Soru: Yapı Kredi Play Kart Ne Kadar Sürede Gelir?

Yapı Kredi Play kart ücreti var mı?

Öğrenci belgesi ile başvuran üniversite öğrencileri, yıllık üyelik ücreti ödemeden Play kartın tüm fırsatlarından yararlanabiliyor. Dilediklerinde Play Harçlık ile iki güne kadar faiz ve ücret ödemeden nakit çekerek anlaşmalı World üye İşyerlerinden yapacakları alışverişlerde puan kazanıyor.

Yapı Kredi Play Öğrenci Kart nedir?

Play kart sahipleri World’ün tüm özellik ve kampanyalarından yararlanabilmelerinin yanı sıra, tüm alışverişlerinden puan kazanırlar.Ayrıca Play kart sahipleri, gençlere yönelik etkinliklerde indirim, çeşitli markalarda dönemsel fırsatlar, Play harçlık, concierge hizmetlerine kadar gençlerin yaşam tarzına uygun birçok

Yapı Kredi Play Kart nasıl kullanılır?

Yapı Kredi Mobil ve World Mobil ile alışverişlerinde cep telefonunu Play TLcard olarak kullanabilir, kartının yanınızda olmasına gerek kalmadan cep telefonunu POS cihazına yaklaştırarak kolayca ödeme yapabilirsin. 350 TL ve altındaki işlemlerini şifreye ve imzaya gerek duymadan, 350 TL üzeri işlemlerini ise yalnızca

Yapı Kredi Play Kart taksit yapıyor mu?

Peşin harcamalarınız için Harcama Taksitlendir, World Mobil, Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden 2 veya 3 taksit olarak gerçekleştirilmektedir. SMS ile yapılan taksitlendirmelerde taksit sayısı ve faiz oranı SMS detayında belirtilmektedir.

You might be interested:  Soru: Yapı Kredi Esnek Hesap Faizi Nasıl Ödenir?

Yapı Kredi Play Dijital kart nedir?

Dijital kart ile internet ortamında çok daha güvenle alışveriş yapabilirsiniz. World Mobil, Yapı Kredi Mobil ve İnternet Şubesi’ni kullanarak kartınızdan dijital kartınıza istediğiniz miktarda limit tanımlayarak dijital kart limitinizi kendiniz belirlersiniz.

Play kart kimler alabilir?

18 yaşını doldurmuş ve Türkiye’deki tüm üniversitelerin (Açıköğretim ve uzaktan eğitim veren üniversitelerdeki bölümler hariç) 2 yıllık bölümlerinde okuyan öğrenciler ile 4 yıllık lisans ve yüksek lisans öğrencileri Yapı Kredi Play karta kefilsiz olarak başvurabilir.

Yapı Kredi aidatsız kredi kartı hangisi?

Yıllık kart ücreti olmayan yeni kartınız World Eko World Eko kartınızın temassız özelliği ile, 350 TL ve altındaki alışverişlerinizi imzaya ve şifreye gerek olmadan, 350 TL üzerindeki alışverişlerinizi kart şifrenizi girerek hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Play kart ne işe yarar?

Play TLcard’ın ile vadesiz hesabından para çekebilir, alışveriş yapabilir ve birçok bankacılık işlemini kolayca gerçekleştirebilirsin! Play TLcard’ını internette 3 boyutlu güvenlik (3D secure) sistemine üye işyerlerinden alışveriş yaparken de kullanabilirsin.

Play ogrenci karti nedir?

Play Kart 24 yaşından daha küçük gençler için özellikle öğrenciler için Yapı Kredi Bankası tarafından tasarlanan ve kullanıma sunulan bir karttır. Play kart gençler için kullanımı oldukça avantajlı bir kredi kartıdır. Play kart gençler için kullanımı oldukça avantajlı bir kredi kartıdır.

Öğrenci kredi kartı nasıl çıkartılır?

Öğrenci Kredi Kartına Nasıl Başvuru Yapılabilir? Öğrenci kredi kartlarına bankaların şubelerinden, internet sitelerinden, kredi kartı karşılaştırma sitelerinden veya telefon bankacılığı üzerinden başvuru yapılabilir.

Yapı Kredi Play Kart nakit avans nasıl çekilir?

Yapı Kredi Mobil’den QR Kod ile Nakit & Taksitli Nakit Avans İlk ekranda para çekmek istediğin “Para Çek” sekmesinde “Hesap veya Kredi Kartı” seçiniz alanında “ Kredi Kartı” sekmesine geçerek para çekmek istediğin kredi kartını seç. Kredi kartı seçimini yaptıktan sonra, aynı ekranda para çekmek istediğin tutarı seç.

You might be interested:  Sık sorulan: Yapı Kredi Mobil Eft Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi temassız Limit ne kadar?

Temassız işlemlerinde kullanabileceğin toplam limit sahip olduğun her Temassız Özellik’li kart için 350 TL olarak belirlenmiştir. Yapacağın her şifreli alışveriş sonrası, Temassız Özellik limitin tekrar 350 TL olarak güncellenecektir.

Yapı Kredi ek kart başvurusu nasıl yapılır?

Bu tanımlamaları yapmak için ek kart başvuru formlarındaki ilgili bölümü isteğiniz doğrultusunda doldurabilir, 444 0 444 / 0850 222 0 444 Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilir, Yapı Kredi İnternet Şubesi’ni kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *