Soru: En Yakın Yapı Kredi Bankası Nerede?

Bayburt Yapı Kredi Bankası nerede?

Yapı ve Kredi Bankası Bankasının Bayburt Şehrinde Şubesi Bulunmamaktadır! Diğer şehirlerdekiYapı ve Kredi Bankası A.Ş. şubelerini buradan hızlıca listeleyebilirsiniz. Diğer şehirlerdeki Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Genel Müdürü kim?

Yapı Kredi İstanbul şubeleri toplamda 344 tanedir.

Yapı Kredi Bankası kaç şubesi var?

Banka, Türkiye’nin tüm bölgelerini kapsayan 835 şube ve yaklaşık 15,9 bin çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Yapı Kredi 67 şube kodu neresi?

EFT veya havale gibi para transferi işlemleri için Yapı ve Kredi Bankası banka kodu ” 67 “, Sanko Sanayi Sitesi şube kodu “1061” olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferleri için kullanılan SWIFT (BIC) kodu tüm Yapı Kredi şubeleri için aynı olup “YAPITRISFEX” şeklindedir.

Bayburt’ta hangi bankalar var?

Bayburt ‘ ta altı bankanın şubesi bulunuyor. Bu bankalar: Ziraat Bankası, VakıfBank, Halk Bankası, İş Bankası, Garanti Bankası ve DenizBank.

Yapı Kredi şube kodu nerede yazar?

16 haneli bankamatik kartı numaranızın alt kısmında yer almaktadır. Bu 16 haneli hesap numarasının da ilk 4 rakam bankanızın şube kodunu göstermektedir.

Cizrede hangi bankalar var?

Cizre Banka Şubeleri

  • 1375 – Denizbank Cizre Şubesi. Şah Mah.
  • 472 – Garanti Bankası Cizre Şubesi. Şah Mahallesi Sanayi Caddesi No:12/B.
  • 1453 – Halk Bank Cizre Şubesi. Şah Mah.
  • 6520 – İş Bankası Cizre Şubesi. Dicle Mah.
  • 275 – Türkiye Finans Cizre Şubesi. Şah Mah.
  • 549 – Vakıfbank Cizre Şubesi.
  • 288 – Ziraat Bankası Cizre Şubesi.
You might be interested:  Hızlı Cevap: Yapı Kredi Bankası Sahibi Kim?

Yapı Kredi Bankası kime ait?

Banka ‘nın %9,02 oranındaki hissesi Koç Holding A.Ş.’ye ait olup, %40,95 oranındaki hissesi, hisselerinin %100’ü Koç Grubu’na ait olan Koç Finansal Hizmetler’e (KFS) aittir. Koç Grubunun Banka ‘daki doğrudan ve dolaylı toplam sahiplik oranı %49,99’dur. Banka hisselerin %20,00’lik kısmı ise UniCredit S.P.A.

Cahit Erdoğan kimdir?

Erdoğan, iş hayatına Xerox Corporation’da (Rochester, NY) İş Analisti olarak başlamış, 2000 yılında Accenture Türkiye ofisine katılarak yönetim danışmanlığı kariyerine adım atmıştır. ‘de Mart 2020 tarihinden bu yana Yönetim Kurulu Üyesidir.

Serkan Ülgen kimdir?

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden 1998 yılında mezun olan Serkan Ülgen, kariyerine Boyner Holding bünyesindeki Benkar Tüketici Finansmanı ve Kredi Kartı Hizmetleri’nde başladı. Ülgen, aynı zamanda Yapı Kredi Azerbaycan Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

Yapı Kredi hangi bankayla ortak?

HSBC banka kartı müşterileri QNB Finansbank ATM’sinden, Türkiye Finans müşterileri de Türkiye’nin her yerinde Yapı Kredi ve PTT ATM’lerinden hiç bir komisyon ödemeden parasına kavuşabiliyor.

Yapı Kredi Hesap No nerede yazar?

Yapı Kredi kartının ön yüzünde güvenlik nedeniyle hesap numarası yazmıyor ancak, Yapı Kredi müşteri hizmetleri 0850 222 0 444 numarasını arayarak, hesap numaranızı hemen öğrenebirsiniz.

Türkiye iş Bankası kaç şubesi var?

iş bankasının türkiyede kaç şubesi var Haberi Bugün açılışı gerçekleştirilen Bahçelievler/İzmir şubesiyle birlikte yurtiçinde 1.300, yurtdışında 21 olmak üzere toplam 1.321 şubeyle müşterilerine hizmet veren İş Bankası ‘nın Türkiye ve KKTC’de 5.741, yurtdışında 6 Bankamatik’i

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *