Sur Yapı Antalya Ne Zaman Teslim?

Antalya Sur Yapı ne zaman bitecek?

Sur Yapı ‘nın 8 milyar TL’lik yatırım bütçesiyle hayata geçirdiği Sur Yapı Antalya Projesi’nin ilk anahtar teslimleri 2020 Haziran ayında, A parsel 9 blokta 606 dairede gerçekleşti. Önümüzdeki günlerde ise 963 dairenin daha teslimi yapılacak.

Sur Yapı bahçeyaka ne zaman teslim?

Ispartakule Bahçeyaka satış fiyatları 297 bin TL’den başlangıç gösteriliyor. Sur Yapı Bahçeyaka projesi Mayıs 2019’da teslim ediliyor

Sur Yapı kaç daire?

Sur Yapı, 1.300.000 m²’lik alanda 19.000 konut, dükkân, home ofis ve diğer üniteler inşa ederek toplamda 70.000 kişilik yasam alanı kuruyor. 157 bin m²’lik alanda bol oksijenli bir hava solumanız için planlanan dev şehir parkı ve yeşil alanlarla essiz güzellikte modern bir şehir inşa ediliyor.

Sur Yapı nasıl bir firma?

“Uygarlığın mimarı” sloganı ile yola çıkan Sur Yapı, konut, ofis ve AVM başta olmak üzere pek çok farklı sektördeki inşaat projeleri ile konut ve inşaat alanında başarılara imza atmaya devam ediyor. 1992 yılından bu yana pek çok prestijli projeye imza atan ve sektöründe öncü bir nitelik taşıyan Sur Yapı İstanbul,

Sur Yapı ne zaman açılıyor?

Sur Yapı ‘nın Bursa Nilüfer’de yapımına devam ettiği Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi 13 Nisan 2017’de açılacak. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas,Bursa Marka AVM ile 3 bin kişiye istihdam sağlanacağını da belirtiyor.

You might be interested:  Sık sorulan: Betonarme Karkas Yapı Ne Demek?

Sur Yapı Turkuaz Sitesi nerede?

Sur Yapı ‘nın Antalya’nın Kepez ilçesi Santral Mahallesi’nde hayata geçirdiği kentsel dönüşüm projesi 1 milyon 300 bin metrekarelik alanda inşa ediliyor. Yaklaşık 19 bin konutun yer alacağı projede 260 bin metrekare yeşil alan bulunuyor.

Suryapı kaç kat?

Peki Ümraniye Sur Yapı Exen kaç katlı? İşte Ümraniye Exen kaç katlı? 44 katlı bir kule olarak tasarlanan projenin 27’inci katda yüzme havuzu, fitness alanı, sauna, buhar banyosu ve masaj odası bulunuyor.

Sur Yapı AVM kimin?

1992 senesinde Altan Elmas tarafından kurulan Sur Yapı bugün 34 bağlı şirketi olan, inşaat, gayrimenkul, AVM ve enerji sektörlerinde hizmet veren bir grup şirketi olarak inşaat sektöründe faaliyetlerini güçlendirerek sürdürmektedir.

Sur Yapı AVM kaç katlı?

Uludağ manzaralı dairelerden oluşan proje Sur Yapı Marka Rezidans & AVM 21, 18 ve 14 katlı rezidans ve home officebloğundan oluşuyor.

Sur Yapı ne demek?

Sur, bir yerleşim yerini savunma amacıyla inşa edilen bir tür tahkimattır. Antik dönemlerden beri yerleşim yerleri ya da kalelerin etrafına inşa edilen surlar, Berlin Duvarı örneğindeki gibi modern dönemlerde de kullanılır.

Sur Yapı muhit ne zaman bitecek?

Daire Sayısı 217. Daire m² Aralıkları 60 – 202 m² Proje Başlangıç December 2017. Teslim Tarihi September 2021.

Sur Yapı hangi holding?

Hayat Holding Yönetim Merkezi – Sur Yapı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *