Soru: Yapı Kredi Yönetim Kurulu Başkanı Kim?

Yapı Kredi Bankası kime satıldı?

Yapı ve Kredi Bankası Türkiye’nin ilk özel sermayeli bankası olarak 1944 yılında Kazım Taşkent tarafından kurulmuştur. 2005 yılında bağlı bulunduğu Çukurova Holding’in TMSF’ye olan borçları nedeniyle holding tarafından %51’lik hissesi Koç Holding bünyesindeki Koç Finansal Hizmetler’e satılmıştır.

Serkan Ülgen kimdir?

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden 1998 yılında mezun olan Serkan Ülgen, kariyerine Boyner Holding bünyesindeki Benkar Tüketici Finansmanı ve Kredi Kartı Hizmetleri’nde başladı. Ülgen, aynı zamanda Yapı Kredi Azerbaycan Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

Yapı Kredi Gökhan Erün kimdir?

İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun olduktan sonra, İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Bölümünde lisans eğitimini tamamlayan Gökhan Erün ‘ün Yeditepe Üniversitesi’nden İşletme yüksek lisansı bulunuyor. Gökhan Erün Yapı Kredi CEO’su olarak yeni görevine 15 Ocak 2018 tarihi itibari ile başladı.

Erhan Adalı Kimdir?

1966’da İstanbul’da doğdu. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde tamamladı. Çalışma yaşamına, 1989 yılında, Garanti Bankası’nın Teftiş Kurulu’nda müfettiş yardımcısı olarak başladı. Garanti’nin, Kurumsal Bankacılık, KOBİ Bankacılığı gibi farklı birimlerinde yönetici olarak görev aldı.

Yapı Kredi Bankası satılıyor mu?

Reuters’ın üç ayrı kaynaktan teyit ederek yaptığı habere göre Yapı Kredi ‘nin İtalya merkezli ortağı Unicredit hisselerini satma ve Türkiye’den çıkma kararı aldı. Banka’nın halka açık olan hisseleri Borsa İstanbul’da işlem görüyor. Son piyasa değeri ise 20.2 milyar TL yani 3.5 milyar dolar seviyelerinde.

You might be interested:  FAQ: Yapı Kredi World Puanımı Nasıl Kullanabilirim?

Yapı Kredi Bankasının sahibi kim?

Denetim Grubu Başkanlığı’nda koordinatör olarak görev alan Abdullah Geçer, 20 Nisan 2020 tarihinde Yapı Kredi’de İç Denetim Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı görevine atanmıştır. 2020 yılı Mart ayından bu yana Finansal Planlama ve Mali İşler’ den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CFO) olarak görevini sürdürmektedir.

Yapı Kredi Yatırım Genel Müdür?

İSTANBUL (AA) – Yapı Kredi Yatırım Genel Müdürü Gülsevin Çipli’nin emekliliğinin ardından resmi onayları takiben genel müdürlük görevini Yılmaz Arısoy devraldı.

Yakup Doğan kimdir?

Çukurova Üniversitesi İşletme -İngilizce Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlayan Yakup Doğan, profesyonel kariyeri boyunca Türkiye’nin önemli bankalarında Perakende Bankacılık ve Kanal Yönetimi alanlarında farklı pozisyonlarda çalıştı. Doğan ayrıca 2016’da eğitim hayatına kısa süreli bir dönüşte bulunmuştu.

Yapı Kredi Ege Bölge Müdürü kimdir?

Tuncay Karaoğlu – Bölge müdürü – Yapı Kredi | LinkedIn.

Yapı Kredi Ankara Bölge Müdürü kim?

M.Seyhun Gorpelioglu – Kuzey Ankara Bölge Müdürü – YapıKredi A.S | LinkedIn.

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine nasıl Baglanilir?

Söz Dinleyen Müşteri İletişim Merkezi! Yapmanız gereken tek şey, 444 0 444 / 0850 222 0 444’ü arayıp 2-2-3’ü tuşlayarak öğrenmek istediğiniz hisse senedinin ismini, döviz cinsini, fon, repo veya vadeli mevduatın, tüketici kredisinin vadesini söylemek.

Arif Isfendiyaroğlu kimdir?

Meslek hayatına, 1990 yılında Garanti Bankası Menkul Kıymetler Yetkilisi olarak başlayan Arif İsfendiyaroğlu, 2004 yılına kadar aynı bankada farklı görevlerde bulunmuştur. 2004 yılında Denizbank’a İşletme Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı olarak transfer olan İsfendiyaroğlu, 2006 yılında aynı bankanın Perakende

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *