444 0 444 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcisine durumu izah etmelisiniz. Müşteri temsilcisi göndermiş olduğunuz EFT ‘yi sistemden kontrol eder eğer para hala Yapı Kredi Bankası bünyesindeyse hiçbir sıkıntı olmadan paranız iade edilir.

Düzenli EFT nedir?

Düzenli periyotlarla (kira, apartman aidatı) ya da değişken periyotlarla (harçlık ödemesi, bağış ödemesi) yapacağınız para transferlerinin otomatik olarak hesabınızdan ya da kredi kartınızdan çekilmesini sağlar. Ödeme tarihi ve tutarı önceden belirlenebilir. Ödeme tarihi geldiğinde işlem otomatik gerçekleşir.

Yapı Kredi Elektrik Fatura ödeme Nasıl Yapılır?

Faturalarınızı Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’nden Ödemeler > Fatura Ödemeleri adımlarını izleyerek, vadesiz hesaplarınızı ya da kredi kartınızı kullanarak ödeyebilirsiniz. Dilerseniz Otomatik Ödeme Talimatlarım menüsünden Otomatik Ödeme Talimatı da oluşturabilirsiniz.

Yapı Kredi Akıllı SMS nasıl yapılır?

“ Akıllı SMS ”i hemen kullanmaya başlamak için tek yapmanız gereken, Yapı Kredi İnternet Şubesi “Güvenlik Ayarları/ Akıllı Şifre” menüsünden ” Akıllı SMS ” adımını seçmeniz. Eğer cep telefonu numaranız eksik ya da hatalı ise şubenize durumu ileterek banka sisteminde güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Yapı Kredi favori hesap nedir?

Favori Hesap nedir? Favori Hesap Tanımlama ile sık kullandığınız bir hesabınızı favori hesap olarak tanımlayabilir, vadesiz hesaplarım menüsünde ve hesap seçimi yapmanız gereken işlemlerde hesabınızın en üstte görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Yapı Kredi Bankası Sahibi Kim?

Yapı Kredi Akıllı SMS bloke kaldırma nasıl yapılır?

Akıllı SMS blokenizi Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi’nden, en yakın Yapı Kredi ATM’sinden “Kullanıcı İşlemleri / İnternet – Mobil Şube Değişiklik Onaylama” adımından veya 444 0444 Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak kaldırabilirsiniz.

Akıllı bildirim nasıl kapatılır?

Cihazlar’a gidin. Telefon bildirimler’in altında Açık, Açık (önizleme yok) veya Kapalı’yı seçin. M460’ınızın GERİ düğmesini basılı tutarak M460 ile mobil uygulamayı eşitleyin. M460’ınızın ekranında Akıllı bildirimler açık veya Akıllı bildirimler kapalı bildirimi görüntülenir.

Yapı Kredi akıllı asistan nedir?

Akıllı Asistan ile, evde, işte ya da tatilde.. her nerede olursanız olun kredi kartlarınız, hesaplarınız, yatırım ürünleriniz, kredileriniz ve ödeme talimatlarınız ile ilgili tüm bilgileriniz anında anlık bildirim, SMS ya da e-posta ile size ulaşır.

Yapı Kredi hesabıma para yatmış mı?

444 0 444 veya 0850 222 0 444 numaralarından Yapı Kredi Bankası hesap numarasıyla bakiye sorgulaması yaptırabilirsiniz. Çünkü Akıllı Asistan talimatı verdiğinizde, BKHESAP yazıp boşluk bırakarak banka kartınızın son 4 hanesini eklediğinizde 4440’a kısa mesaj atabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *