Sık sorulan: Yapı Merkezi Kimin?

Dr Ersin Arıoğlu kimdir?

Arıoğlu 1940’da İstanbul’da doğdu. 1963 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi’nden İnşaat Yüksek Mühendisi olarak mezun oldu. 1969 yılına kadar aynı fakültenin yapı statiği kürsüsünde öğretim görevlisi ve asistan olarak akademik hayatını sürdürdü.

Yapı Merkezi kaçıncı sırada?

1998 yılından bu yana ENR’ın yayımladığı listede düzenli olarak yer alan Yapı Merkezi, bu sene 82. sırada yer aldı. Yapı Merkezi TOP 250 global müteahhitler listesinde ise 190. sıraya yerleşti.

Yapı Merkezi ne iş yapar?

Yapı Merkezi, tüm faaliyetlerinde Türkiye’nin kalkınmasını, dünya uygarlığının gelişmesini; müşterilerinin, çalışanlarının ve ortaklarının memnuniyetini ve şirket değerlerini en ön planda tutan Yapı Merkezi; doğanın gösterdiği çözüm yollarından ilham alarak bilgi ve teknolojiye, insan kaynaklarına ve yeni yönetim

Erdem Arıoğlu kimdir?

1969 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Erdem Arıoğlu, 1987’te Robert Kolej’den, 1991’de İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Master derecesini 1992 yılında University of California at Berkeley’de, İnşaat Şirketi ve Şantiye Yönetimi konusunda tamamladı.

Dr Ersin Arıoğlu hangi hastanede çalışıyor?

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Perge Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Çocuk Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Ersin Arıoğlu önemli bir cerrahi müdahale olan sünnet hakkında aileleri bilgilendirdi.

Yapi Merkezi Insaat ve Sanayi AS kimin?

Ersin Arıoğlu Biyografisi Arıoğlu, 1965 senesinde İstanbul’da Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.’yi kurdu. 1969’dan Kasım 2002’ye kadar bu şirketin başkanlığını yaptı. Kasım 2002’de TBMM’ye milletvekili olarak seçildi. Temmuz 2007’den itibaren Yapı Merkezi Holding A.Ş’de Yönetim Kurulu Başkanı görevini yürütmektedir.

You might be interested:  Sık sorulan: Yapı Kayıt Belgesi Nasıl Alınır E Devlet?

Enka dünyada kaçıncı sırada?

ENKA, ENR’nin En Büyük Uluslararası Yükleniciler Listesinde 37. sırada.

Yapı Merkezi iş başvurusu nasıl yapılır?

Genel başvuru yapmak isteyen kişiler de insan.kaynaklari @ym.com.tr adresine özgeçmişlerini göndererek başvuruda bulunabilirler.

Yapı Merkezi Slovenya ne zaman açılacak?

Projenin 2025 yılında tamamlanmasını ve 2026 yılında da kullanıma açılmasını planlıyoruz.” dedi.

Erdem Arıoğlu nereli?

1969 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1992 yılından beri Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.’de proje mühendisi, başkan asistanlığı, proje finansman müdürü ve proje geliştirme direktörlüğü gibi görevler yaptı. Arıoğlu 3 çocuk babasıdır.

Emre Aykar kimdir?

Halen Yapı Merkezi İnşaat’ta Yönetim Kurulu üyesi olan Emre Aykar, Grup şirketlerinde de Freysaş Yönetim Kurulu Başkanı, Subor A.Ş. Başkanı ve Yapı Merkezi Holding Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *