Soru: Nef Yapı Kimin?

Nef YAPI kime ait?

36 yaşındaki Erden Timur, 2010’da İstanbul’a gelerek kurduğu Nef ile yazdığı başarı hikayesiyle tanındı. Yarattığı Foldhome ve Foldoffice konseptleriyle sektöre birçok ilk kazandıran Timur, 1982 yılında Mersin’de doğdu.

Nef ne iş yapar?

Timur Holding markası olan ve metrekarelerle değil santimetrekarelerle çalışan Nef; insanlar için ince düşünülmüş yaşam alanları tasarlıyor. Dünyanın en iyi mimarlık ve endüstriyel tasarımcılarıyla çalışarak; Apartments, Flats, Residences, Houses, Dorms, Suites ve Offices olmak üzere 7 farklı seride projeler sunuyor.

Nef ne zaman kuruldu?

çatısı altında başlayan Nef, Türkiye ve yurt dışında gayrimenkul geliştirmek amacıyla kuruldu. 2007 yılında Timur Gayrimenkul Geliştirme Yapı ve Yatırım A.Ş.

Nef markası nedir?

Nef, Timur Holding’in bünyesi altında yer alan bir gayrimenkul markasıdır. 2010 yılından bu yana en küçük alanları değerlendirerek yaşama katan ve insanlar için ince düşünülmüş yaşam alanları tasarlamayı amaçlayan Nef, bu hedefle çıktığı yolda kısa sürede büyük işlere imza attı.

Nef City 82 sahibi kim?

Şirket, Türkiye’nin en büyük 3. baraj gölü olan Hirfanlı Barajı’na 1 kilometre cepheli ‘ Nef City 82 ‘ adında yeni bir proje hayata geçiriyor. 2.5 milyon metrekarelik projedeki arsalar 12 bin 818 lira peşinat, 49 ayda 610 liralık taksitlerle satılıyor. 2019 yılını değerlendirmek, yeni dönem hedeflerini konuşmak için bir

Erden Timur kaç yaşında?

Açılımı “Nikon Elektronik Format” tır. Nikon Elektronik Format kelimelerinin baş harflerinden oluşan Nef kısaltması Nikon’a özgü bir şekilde oluşturulmuş RAW (ham) dosya biçimidir.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Nasıl Bağlanırım?

Nef ne demek mimarlık?

Nef, bir bazilika kilisesinin merkez koridoru veya bir kilisenin arka duvarı ile kesişme noktasının en uzak noktası arasında yer alan ana gövdesi ve koridordaki transept denilen çapraz neftir.

Nef arsa nedir?

Türkiye’nin ilk ve tek markalı arsa proje geliştiricisi olan Nef Arsa, yatırımcılarını ulaşılabilir fiyatlar, aylık taksitler ve kişiye özel ödeme planları sayesinde herkesin erişebileceği güvenli markalı arsa yatırımı ile buluşturuyor.

Nef 22 ne zaman yapıldı?

Peker GYO’nun arsa sahibi olduğu, Nef ‘in ise inşaatını geliştirdiği Nef Ataköy 22 projesinde tapular verilmeye başlandı. Nef tarafından 2014 yılında lansmanı yapılan ve 2018 yılında inşaatı tamamlanıp teslim edilen proje, ayrıca “En İyi Rezidans” ödülünün de sahibi olmuştu.

Nef arsa projesi nerede?

Nef Kırşehir’in Kaman ilçesinde Kızılırmak üzerinde yer alan ve Türkiye’nin en büyük 3. baraj gölü olan Hirfanlı Barajı’na 1 kilometre cepheli yepyeni bir şehir kuruyor. Toplam büyüklüğü 2,5 milyon metrekare olan şehrin adı “ Nef City 82” olarak verildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *