Sık sorulan: Yapı Kredi Tl Yükleme Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi’den kontör nasıl yüklenir?

Artık Yapı Kredi İnternet Şubesi’nde faturasız hatlarınıza, operatör fark etmeksizin ister hesabınızdan ister kredi kartınızdan anında TL yükleyebilirsiniz. İnternet şubesinde Ödemeler > GSM TL /Paket Yükleme menüsünden operatörünüzün bulunduğu adımı izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil giriş nasıl yapılır?

Yapı Kredi Mobil ‘e bireysel kullanıcı olarak; kullanıcı kodu ya da T.C. Kimlik No ve mevcut şifreniz ile giriş yapabilir veya Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsünden yeni bir şifre alabilirsiniz. Kurumsal kullanıcı olarak; firma kodu, kullanıcı kodu ve mevcut şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Yapı Kredi 7 24 EFT nasil yapilir?

FAST ile Para Transferi Nasıl Yapılır?

  1. Yapı Kredi Mobil’e giriş yaptıktan sonra Para Transferleri > Başka Hesaba Havale/ EFT adımlarını izleyerek ya da,
  2. Bireysel İnternet Şubesi’ne giriş yaptıktan sonra Para Transferleri > Hesaba EFT sekmesinden FAST kriterine uygun gerekli bilgileri girerek gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil uygulama nasıl indirilir?

Yapı Kredi Mobil Android Google Play İndirme Linki Yapı Kredi müşterileri https://play.google.com/store/apps/details? id=com.ykb.android&hl=tr&gl=US linkini kullanarak android telefonlarına Yapı Kredi Mobil uygulamasını yükleyebiliyor.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Yapı Kredi Kredi Kartı Nasıl Kapatılır?

Yapı Kredi istanbul kart nasıl yüklenir?

1- Yapı Kredi Mobil’den sırasıyla Ödemeler > Ulaşım Kartları > İstanbulkartlarım adımlarını takip edin ve Bakiye Yükleme butonuna basın. 2- Ödeme aracınızı ( Kredi Kartı/Ön Ödemeli Kart veya Hesap) ve yükleme yapmak istediğiniz tutarı belirleyin ve Devam butonuna basın.

Yapı Kredi vergi ödeme nasıl yapılır?

Vergi ödemelerinizi Yapı Kredi Şubeleri’nden ya da Yapı Kredi Internet Şubesinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Krediden nasıl şifre alınır?

444 0 448 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı arayarak, SIFRE boşluk kart numaranızın son dört rakamı ve kartınızın arkasındaki 3 haneli güvenlik numarası boşluk 4 haneli şifrenizi yazıp 4440’a SMS göndererek ya da Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi’ni kullanarak şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Yapı Kredi mobilden nasıl şifre alınır?

Kimlik Numaranız/Kullanıcı Kodunuz ve şifrenizle Yapı Kredi Mobil, Bireysel İnternet Şubesi ve Müşteri İletişim Merkezi’nden bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmeye hemen başlayabilirsiniz. Yapı Kredi Mobil ‘de yer alan Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden kolayca şifrenizi alabilirsiniz.

Yapı Kredi Kurumsal giriş nasıl yapılır?

Yapı Kredi ‘den bir ilk daha: İnternet Şubesi’ne QR Kod ile Giriş! Artık Kurumsal İnternet Şubemize giriş yapmak için Yapı Kredi Mobil uygulamamızdan internet şubesi giriş ekranındaki QR kodu okutmamız yeterli. Sık ihtiyaç duyacağınız bilgiler artık ana sayfada!

Yapi Kredi Fast EFT nedir?

Merkez Bankası ile yürütülen ortak çalışmalar sonucunda kullanıcıların hizmetine sunulan FAST, kullanıcılara 7/24 EFT ve Havale işlemini yapabilme özgürlüğünü sunar. FAST, kullanıcılara daha hızlı ve daha kaliteli bir hizmet sunma amacı ile geliştirilen bir bankacılık sistemidir.

24 saat EFT yapılabilir mi?

FAST işlemi ile 1000 TL’ye kadar 7/ 24 EFT yapılabilir. Bankalar arası EFT işlemi 7 gün 24 saat boyunca FAST ile yapabilabilir. Fonların Anlık ve sürekli Transferi olarak isimlendirilen yeni sistem ile farklı bankalardaki hesaplara para transferleri 5 dakika içerisinde 7/ 24 gerçekleştirilebilir.

You might be interested:  Soru: Yapı Ruhsatı Ne Zaman Alınır?

Yapı Kredi Mobil EFT iptali nasıl yapılır?

Öncelikle Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri olan 444 0 444 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcisine durumu izah etmelisiniz. Müşteri temsilcisi göndermiş olduğunuz EFT ‘yi sistemden kontrol eder eğer para hala Yapı Kredi Bankası bünyesindeyse hiçbir sıkıntı olmadan paranız iade edilir.

Yapı Kredi Mobil ile nasıl Yapıkredi müşterisi olabilirsiniz?

Yapı Kredi Mobil ‘i indirin. Müşteri Ol adımından ilerleyerek giriş yapın. Ekranda çıkan yönlendirmeleri takip ederek TC Kimlik Kartı’nızı ve telefonunuzun yakın alan iletişimi özelliği (NFC) varsa kimliğinizin ön yüzünde bulunan çipi okutun. Nüfus Cüzdanı sahibiyseniz kimlik bilgilerinizi doldurun.

Yapı Kredi Mobil akbil Yükleme Nasıl Yapılır?

1- Yapı Kredi Mobil ‘den sırasıyla Ödemeler > Ulaşım Kartları > İstanbulkartlarım adımlarını takip edin ve Bakiye Yükleme butonuna basın. 2- Ödeme aracınızı ( Kredi Kartı/Ön Ödemeli Kart veya Hesap) ve yükleme yapmak istediğiniz tutarı belirleyin ve Devam butonuna basın.

World mobil nasıl indirilir?

World Mobil Nasıl Yüklenir? World Mobil ‘i akıllı telefonunuzun internet tarayıcısından https://yapikredi.com.tr/worldmobil adresini ziyaret ederek ya da akıllı telefonunuza QR kodu okutarak anında yükleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *