Sık sorulan: Yapı Kredi Öğrenci Kredi Kartı Nakit Avans Ne Kadar?

Yapı kredi nakit çekim ücreti ne kadar?

Kredi kartınızla nakit çekilen veya nakit çekim hükmünde sayılan tutarlar için alınacak nakit çekim ücreti, nakit çekim tutarının %1,05’i olarak tahsil edilmektedir.

YKB Play nedir?

Play kart bütün gençleri bir araya getiren ve sadece onlara özel olarak kredi kartı ve bankacılıkta çeşitli fırsatlar ve ayrıcalıklar sunan bir karttır.

Play kart aidatı var mı?

Play kredi kartı ya da Play TLcard sahibiysen ve 18-24 yaş arasındaysan sana özel bankacılık fırsatları ile; Hesap işletim ücreti ödemen gerekmez. Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden yapacağın EFT ve Havalelere ücret ödemezsin. Hesabına gönderilen havalelerden, döviz havaleleri dahil ücret alınmaz.

Yapı Kredi Play ücretli mi?

Öğrenci belgesi ile başvuran üniversite öğrencileri, yıllık üyelik ücreti ödemeden Play kartın tüm fırsatlarından yararlanabiliyor. Dilediklerinde Play Harçlık ile iki güne kadar faiz ve ücret ödemeden nakit çekerek anlaşmalı World üye İşyerlerinden yapacakları alışverişlerde puan kazanıyor.

Yapı Kredi nakit avans kaç taksit?

Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda, Worldcard’ınızdan nakit avans çekebilir, 5-12 ay arası sabit taksit ve çok uygun faiz oranlarıyla rahatça geri ödeyebilirsiniz.

Nakit avans ücreti nedir Yapı Kredi?

Nakit Avans Ücreti Nakit çekilen veya nakit çekim hükmünde sayılan tutarlar için alınacak ücret, Yapı Kredi ATM’leri, Yapı Kredi Kurumsal Telefon Bankacılığı, Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi, Yapı Kredi şubeleri ve yurt içi/dışı diğer bankalar için tutarın BSMV hariç %1’i olarak tahsil edilir.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Karkas Yapı Ne Demek?

Nakit çekim faiz oranı nedir?

*2021 yılı 1 Ağustos’tan itibaren geçerli olmak üzere akdi faiz ( nakit çekiminde uygulanabilecek en yüksek faiz ) aylık %1,98’dir. Neredeyse tüm kredi kartlarının nakit çekim işleminde akdi faiz uygulanır. Ayrıca hesaplama aracımızdan istenilen faiz oranı üzerinden de hesaplama yapılabilir.

Yapı Kredi Platinum Kart nedir?

Yapı Kredi Platinum TLcard Platinum Bankacılık müşterileri için sunulan Platinum TLcard ile alışveriş ve nakit çekim işlemlerinin yanı sıra, seçkin otel ve restoranlardaki indirim, asistans ve concierge hizmetleri gibi bir çok özel ayrıcalıktan yararlanılabilmektedir.

Play kart kimler alabilir?

18 yaşını doldurmuş ve Türkiye’deki tüm üniversitelerin (Açıköğretim ve uzaktan eğitim veren üniversitelerdeki bölümler hariç) 2 yıllık bölümlerinde okuyan öğrenciler ile 4 yıllık lisans ve yüksek lisans öğrencileri Yapı Kredi Play karta kefilsiz olarak başvurabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *