Sık sorulan: Yapı Kredi Yayınları Kimin?

YKY ne zaman kuruldu?

Tülay Güngen – General Manager & Board Member – Yapı Kredi Kultur Sanat Yayincilik | LinkedIn.

Yapı Kredi Yayınları nerede satılır?

Satış Noktaları

  • Ankara (Kızılay) Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 93 Kızılay 06420 Ankara (0312) 435 85 94.
  • Ankara (Kavaklıdere Tunalı) Tunalı Hilmi Caddesi No: 93/A Kavaklıdere 06700 Ankara (0312) 428 88 79.
  • Bursa.
  • İstanbul (Beyoğlu)
  • İstanbul (Göztepe Park)
  • İstanbul (Kadıköy)
  • İzmir.
  • Mersin.

Ickabog kaç yaş için?

7 yaşından 13 yaşına kadar herkes yarışmaya katılabilir. Yarışmaya kaç kez katılabilirim? Ickabog Resim Yarışması süresince günlük olarak ilan edilen resimleme önerileri arasından birini seçmek koşuluyla anneniz, babanız ya da yasal temsilciniz sizin adınıza başvuruda bulunabilir.

Yapı Kredi Yayınları ne zaman kuruldu?

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden yüksek lisans derecesiyle mezun olan Tülay Güngen, iş hayatına 1979’da TÜBİTAK MAM Elektronik Araştırma bölümünde araştırma mühendisi olarak başladı. Bankacılık sektörüne geçişi, bilgi işlemleri teknolojisi alanında görev aldığı İnterbank ile oldu.

Raşit Çavaş kimdir?

1954 Muğla doğumlu olan Raşit Çavaş, 1972’den bu yana 46 yıldır hayatını yazı ve yayıncılık faaliyetlerinden kazandı. 1975-76 yılları arası Süleymaniye Kütüphanesi, 1978-80 yılları arası İstanbul Atatürk Kültür Merkezi dönemleri dışında devlet memurluğu yapmadı.

Ayrıntı Yayınlarının sahibi kim?

30. yılını 1000. kitabını yayımlayarak kutlayan Ayrıntı Yayınları ‘nın ortaklarından İlbay Kahraman, ‘Tüm zorluklara rağmen bir büyüye kapılmış gidiyoruz’ diyor. Bir yayınevinin 30 yıldır varlığını sürdürmesi günümüz Türkiye’sinde çok şey ifade ediyor.

You might be interested:  Soru: Yapı Kredi Internet Bankacılığı Nasıl Üye Olunur?

Ince Memed hangi yayınevi?

Yaşar Kemal’in 32 yıllık bir zaman diliminde yazdığı, 4 kitap şeklinde basılan İnce Memed romanı, Türk edebiyatının başyapıtlarından biri. Taşıma ve kullanım kolaylığı nedeniyle deri ciltli ve kutulu özel baskısını tek ciltte toplayan Yapı Kredi Yayınları 4 kitabı DELTA Dizisi’nden tekrar yayımlandı.

Ickabog çocuk kitabı mı?

J. K. Rowling: Harry Potter’ın yazarı, yeni çocuk kitabı Ickabog ‘u internetten ücretsiz yayımlıyor – BBC News Türkçe.

Ickabog neyi anlatıyor?

01.09.2020 “ Ickabog ”, J.K. Rowling’in on yılı aşkın bir süre önce kendi çocukları küçükken onlara uyku zamanı anlatmak için kaleme aldığı özgün bir masal. Yazdığı hikâye hoşuna gitmesine karşın J.K. Rowling yıllar içinde bunun sadece kendi çocuklarına özel bir metin olarak kalması gerektiğini düşünmüştür.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *