Soru: Yapı Kredi Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Mobil ödeme nasıl açılır?

Yapı Kredi Mobil ‘e Kredi Kartı ile temassız giriş yapabilmek için, Yapı Kredi asıl kredi kartınızı telefonunuzun arkasında bulunan NFC okuyucusu alanına okutmanız gerekmektedir. Bu işlem NFC özelliği olan Android cihazlarla ve temassız özellikli Yapı Kredi bireysel asıl kredi kartları ile yapılabilmektedir.

Yapı Kredi Mobil giriş nasıl yapılır?

Yapı Kredi Mobil ‘e bireysel kullanıcı olarak; kullanıcı kodu ya da T.C. Kimlik No ve mevcut şifreniz ile giriş yapabilir veya Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsünden yeni bir şifre alabilirsiniz. Kurumsal kullanıcı olarak; firma kodu, kullanıcı kodu ve mevcut şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

World kart Mobil Ödeme nasıl yapılır?

Yapı Kredi Mobil ile Mobil Ödeme yapmak için, uygulama içerisindeki Kartlarım menüsü altında yer alan Mobil Ödeme menüsünden kartınızı Mobil Ödeme ‘ye açın ve öncelikli kart olarak belirleyin.

Yapı Kredi kartsız ödeme nasıl yapılır?

POS’ta QR Kod ile Ödeme yapmak için;

  1. Alışveriş yaptığınız mağazada kasiyere QR Kod ile ödeme yapacağınızı belirtin.
  2. Yapı Kredi Mobil’den ödeme yapmak için, Kartlarım menüsünde bulunan World PAY altında bulunan QR Kod ile Ödeme ‘yi veya Jet İşlemler menüsünden World PAY ‘i seçerek QR Kod okuyucu açın.
You might be interested:  Hızlı Cevap: Yapı Denetim Kontrol Elemanı Ne Iş Yapar?

Yapı Kredi World mobil nasıl kullanılır?

World Mobil ‘i akıllı telefonunuzun internet tarayıcısından https:// yapikredi.com.tr/worldmobil adresini ziyaret ederek ya da akıllı telefonunuza QR kodu okutarak anında yükleyebilirsiniz. World Mobil ‘e Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’nde kullandığınız şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Yapı Krediden nasıl şifre alınır?

444 0 448 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı arayarak, SIFRE boşluk kart numaranızın son dört rakamı ve kartınızın arkasındaki 3 haneli güvenlik numarası boşluk 4 haneli şifrenizi yazıp 4440’a SMS göndererek ya da Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi’ni kullanarak şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Yapı Kredi mobilden nasıl şifre alınır?

Kimlik Numaranız/Kullanıcı Kodunuz ve şifrenizle Yapı Kredi Mobil, Bireysel İnternet Şubesi ve Müşteri İletişim Merkezi’nden bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmeye hemen başlayabilirsiniz. Yapı Kredi Mobil ‘de yer alan Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden kolayca şifrenizi alabilirsiniz.

Yapı Kredi Kurumsal giriş nasıl yapılır?

Yapı Kredi ‘den bir ilk daha: İnternet Şubesi’ne QR Kod ile Giriş! Artık Kurumsal İnternet Şubemize giriş yapmak için Yapı Kredi Mobil uygulamamızdan internet şubesi giriş ekranındaki QR kodu okutmamız yeterli. Sık ihtiyaç duyacağınız bilgiler artık ana sayfada!

Yapı Kredi TL Kart kredi kartı mı?

TLcard, tüm Yapı Kredi müşterileri için sunulan vadesiz hesaba bağlı banka kartıdır. TLcard ile nakit taşımaya gerek olmadan ister işyerlerinde ister internette alışveriş yapabilir, dilerseniz nakit ihtiyacınızı karşılamak için ATM’lerden para çekebilir ve daha birçok bankacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil ödeme nasıl yapılır?

Telefonunuz ile ödeme yaparken;

  1. Cihazı ekran kilidi açık bir şekilde POS cihazına yaklaştırmanız yeterlidir.
  2. 250 TL üstü işlemler için POS terminali sizden şifrenizi girmenizi isteyecektir.
  3. Mobil Temassız Ödeme işlemlerinde güvenliğiniz için arka planda size özel dijital bir kart üretilir.
You might be interested:  Okuyucular soruyor: Imar Barışı Yapı Kayıt Belgesi Alındıktan Sonra Ne Yapılır?

Mobil odeme nasil yapiliyor?

Mobil ödeme sisteminin etkinleştirilmesi için, kullanıcıların öncelikle banka kartı ve kimlik bilgilerini programa tanımlaması gerekir. Daha sonra üye iş yerinin web sitesinin ilgili alanına telefon numaranızı girmenizin ardından telefonunuza bir onay SMS’i gönderilir.

Yapı Kredi banka kartımı nasıl temassız özelliği açma?

TEMASSIZ yazıp, bir boşluk bırakıp mevcut TLcard’ınızın son 6 hanesini 4411’e gönderin, hemen kartınız Temassız Özellikli olarak yenilensin.

Kredi kartı temassız ödemeye nasıl açılır?

Ancak hali hazırda temassız ödeme özelliği kapalı olan kredisi kartınızı temassız ödemeye açtırmak isterseniz; bankaların internet bankacılığını veya çağrı merkezini kullanabilirsiniz. Nitekim çağrı merkezine bağlanarak kredi kartınızı temassız ödemeye açtırmanız 5 dakikanızı almayacaktır.

Garanti temassız özelliği nasıl açılır?

Bu işlemi gerçekleştirmek için 444 03 33 numaralı hattı aramanız yeterlidir. Bu işlemi aynı şekilde MasterCard ve American Express kartlarınız için de yaptırabilirsiniz. Daha sonra yeniden temassız olarak kullanmak isterseniz yine müşteri hizmetlerini aramanız ve temassız kullanım onayı vermeniz gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *