Sık sorulan: Yapı Kredi Plaza Nerede?

Yapı Kredi Plaza hangi metro durağı?

4 levent metro durağı istanbul Yapı Kredi Plaza Levent İstanbul arası mesafe: 2 kilometre. 4 levent metro durağı istanbul Yapı Kredi Plaza Levent İstanbul arası süre: 3 dakika.

Yapı Kredi Merkezi nerede?

Yapı Kredi Plaza projesi, İstanbul-Levent’te yapılan ve bu bölgenin iş merkezi olarak gelişmesine öncülük eden ilk modern iş merkezidir. KORAY tarafından tasarlanıp inşa edilen ve herbiri 20 katlı 3 bloktan oluşan proje toplam 90.000 m² inşaat alanına sahiptir.

Yapı Kredi Bankası kaç şubesi var?

Banka, Türkiye’nin tüm bölgelerini kapsayan 835 şube ve yaklaşık 15,9 bin çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Yapı Kredi hangi bankaya ait?

Yapı Kredi, sürdürülebilir ve kârlı büyümeyi destekleyen güçlü bir ortaklık yapısına sahiptir. Banka ‘nın %9,02 oranındaki hissesi Koç Holding A.Ş.’ye ait olup, %40,95 oranındaki hissesi, hisselerinin %100’ü Koç Grubu’na ait olan Koç Finansal Hizmetler’e (KFS) aittir.

Yapı Kredi 67 şube kodu neresi?

EFT veya havale gibi para transferi işlemleri için Yapı ve Kredi Bankası banka kodu ” 67 “, Sanko Sanayi Sitesi şube kodu “1061” olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferleri için kullanılan SWIFT (BIC) kodu tüm Yapı Kredi şubeleri için aynı olup “YAPITRISFEX” şeklindedir.

Serkan Ülgen kimdir?

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden 1998 yılında mezun olan Serkan Ülgen, kariyerine Boyner Holding bünyesindeki Benkar Tüketici Finansmanı ve Kredi Kartı Hizmetleri’nde başladı. Ülgen, aynı zamanda Yapı Kredi Azerbaycan Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

You might be interested:  FAQ: Yapı Kayıt Belgesi Nasıl Indirilir?

Erhan Adalı Kimdir?

1966’da İstanbul’da doğdu. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde tamamladı. Çalışma yaşamına, 1989 yılında, Garanti Bankası’nın Teftiş Kurulu’nda müfettiş yardımcısı olarak başladı. Garanti’nin, Kurumsal Bankacılık, KOBİ Bankacılığı gibi farklı birimlerinde yönetici olarak görev aldı.

Yapı Kredi Plaza kimin?

Haluk Tümay ve Ayhan Böke tarafından tasarlanan Yapı Kredi Plaza binaları, 1989 yılında Koray İnşaat tarafından, İstanbul 4. Levent’te inşa edildi.

Istanbulda kaç plaza var?

İstanbul ‘un bu bölgesinde 75 tane plaza yer alıyor. En büyükleri ise Maslak ve Levent’te bulunuyor.

Sun Plaza kaç katlı?

9 Sun Plaza: 2005 yılı başında tamamlandı. 147 metre yüksekliğinde ve 38 katlı. Toplam 25 bin metrekare kiranabilir alana sahip. Biçilen değer 40 milyon dolar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *