Sık sorulan: Yapı Kredi Akıllı Sms Nasıl Alınır?

Yapı Kredi Akıllı SMS nasıl kapatılır?

Akıllı SMS blokenizi Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi’nden, en yakın Yapı Kredi ATM’sinden “Kullanıcı İşlemleri / İnternet – Mobil Şube Değişiklik Onaylama” adımından veya 444 0444 Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak kaldırabilirsiniz.

Akıllı SMS ne demek?

Akıllı SMS, İnternet Şubesi kullanıcılarına iki kademeli güvenlik sağlayan ve Türkiye’de ilk olarak bankamızın siz müşterilerimize sunduğu bir üründür. Akıllı SMS her kullanımda “Tek Kullanımlık Şifre” üretir ve İnternet Şubesi işlemlerinizi cep telefonunuza gelen “Tek Kullanımlık” bu şifre ile gerçekleştirebilirsiniz.

Akıllı SMS nasıl iptal edilir?

Akıllı SMS blokenizi en yakın Yapı Kredi ATM’sinden 7 gün içinde “Kullanıcı İşlemleri / İnternet – Mobil Şube Değişiklik Onaylama” adımından veya 444 0444 Telefon Bankacılığı’nı arayarak kaldırabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil şifresi nasıl alınır?

Tek Şifre ‘nizi yapikredi.com.tr, Yapı Kredi Mobil ya da World Mobil uygulamasında yer alan Şifre Al/Şifremi unuttum adımından anında oluşturabilirsiniz. İnternet/ mobil şube şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız, Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden hemen şifre oluşturabilirsiniz.

Akıllı bildirim nasıl kapatılır?

Cihazlar’a gidin. Telefon bildirimler’in altında Açık, Açık (önizleme yok) veya Kapalı’yı seçin. M460’ınızın GERİ düğmesini basılı tutarak M460 ile mobil uygulamayı eşitleyin. M460’ınızın ekranında Akıllı bildirimler açık veya Akıllı bildirimler kapalı bildirimi görüntülenir.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Yapı Kredi Vadesiz Hesap Işletim Ücreti Ne Kadar?

Yapı Kredi Akıllı bildirim onayı nasıl kapatılır?

Beni Hatırla özelliğini kapattığınızda cihazınızın Akıllı Bildirim ayarı da kapanacaktır. Akıllı Bildirim ‘i, İnternet Şubesi’ne giriş yaptıktan sonra Ayarlarım > Akıllı Şifre İşlemlerim > Akıllı Bildirim adımlarını takip ederek de kapatabilirsiniz.

Yapı Kredi Beni Tanı özelliği nedir?

Yapı Kredi ‘nin sunduğu “ Beni Tanı ” ile, Müşteri İletişim Merkezi’ni aradığınızda tuşlama yapmanıza gerek kalmadan cep telefon numaranızdan tanınırsınız. Böylece Müşteri Numarası, Kart Numarası gibi bilgilerinizi tuşlamanıza gerek kalmaz ve zaman kazanırsınız.

Yapı Kredi SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Yapı Kredi Akıllı Asistan ücretli mi?

Akıllı Asistan ‘a Yapı Kredi Mobil ve İnternet Şubesi’nden kolayca başvurabilir, Akıllı Asistan ‘ın sunduğu hizmetlerden kendinize uygun olanları seçerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Akıllı Asistan gönderimleri ücretsizdir.

Yapi Kredi 3D Secure şifresi nasıl alınır?

SMS: ŞİFRE, kart numarasının son 4 hanesi, kart arka yüzündeki 3 haneli güvenlik no ve belirlemek istediğiniz 4 haneli şifreyi aralarda boşluk ile 4440’a kısa mesaj atarak şifrenizi alabilir veya değiştirebilirsiniz. *Sadece bankamızda kayıtlı GSM numara(ları)nız üzerinden SMS ile şifre belirlenebilir. 7

Akıllı şifre nedir?

Tek Kullanımlık Şifre Teknolojisi ile Güvenlik! BDDK Tebliği uyarınca İnternet Şubesi’ne giriş için tek kullanımlık şifre ürünü kullanımı zorunludur. Bankamızın siz müşterilerine sunduğu Tek Kullanımlık Şifre ürünlerinden ( Akıllı SMS, Akıllı Bildirim ) birine sahip olması gerekmektedir.

3D Secure nasıl açılır?

3D Secure ile işlem yapabilmek için kartınızın dahil olduğu bankaya başvurmanız ve 3D Secure kaydı ile birlikte 3D Secure şifrenizi almanız gerekir. Mağazalar için ise, kullanılan sanal posun bulunduğu banka ile iletişime geçerek sanal posun 3D ile kullanmak istenildiğinin iletilmesi gerekiyor.

You might be interested:  Yapı Sınıfı Nasıl Belirlenir?

Yapi Kredi Mobil nasil giris yapilir?

Yapı Kredi Mobil ‘e bireysel kullanıcı olarak; kullanıcı kodu ya da T.C. Kimlik No ve mevcut şifreniz ile giriş yapabilir veya Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsünden yeni bir şifre alabilirsiniz. Kurumsal kullanıcı olarak; firma kodu, kullanıcı kodu ve mevcut şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Internet bankacılığı için şifre nasıl alınır?

Bankadan internet bankacılığı için şifre temin etmenin bir başka yolu ise müşterisi olduğunuz banka şubesine gitmek. Şubede yetkili personele internet bankacılığı için şifre talebinizin olduğunu iletmenizin ardından gerekli prosedürlerin gerçekleştirilmesinin ardından şifreniz tarafınıza teslim edilir.

Telefon bankacılığı şifresi nasıl alınır?

Nereden alabilirim? Telefon Bankacılığı şifrenizi Çağrı Merkezi, Şubeler ya da ATM ler aracılığı ile oluşturabilirsiniz. Sesli Yanıt Sistemini aradığınızda kart numaranızı girdiğinizde kart şifrenizi / müşteri numaranızı ya da TC Kimlik Numaranızı girdikten sonra Telefon Bankacılığı şifrenizi tuşlamanız beklenmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *