Soru: Yapı Kredi Şube Kodunu Nasıl Öğrenebilirim?

Yapı Kredi 67 şube kodu neresi?

EFT veya havale gibi para transferi işlemleri için Yapı ve Kredi Bankası banka kodu ” 67 “, Sanko Sanayi Sitesi şube kodu “1061” olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferleri için kullanılan SWIFT (BIC) kodu tüm Yapı Kredi şubeleri için aynı olup “YAPITRISFEX” şeklindedir.

Yapı Kredi kredi kartı şube kodu nasıl öğrenilir?

İlgili şubenin kodunu öğrenmek için herhangi bir Yapı Kredi banka şubesine gidip, gişe görevlilerinden kredi kartınızın bağlı olduğu bankanın şube kodunu istemeniz gerekiyor. Diğer bir seçeneğiniz ise Yapı Kredi resmi web sitesine girerek bu şubenin kodunu rahatça bulabiliyorsunuz.

Şube kodu nasıl bulunur?

Şube kodunu öğrenmek için yapılması gereken ilk şey müşteri temsilcisini aramaktır. Vatandaşların hizmet aldıkları bankanın müşteri hizmetleri numarasını arayarak şube kodlarını öğrenmeleri mümkündür. Bunun dışında ilgili bankadan alınan banka kartının üzerinden de şube kodu anlaşılabilmektedir.

IBAN numarası nasıl öğrenilir Yapı Kredi?

Buraya tıklayarak, Yapı Kredi ınternet Bankacılığı “Hesaplar” menüsü “Hesaplarınız” adımında yer alan ” IBAN BİLGİLERİ” bölümünden, 444 0 444 Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi’nden veya size en yakın Yapı Kredi şubesi’nden de IBAN numaranızı öğrenebilirsiniz.

You might be interested:  FAQ: Yapı Kredi Bankası Genel Müdürü Kim?

Yapı Kredi Bankası kaç şubesi var?

Banka, Türkiye’nin tüm bölgelerini kapsayan 835 şube ve yaklaşık 15,9 bin çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Kredi kartı şube kodu nerede yazar?

Banka Kredi kartı Şube Kodunu Öğrenme Yolları Kart üzerindeki ilk dört hane genelde kredi kartınızın şube kodunu göstermektedir. Kartın arkasında imza atacağınız bölümde veya ön yüzünde iban numarası yazar. Bu numara içerisinde şube kodu bulunmaktadır ve buradan çıkarmanız da mümkün.

Kredi kartı üzerinde şube kodu nerede yazar?

16 haneli numaranız banka kartının altında bulunur. Bu 16 haneli hesap numarasının ilk 4 hanesi bankanızın şube kodunu gösterir.

Yapıkredi hesap no nerede yazar?

Yapı Kredi kartının ön yüzünde güvenlik nedeniyle hesap numarası yazmıyor ancak, Yapı Kredi müşteri hizmetleri 0850 222 0 444 numarasını arayarak, hesap numaranızı hemen öğrenebirsiniz.

PTT şube kodu nerede yazar?

PTT Kart Şube Numarası Nasıl Bulunur: Rakamlardan ilk 4 adeti veya 5 adeti PTT kart şube kodudur. Geri kalan iki adet rasgele rakam ise kişiye ait hesap no su olarak belirlenmektedir. Kişinin kartının şube kodu ise kart numarasının ya da hesap numarasının olduğu bölümde bulunmaktadır.

Banka Kodu ne demek?

SWIFT/BIC ülke, şehir, banka ve şubenizi tanımlayan 8-11 haneli bir koddur. Banka kodu A-Z Bankayı temsil eden dört harf. Genellikle o bankanın kısaltılmış adı gibi görünür. Ülke kodu A-Z Bankanın bulunduğu ülkeyi temsil eden iki harf.

Şube kodu nedir iş bankası?

Bankamatik kart üzerinde yazan “HESAP NO” kısmındaki ilk 4 hane İş Bankası şube kodunu gösterir. Bununla birlikte IBAN numarası üzerinden de şube kodu öğrenebilirsiniz. IBAN numaranızdaki son 12 haneden önceki 4 numara sizin şube kodunuza aittir.

Banka IBAN numarası nasıl alınır?

IBAN ‘ı hesabınızın bulunduğu banka şubesinden, çağrı merkezinden veya bankanın internet sitesindeki hesaplama araçları aracılığıyla temin edebilirsiniz. IBAN, bir müşteriye ait hesap numarasını tanımlar. Dolayısıyla, müşterinin para transferine konu olan her hesabı için bir IBAN ‘ı vardır.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Yapı Kullanma Izin Belgesi Nasıl Çıkarılır?

Halkbank Ibanımı nasıl öğrenebilirim?

Halkbank müşterisi iseniz IBAN bilginizi Halkbank şubelerinden, 0 850 222 0 400’ü arayarak Halkbank Dialog’dan ve web sitemizden öğrenebilirsiniz.

IBAN numaramı nasıl bulurum?

iban numaramı nasıl öğrenirim: Bankalarda bulunan hesaplarınızın IBAN numaralarını öğrenmek için Bankanıza başvurunuz. Hesaplarınıza ait IBAN `larınızı yalnızca Bankanızdan öğrenebilirsiniz bunun dışında hesap cüzdanlarınızdan,Atm’lerden, internet şubenizden yada telefon bankacılığı aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *