Sık sorulan: Yapı Kredi Internet Bankacılığı Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi internet bankacılığı SGK ödeme nasıl yapılır?

Yapı Kredi Internet Şubesinde ”SSK-Bağkur Ödeme ”Menüsü ile İstediğiniz Zaman Ödeme

 1. Yapı Kredi İnternet Şubesi kullanıcılarımız ”SSK-Bağkur Ödeme ” menüsünden hesaptan veya Kredi Kartından prim ödemelerini yapabilirsiniz.
 2. Hesaptan yapılan ödemelerde herhangi bir ücret ve komisyon tahsil edilmemektedir.

Yapı Kredi Evkur ödemesi nasıl yapılır?

Yapıkredi Bankası ile Evkur Taksit Ödeme Nasıl Yapılır?

 1. Ödeme Seçimi ekranında “Hızlı Kurum Arama” kutucuğuna ” Evkur ” yazın ve görüntülenen listeden ” Evkur ” seçeneğini seçin.
 2. T.C.
 3. Listeden ödemek istediğiniz faturaları seçin ve “Devam” butonuna tıklayın.
 4. Kredi kartı bilgilerini girin ve “Devam” butonuna tıklayın.

Yapı Kredi Emlak Vergisi ödeme Nasıl Yapılır?

Vergi ödemelerinizi Yapı Kredi Şubeleri’nden ya da Yapı Kredi Internet Şubesinden gerçekleştirebilirsiniz.

Su faturası nasıl otomatik ödeme talimatı?

​ Otomatik Ödeme Talimatı vererek elektrik, doğalgaz ve su faturalarınızın hesabınızdan veya kredi kartınızdan son ödeme tarihinde otomatik tahsil edilmesini sağlayabilirsiniz. Bankamız şubelerinden, İnternet Şubesi’nden veya 444 00 00 – 0850 220 00 00 Çağrı Merkezi’ni arayarak Otomatik Ödeme Talimatı verebilirsiniz.

You might be interested:  Sık sorulan: Yapı Kredi Cebe Gelen Havale Nasıl Çekilir?

SGK prim ödeme nasıl yapılır?

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Vergi Ödemeleriniz Bankamız Aracılığıyla Kolaylaşıyor! ​ SGK Prim ödemelerinizi Bankam​ız şubelerinden, ATM’lerinden, İnternet Şubesi’nden veya 444 00 00 – 0850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

SGK otomatik ödeme nasıl yapılır?

Ödemelerinizi, Şubelerimizden, İnternet Bankacılığı’ndan, Mobil Bankacılık’tan, 0850 222 0 724 Çağrı Merkezi’nden ve ATM’lerimizden yapabilirsiniz. SGK ödemelerinizi otomatik ödeme talimatı vererek hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için size en yakın şubemize başvurabilirsiniz.

Evkur a nasıl ödeme yapabilirim?

Ödeme Seçenekleri

 1. Kredi Kartsız Peşinatsız Ödeme.
 2. Kredi Kartı İle Ödeme.
 3. Banka Havalesi İle Ödeme.
 4. Güvenli Alışveriş

Evkur internetten ödeme nasıl yapılır?

Öncelikle https://autodiscover. evkur.com.tr/ adresine giriş yapın. Evkur Kredi Kartı ile Taksit Ödeme

 1. Açılan ekrana Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı girin ve güvenlik kodunu onaylatıp “Devam” diyerek bir sonraki adıma geçin.
 2. Sonraki adımda karşınıza çıkan ekranda “Fatura Seçimi” ekranına gelin.

Evkur ödemesi hangi atm?

Evkur Atm den Taksit Ödeme işlemi yapmak herkesin ortak isteği olduğunu düşünsekte bu konuda sizlere çok muylu edici bilgiler veremeyeceğiz çünkü Evkur Atm den Borç Ödeme işlemleri sadece anlaşmalı banka olan Yapıkredi Atmlerinden gerçekleşmektedir.

Emlak vergisi borcu nasıl ödenir?

Emlak vergilerinin ilgili belediyeye bizzat gidilerek ödeniyor. Emlak Vergileri Belediyelerin banka hesap numaralarına EFT veya havale yoluyla da ödenebiliyor. Bazı belediyelerin internet siteleri üzerinden vergi ödeme ve borç sorgusu da yapılabiliyor.

Damga vergisini nasıl öderim?

Damga vergisi pul yapıştırılması, makbuz karşılığı, istihkaktan kesinti yapılması şekli ve basılı damga konulması şekillerinden biriyle ödenebilir. Damga vergisinin 3 farklı ödeme yerleri bulunmaktadır. Damla vergisi Vergi Dairelerine ödenebilir. İkinci ödeme yeri ise anlaşmalı bankalardır.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Internet Alt Yapı Ne Demek?

ÖTV ödemeleri hangi banka?

Türkiye Halk Bankası, Denizbank, ING Bank, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Şekerbank, QNB Finansbank, Yapı Kredi Bankası, TEB, İş Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası, Albaraka Türk Katılım Bankası, HSBC, Odea Bank, Aktif Yatırım Bankası, Alternatif Bank, Akbank ve Ziraat Bankası mtv ödeme

Otomatik ödeme talimatı para alıyor mu?

Vadesiz hesaplarınız için oluşturduğunuz Otomatik Ödeme Talimatlarınız için herhangi bir işlem ücreti alınmaz. Faturalarınız için Otomatik Ödeme Talimatı vererek hem faturalarınızı takip etmekten kurtulabilir, hem de hediye puan kazanabilirsiniz!

Telefondan su faturası nasıl yatırılır?

Su faturası ödeme işlemleri için de eğer mobil bankacılık kullanmıyorsanız öncelikle hizmet aldığınız bankanın mobil bankacılık uygulamasını uygulama marketlerden indirmelisiniz. Akabinde uygulamayı açtıktan sonra fatura ödeme portalını bulmalı ve ödemek istediğiniz fatura cinsini seçmelisiniz.

Su faturası öderken mukavele no nasıl yazılır?

Faturanızın üzerinde bulunan “ MUKAVELE NO ” sizin İSKİ abone numaranızdır. Rakamlardan oluşan ilk 8 hane İSKİ abone numaranızı oluşturur. Aşağıda bulunan örnek İSKİ su faturasının abone Numarası 12345678’dir. “-“ sonra gelen rakamın bir önemi yoktur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *