Soru: Yapı Kredi Play Kart Yıllık Aidatı Ne Kadar?

Play kart aidatı var mı?

Öğrenci belgesi ile başvuran üniversite öğrencileri, yıllık üyelik ücreti ödemeden Play kartın tüm fırsatlarından yararlanabiliyor. Dilediklerinde Play Harçlık ile iki güne kadar faiz ve ücret ödemeden nakit çekerek anlaşmalı World üye İşyerlerinden yapacakları alışverişlerde puan kazanıyor.

Yapı Kredi Play Öğrenci Kart nedir?

Play kart sahipleri World’ün tüm özellik ve kampanyalarından yararlanabilmelerinin yanı sıra, tüm alışverişlerinden puan kazanırlar.Ayrıca Play kart sahipleri, gençlere yönelik etkinliklerde indirim, çeşitli markalarda dönemsel fırsatlar, Play harçlık, concierge hizmetlerine kadar gençlerin yaşam tarzına uygun birçok

Yapı Kredi Play Kart nasıl kullanılır?

Yapı Kredi Mobil ve World Mobil ile alışverişlerinde cep telefonunu Play TLcard olarak kullanabilir, kartının yanınızda olmasına gerek kalmadan cep telefonunu POS cihazına yaklaştırarak kolayca ödeme yapabilirsin. 350 TL ve altındaki işlemlerini şifreye ve imzaya gerek duymadan, 350 TL üzeri işlemlerini ise yalnızca

Google Play kartı kaç TL?

Google Play kodu 25 TL.

Yapı Kredi Play Kart taksit yapıyor mu?

Peşin harcamalarınız için Harcama Taksitlendir, World Mobil, Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden 2 veya 3 taksit olarak gerçekleştirilmektedir. SMS ile yapılan taksitlendirmelerde taksit sayısı ve faiz oranı SMS detayında belirtilmektedir.

You might be interested:  Soru: Yapı Kredi World Puan Ne Işe Yarar?

TL kart limiti ne kadar?

İlk defa kredi kartı sahibi olacak kişiler için ilk yıl (5.000 TL *2) en fazla 10.000 TL, İlk yıldan sonra ve daha önce kredi kartı sahibi olanlar için toplam kredi kartları limiti ise (5.000 TL *4) 20.000 TL olabilir.

Play kart kimler alabilir?

18 yaşını doldurmuş ve Türkiye’deki tüm üniversitelerin (Açıköğretim ve uzaktan eğitim veren üniversitelerdeki bölümler hariç) 2 yıllık bölümlerinde okuyan öğrenciler ile 4 yıllık lisans ve yüksek lisans öğrencileri Yapı Kredi Play karta kefilsiz olarak başvurabilir.

Vakıfbank Öğrenci kredi kartı limiti ne kadar?

Vakıfbank öğrenci kredi kartı limitinin belirlenmesinde göz önüne alınan bazı faktörler vardır. Vakıfbank Like Card ‘ın minimum limiti 400 TL’dir.

Play ogrenci karti nedir?

Play Kart 24 yaşından daha küçük gençler için özellikle öğrenciler için Yapı Kredi Bankası tarafından tasarlanan ve kullanıma sunulan bir karttır. Play kart gençler için kullanımı oldukça avantajlı bir kredi kartıdır. Play kart gençler için kullanımı oldukça avantajlı bir kredi kartıdır.

Öğrenci kredi kartı nasıl çıkartılır?

Öğrenci Kredi Kartına Nasıl Başvuru Yapılabilir? Öğrenci kredi kartlarına bankaların şubelerinden, internet sitelerinden, kredi kartı karşılaştırma sitelerinden veya telefon bankacılığı üzerinden başvuru yapılabilir.

Play kart kaç yaş?

24 yaşından küçük ve öğrenci isen; eğlenmeyi, sinemada bir film izleyip arkadaşlarıyla paylaşmayı, gece sokaklarda şarkılar söyleyip, gündüz işine konsantre olmayı, müziği, mutluluğu, macerayı, keşfetmeyi seven herkeslerin kartı: Play TLcard!

Yapı Kredi Play Kart nakit avans nasıl çekilir?

Yapı Kredi Mobil’den QR Kod ile Nakit & Taksitli Nakit Avans İlk ekranda para çekmek istediğin “Para Çek” sekmesinde “Hesap veya Kredi Kartı” seçiniz alanında “ Kredi Kartı” sekmesine geçerek para çekmek istediğin kredi kartını seç. Kredi kartı seçimini yaptıktan sonra, aynı ekranda para çekmek istediğin tutarı seç.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Riskli Yapı Tespiti Lisans Belgesi Nasıl Alınır?

Yapı Kredi ek kart başvurusu nasıl yapılır?

Bu tanımlamaları yapmak için ek kart başvuru formlarındaki ilgili bölümü isteğiniz doğrultusunda doldurabilir, 444 0 444 / 0850 222 0 444 Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilir, Yapı Kredi İnternet Şubesi’ni kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi TLcard play nedir?

Play TLcard ‘ınız ile vadesiz hesabınızdan para çekebilir, tüm dünyada alışveriş yapabilir, birçok bankacılık işlemini kolayca gerçekleştirebilir ve Play ‘e özel bankacılık avantajlarından yararlanabilirsiniz! Üstelik World üye işyerlerinden yaptığınız alışverişlerden Worldpuan kazanırsınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *